U19

Vasas FC – ZTE FC 0:0

ZTE: Szmola – Pataky, Nagy, Sebestyén, Hegedűs – Németh Á., Buti (Szántó), Kiss – Pap (Szökrönyös), Abért, Héhn (Aczél)

Jók: egész csapat

Marian Sluka: Már héten mérkőzést előtt többszer elmondtam srácoknak, ha mindenki 100% koncentrált lesz es taktikailag Maximum megpróbálnak nyújtani, akkor sikeresek lesznek. Megértetek, nagyon magas színvonalú, iramú mecset játszottak egy erős ellenfél ellen. Gratulálok kiváló csapat teljesítményhez es kitartás kívánok nekik a következő kihívás ellőtt.

U17

ZTE FC – Paksi FC 1:1 (0:0)

ZTE: Németh – Gyöngyösi, Földvári, Bekő, Jóna – Szabó, Kozma-Bognár, Őr – Fehér, Karóczkai (Szekeres), Simon (Bertalics)

Gólszerző: Simon

Jók: Földvári, Szabó, Bertalics, Szekeres

Horváth Elemér: Egy nagyon küzdelmes mérkőzésen szereztünk egy pontot a jól felkészített Paks csapata ellen.

U16

ZTE: Paksy – Péterfi, Dömötörfy, Gyarmati, Bedővári – Kámi (Kecskés), Kovács, Máté (Kotsis) – Csóka (Mészáros), Millei, Csavari (Sipőcz)

Gólszerző: Millei

Jók: Gyarmati, Kovács, Máté

Mihalecz Péter: Jól kezdtünk a mérkőzést. Az első 20-25 percben sok lehetőséget dolgoztunk ki, de a kapu előtt rossz döntéseket hoztunk. Az ellenfél elvétve jutott el a kapunkig. Sajnos a második félidőben elején mindjárt gólt kaptunk egy kontrából, amit sikerült 11-esből egalizálni. Utána hiába támadtunk többet nem tudtunk gólt lőni. Nem voltunk kellően agilisak a kapu előtt

U15

Gyirmót FC – ZTE FC 3:2 (1:0)

ZTE: Sinkó – Horváth, Májer, Gulyás, Gortka G. (Gortka D.) – Kovács-Braun, Kryvotsiuk (Fentős I.), Györe, Fábián – Takács, Kovács

Gólszerző: Kovács (2)

Jók: Kovács, Fábián

László Dávid: Az első helyezett Gyirmót csapatához utaztunk, akik eddig nem szenvedtek vereséget a bajnokságban. Adtunk egy félidőnyi előnyt ellenfelünknek, itt a megszokottnál alárendeltebb szerepet játszottunk. A második félidőben egy igazi ki-ki mérkőzés kerekedett a dologból és az utolsó 20 percben nagyon benyomtuk ellenfelünket, de sajnos a mérkőzést nem sikerült döntetlenre hozni. Gratulálok a csapatnak ahhoz, hogy visszajött a meccsbe és hogy ilyen közel van már tudásszintben ahhoz a csapathoz, akiktől általában a múltban sima vereséget szenvedett. Kíváncsi lettem volna a mérkőzés alakulására, ha a 7. percben egy indítás után helyzetben kilépő centeremet a 16-os vonalán kézzel-lábbal szerelni próbáló, egyértelműen szabálytalankodó belső védőt nem sárga lappal jutalmazzák tettéért…

U14

Gyirmót FC – ZTE FC 1:1 (0:0)

ZTE: Mörk Má. – Szabó Bar., Dobos, Mörk Mi., Gumhert – Szőke (Király), Benczik (Molnár), Pálinkás, Cserép (Domján) – Csonka (Mecséri), Sági (Dézsenyi)

Gólszerző: Király

Jók: Mörk Mi., Mörk Má., Szabó, Dobos, Gumhert

Kaj András: A közvetlen rivális otthonában léptünk pályára. Háromszor néztem meg a Gyirmót csapatát, és azt kell, hogy mondjam, hogy majdnem ráfizettünk erre, hiszen megpróbáltam az Ő játékukhoz alakítani a miénket. Hiba volt ez tőlem, rossz döntést hoztam. A második félidőben már a saját játékunkat játszva sokszor föléjük nőttünk. Összességében igazságos az eredmény, mert jobban futballoztak, viszont nekünk sokkal több komoly helyzetünk adódott. Mostantól saját kezünkben a sorsunk.

U13

SC Sopron – ZTE FC 1:6 (0:2)

ZTE: Barbarics (Borsos) – Szirmai, Kovács (Szabó), Bodrogi, Kasza (Fábián) – Kiss (Horváth), Mulasics, Soós – Szindekovics (Anti), Cserkuti-Németh (Deme), Wolf (Kálmán)

Gólszerzők: Mulasics (2), Szindekovics (2), Cserkuti-Németh, Soós

Bagó Gábor: Nagyon jó mentalitással játszottak a fiúk. Agresszív letámadásunkkal az ellenfelünk nem tudott mit kezdeni. Rendre az ellenfél térfelén tudtunk labdákat szerezni és ha az utolsó passzainkra jobban koncentrálunk akkor még több gólt szereztünk volna. Végig uralva a játékot magabiztosan nyertük meg a mérkőzést

U12

SC Sopron – ZTE FC 2:6 (2:3)

ZTE: Tóth – Horváth Z. (Németh G.), Dobos (Nagy), Lipták, Szente (Németh G.) – Papp (Pál), Zisga (Nagy-Bognár), Németh D. (Németh A.) – Jándli (Németh R.)

Gószerzők: Jándli (2), Szente, Papp, Németh R., Horváth Z.

Fujsz Ferenc: Jól kezdtük a mérkőzést, kettő lehetőséget is elpuskáztunk, ezért kissé váratlanul ért bennünket a bekapott két gyors   gól, a hazaiak megbüntettek bennünket  a védekezésben elkövetett hibáinkért. Negyed órát követően viszont olyan játékot és hozzáállást produkáltak játékosaim, amiért méltán lehetnek büszkék magukra. A gólok mellet még sok helyzetet  alakítottunk ki és védekezésben az utolsó pár perctől eltekintve szinte hibátlanul játszottunk. Gratulálok a srácoknak!