ZTE FC – Csorna 3:0 (2:0)

ZTE: Tóth (Horváth L.) – Dobos (Németh G.), Nagy (Lipták), Papp – Zsiga, Jándli, Németh A (Horváth Z.), Nagy-Bognár (Németh D.), Németh R. (Szente)

Góllövők: Németh A., Nagy-Bognár, Németh D.

Jók: Németh A. (mezőny legjobbja), Szente, Jándli, Dobos

Fujsz Ferenc: Az első félidőben játszottunk kicsit jobban, széleken bontottuk ellenfelünket viszont a bepasszolt labdákra nem jól érkeztünk ezzel több gólszerzési lehetőséget is elpuskáztunk. Amikor mindkettő megvolt akkor eredményesek is voltunk. A mérkőzésen nagyobb részt egyéni játékokkal szerettek volna játékosaim játszani, ami a mai napon nem volt kellően hatékony.

Amikor passzokkal építettük fel a támadásokat akkor egyből helyzeteket tudtunk kialakítani és ezekből gólokat is tudtunk szerezni.

U13

ZTE FC – Csorna 12:1 (7:0)

ZTE: Tóth (Borsos) – Fábián, Kovács (Bodrogi), Szirmai (Szabó), Kasza – Kiss (Deme), Soós, Wolf – Anti (Horváth), Mulasics (Kálmán), Cserkuti-Németh

Góllövők: Cserkuti-Németh (3), Wolf (3), Soós (3), Mulasics (2), Deme

Jók: az egész csapat

Bagó Gábor: Ismét nagyarányú győzelmet arattunk egy kicsit szerényebb képességű csapat ellen. Játékosaim végig komolyan vették a mérkőzést és végig sportszerűen játszottak és viselkedtek a pályán. Gratulálok nekik az újabb sikerhez és a hozzáállásukhoz.

U14

ZTE FC – FC Nagykanizsa 4:1 (0:1)

ZTE: Mörk Má. (Török) – Szabó Bar., Dobos, Horváth, Gumhert (Cserép) – Molnár (Benczik), Szőke M. (Király), Pálinkás (Szőke B.), Csonka – Domján (Mecséri), Sági (Dézsenyi)

Góllövők: Csonka (3), Benczik

Jók: Csonka, Benczik, Cserép, Dézsenyi, Mecséri

Kaj András: Egy agresszíven védekező, mélyen visszazáró, kontrákra építkező ellenféllel találtuk szemben magunkat. Az első félidőben nem tudtuk megbontani Őket, és a két kontrájuk egyikéből gólt is kaptunk. A második félidőben jobban játszottunk, mert több volt a labda nélküli mozgás, és több volt a vállalkozó kedv a játékosokban. Gratulálok az egész csapatnak az újabb győzelemhez.

U15

ZTE FC – FC Nagykanizsa 5:1 (3:0)

ZTE:Sinkó (Németh) – Pálinkás (Gortka D.), Májer (Gortka G.), Bresztovszky, Guláys – Györe (Fentős I.), Fentős M. (Dömötör), Kryvotsiuk (Kámi) – Kovács-Braunk, Csóka (Horváth), Takács

Góllövők:Takács (2), Györe, Kámi, Horváth

Jók: Kovács-Braun, Takács, Bresztovszky

László Dávid: Az első 5-10 perc kivételével végig uraltuk a mérkőzést. Úgy gondolom nem volt kérdés, hogy ezt a mérkőzést megnyerjük. Helyenként jó és tetszetős játékkal rukkoltunk elő, külön öröm számomra, hogy 5 gólt is tudtunk szerezni. Mindenkinek tudtam játéklehetőséget adni és ami nagyon fontos, hogy a cserejátékosok is új lendületet adtak és nagyon jól szálltak be a meccsbe! Gratulálok az egész csapatnak és remélem a múlt heti és a mostani győzelmünkkel végleg lezártuk az előtte lévő rossz periódusunkat.

U16

MOL-Vidi FC – ZTE FC 4:1 (2:1)

ZTE: Paksy – Péterfi, Dömötörfy, Gyarmati, Bedővári – Szabó, Kotsis (Kilinkó), Simon (Éder) – Sipőcz, Kecskés (Rózsás), Millei

Góllövő: Millei

Jók: Paksy, Bedővári

Mihalecz Péter: : Első félidőben rossz mentalitásban, akarat és alázat nélkül játszottunk és a párharcokban rendre alulmaradtunk. Második félidőben 20-25 percig próbáltuk megvalósítani azt amit kértem. Többször jutottunk el az ellenfél kapujáig, de sajnos igazán nagy lehetőségünk nem volt. A harmadik kapott gól után úgy érzem többen feladtuk.

U17

MOL-Vidi FC –ZTE FC 4:3 (2:2)

ZTE: Köcse – Gyöngyösi, Földvári, Bekő, Jóna – Megyesi, Szántó, Őr – Fehér, Karóczkai, Sinkó (Szabó)

Góllövők: Fehér, Karóczkai, Szántó

Jók: Szántó

Horváth Elemér: Sok egyéni hibának köszönhetően sajnos nem tudtunk eredményesen szerepelni egy jó egyéni képességekkel rendelkező Videoton ellen.

U19

ZTE FC – Kaposvári Rákóczi 3:1 (1:1)

ZTE: Kemes – Szép, Sebestyén, Czuczi, Hegedűs – Németh, Kiss (Tuboly), Szökrönyös (Aczél) – Temlén (Czene), Dorner, Lukács (Abért)

Góllövők: Németh, Sebestyén, Dorner

Marian Sluka: aktívan kezdtük a mérkőzést, 2 nagy helyzetet kihagytunk, viszont az ellenfelünk az első védelmi hibánkat kihasználta és megszerezte a vezetést. Gól után a srácok koncentráltan, fegyelmezetten folytatták a játékot és teljesen atvettük a mérkőzés irányítását. Félidőig egyenlítettünk, majd a másodikban a vezetést is megszereztük majd a győzelmet is. Nagy öröm számomra, hogy a cserejátékosok nagyon jól szálltak be a játékba, rengeteg helyzetet alakítottak ki, jelezték, hogy lehet rájuk számítani.