Kecskeméti TE – ZTE FC 1:1 (0:1)

ZTE: Kemes – Czuczi, Németh E. (Pataky), Sebestyén, Szép – Németh Á., Kiss (Tuboly), Szökrönyös – Temlén (Héhn), Dorner (Hegedűs), Lukács (Abért)

Góllövő: Szökrönyös

Jók: Sebestyén, Szép

Marian Sluka: Jól kezdtük a mérkőzést, agresszívan letámadtunk, sok labdát szereztünk, gyors góllal a vezetést is megszereztük. Később valamivel feljavult az ellenfelünk, de a mérkőzést így is mi irányitottuk, végig domináltunk a találkozón, sajnos 2. gólt nem sikerült megszereznünk. 93. percben ellenfelünk szerencsés góllal kiegyenlített, és elvett tőlünk két pontot. Hozzáállással, akarattal elégedett voltam, kreativitást hiányoltam az ellenfél harmadában.

U17

ZTE FC – Kecskeméti TE 0:2 (0:1)

ZTE: Köcse – Gyöngyösi, Földvári, Bekő, Jóna – Megyesi (Kozma-Bognár), Szántó, Őr – Fehér, Karóczkai, Sinkó

Jók: Földvári, Sinkó, Kozma-Bognár

Horváth Elemér: A csapat fáradtan és nagyon rossz felfogásban játszott egy agresszív mindenáron győzni akaró ellenféllel szemben

U16

ZTE FC – Kecskeméti TE 2:3 (1:1)

ZTE: Paksy – Péterfi, Dömötörfy, Gyarmati, Bedővári – Szabó, Kotsis, Rózsás (Kámi) – Sipőcz, Millei, Simon

Góllövők: Dömötörfy, Kámi

Jók: Bedővári, Dömötörfy, Kotsis, Kámi

Mihalecz Péter: Nagyon sok munkát beleraktunk a mai mérkőzésbe. sSok helyzetet dolgoztunk ki,  de sokat is hibázunk hátul amit az ellenfél egyből góllal büntetett. A végén közel álltunk a pontszerzéshez, de  úgy néz ki még többet kell tennünk a jó eredményért!

U15

Hévíz SK – ZTE FC 0:11 (0:5)

ZTE: Sinkó (Németh)- Pálinkás (Kovács-Braun), Májer, Bresztovszky, Gulyás – Fentős I., Fentős M., Rohonczy – Horváth, Kryvotsiuk (Györe), Takács

Góllövök: Takács (3), Bresztovszky, Kryvotsiuk (2), Gulyás, Fentős I., Kovács-Braun (2), Györe

Jók: az egész csapat

László Dávid: Egy pillanatig sem forgott veszélyben a győzelmünk és nem volt kérdés az sem, hogy nagyarányú siker lesz. Tetszett a fiúk hozzáállása és öröm volt nézni, hogy a nagy különbség ellenére nem egyénieskedés volt a pályán, hanem élvezték a focit és 2-3 érintővel futballoztak. Sok már a fáradt láb és a kisebb-nagyobb sérülések. Úgy érzem jól fog jönni a szünet. Gratulálok MINDEN játékosomnak!

U14

Hévíz SK – ZTE FC 0:10 (0:5)

ZTE: Szabó Bal. (Török) – Szabó Bar. (Cserép), Gumhert, Mörk Mát. (Horváth), Szőke B. – Szőke M. (Domján), Király, Molnár (Benczik), Dézsenyi (Pálinkás)  - Cserkuti-Németh, Mecséri

Góllövők: Mecséri (3), Domján (2), Molnár, Cserkuti-Németh, Pálinkás, Szőke M., Öngól

Jók: Mecséri, Szabó Bar., Mörk, Cserkuti-Németh

Kaj András: Ezen a mérkőzésen tudtam picit forgatni a csapatot. Voltak sérültjeink, és volt pár fiú, akinek mindenképpen lehetőséget szerettem volna adni. Helyenként szép támadásokat vezettünk, és volt egy-két kimondottan szép gólunk is. Jövő héten újra rangadót játszunk, próbálunk felkészülni legjobb tudásunk szerint a héten.