U19

ZTE FC – Paksi FC 0:0

ZTE: Kemes – Czuczi, Nagy, Sebestyén, Hegedűs – Németh Á., Szökrönyös (Buti), Kiss – Héhn (Pataky), Abért, Pap (Aczél)

Jók: Kemes

Marian Sluka: Küzdelmes, helyenként kemény mérkőzésen igazságos a pontosztozkodás.

Három pontot terveztünk, de támadóink az ellenfél agresszív

Védekezésével szemben nem tudtak helyzeteket kialakítani az egész

Mérkőzésen. Csak a második félidőben alakult ki gólszerzési lehetőség

Mind a két csapat számára, kapusunk 11-est hárított így a végén mi

Örülhettünk az egy pontnak. Kitartásra es belső motivációra van szükségünk.

U17

Kaposvári Rákóczi - ZTE FC 1:1 (0:0)

ZTE: Németh E. – Gyöngyösi, Földvári, Bekő, Jóna – Szabó, Szántó, Őr (Szekeres) – Fehér, Sinkó (Bertalics), Simon (Kozma-Bognár)

Gólszerző: Fehér

Jók: Szántó, Bertalics

Horváth Elemér: Egy jó iramú mérkőzésen sikerült pontot szereznünk, a jó egyéni képességű játékosokkal rendelkező Kaposvár csapata ellen.

U16

Kaposvári Rákóczi – ZTE FC 0:0

ZTE: Paksy – Péterfi, Dömötörfy, Gyarmati, Bedővári – Kámi, Máté (Kecskés), Kovács – Sipőcz (Csavari), Millei (Rózsás), Mészáros

Jók: Paksy, Dömötörfy, Péterfi, Gyarmati, Bedővári, Millei, Mészáros

Mihalecz Péter: Mindkét csapat szervezetten és fegyelmezetten futballozott és mindkét csapatnak egyformán meg volt az esélye megszerezni a vezetést. Inkább középpályán folyt a küzdelem és a kapuk váltakozva voltak veszélyben. A kapusok jól teljesítettek. A helyzetek száma miatt úgy érzem közelebb álltunk a győzelemhez, de a játék képe miatt a döntetlen teljesen reális eredmény.

U15

ZTE FC  - Lurkó FC Szombathely 6:1 (3:0)

ZTE: Sinkó (Szabó Bal.) – Horváth (Pálinkás), Bresztovszky, Gulyás (Májer), Gortka G. (Gortka D.) – Fábián (Kovács-Braun), Dömötör (Kryvotsiuk), Györe, Csóka (Fentős I.) – Takács, Kovács

Gólszerzők: Csóka (2), Takács (2), Bresztovszky, Györe

Jók: az egész csapat

László Dávid: Egy sokkal jobb csapatot győztünk le 6:1re, mint akitől múlt héten kikaptunk, mindezt úgy, hogy ezen a napon kevesebb helyzetünk volt, mint az előző meccsen. Nagyon tetszett, hogy sok dolgot láttam a héten gyakoroltakból. Bár utánpótlás fociról lévén szó, nem az eredmény a legfontosabb de ahhoz, hogy sikeres játékosaink legyenek, meg kell tanulniuk győzni és a pályán felelőséggel dönteni. Gratulálok az egész csapatnak, jövő héten a bajnokság első helyezettjéhez utazunk azon dolgozunk, hogy sikerrel vegyük azt az akadályt is!

U14

ZTE FC – Lurkó FC Szombathely 3:0 (1:0)

ZTE: Mörk Má. (Török) – Szabó Bar. (Király), Dobos, Mörk Mi., Cserép (Dézsenyi) – Szőke, Benczik (Domján), Pálinkás, Mecséri (Horváth) – Csonka, Sági

Gólszerzők: Sági (2), Csonka

Kaj András: A Lurkó ellen nehéz mérkőzést játszottunk, mert nagyon jól megszervezték a védekezésüket. Az első félidő utolsó percében Csonka Csabi nagyszerűen továbbított egy felívelést Sági Marcinak, akinek a gólja megnyugtatta a fiúkat. A második félidőben már nagyobb területek voltak, és ekkor már sokszor szép és kombinatív játékot tudtunk bemutatni. Gratulálok a játékosoknak, és gratulálok ellenfelünknek is.

U13

ZTE FC – Üstökös FC Győr 14:0 (7:0)

ZTE: Tóth (Barbarics) – Anti (Fábián), Szabó, Szirmai, Kasza – Kiss, Mulasics, Bodrogi (Horváth) – Szindekovics, Cserkuti-Németh, Wolf (Kálmán)

Gólszerzők: Cserkuti-Németh (6), Wolf (3), Bodrogi (2), Mulasics (2), Szindekovcs

Bagó Gábor: A játékosok végig komolyan vették a mérkőzést és a maximumot próbálták kihozni belőle. 14 rúgott gólunk ellenére a kapu előtti szituációkra és befejezésekre sokkal jobban kell koncentrálnunk. Ami nagyon nagy pozitívum volt számomra, hogy végig csapatként gondolkodtak és nem öncélúan játszottak.

U12

ZTE FC – Üstökös FC Győr 9:0 (6:0)

ZTE: Horváth L. (Tóth) – Horváth Z. (Szente), Lipták (Dobos), Nagy (Németh G.), Papp – Pál (Németh A.), Zsiga, Németh D. (Nagy-Bognár), Németh R.

Gólszerzők: Németh D. (2), Horváth Z. (2), Pál, Papp, Zsiga, Dobos, Németh A.

Jók: Németh D. (mezőny legjobbja), Horváth Z., Zsiga, Papp

Fujsz Ferenc: Nagyszerűen kezdtük a mérkőzést, már a 3.percben 2-0 ra vezettünk, szép támadások végén szereztünk gólokat. A játék képe a folytatásban sem változott, rengeteg helyzetet alakítottunk ki és ezekből újabb gólokat szereztünk. A mérkőzés utolsó 10 percében  már hiába alakítottuk ki sorozatban a helyzeteket, csak egyet tudtunk értékesíteni.