U19: ZTE FC – Szekszárdi UFC 7:0 (1:0)

ZTE: Kemes – Czuczi, Németh Á., Sebestyén, Szép (Hegedűs 46.p.) – Tuboly (Pataky 60.p.), Szabó, Szökrönyös (Kiss 46.p.) – Dorner (Temlén 60.p.), Abért (Lukács46.p.), Héhn

Góllövők: Szabó (3), Héhn (2), Lukács (2)

Jók: Szabó, Czuczi, Kiss, Lukács

Marian Sluka: Első perctől kezdve az ellenfelünk védekezésre rendezkedett be, saját térfelükön 10 emberrel védekeztek. Első félidőt végig domináltuk, sajnos az ellenfél kapusát a mezőny legjobbjává tettük, rengeteg helyzetet kihagytunk, majd ahogy lenni szokott elkezdtünk idegeskedni, türelmetlenül játszottunk ezért is csak egy góllal vezettünk a szünetben. Második félidei játék viszont nagyon tetszett, felszabadultunk,  jó döntéseket hoztunk és gyöngyörű gólokat szereztünk. Gratulálok csapatomnak!

U17: Szekszárdi UFC – ZTE FC 1:1 (0:0)

ZTE: Köcse – Gyöngyösi, Dömötörfy, Földvári, Jóna – Szántó, Fehér, Őr  - Ács (Szekeres 46.p.), Bertalics (Sinkó 64.p.), Karóczkai

Góllövő: Fehér

Jók: Köcse, Szántó

Horváth Elemér: Sajnos két pontot elpazaroltunk ezen a mérkőzésen, a kapu előtti rossz döntéseinknek köszönhetően egy jóval szerényebb képességű, de nagyon lelkes csapat ellen.

U16: Szekszárdi UFC – ZTE FC 0:2(0:1)

ZTE: Németh – Baumann, Péterfi, Gyarmati, Horváth (Éder 81.p.) – Kovács (Rózsás 58.p.), Szabó, Kotsis – Sipőcz (Kecskés 58.p.), Simon, Csavari

Góllövő: Csavari (2)

Jók: Péterfi, Gyarmati, Szabó

Mihalecz Péter: Ezen a mérkőzésen nem játszottunk jól, de így is sok helyzetet dolgoztunk ki. Sokkal bátrabban kell futballoznunk jövőben ahhoz, hogy kiegyensúlyozott teljesítményt nyújthassunk.

U15: Sümeg – ZTE FC 0:11 (0:8)

ZTE: Sinkó (Németh 41.p.) – Bresztovszky (Gortka G. 41.p.), Fentős, Májer (Pálinkás B. 41. p.), Gulyás (Gortka D. 41.p.) – Bedővári (Fentős I. 41.p.), Kámi (Csóka 41.p.), Dömötör – Horváth, Máté, Kovács-Braun (Rohonczy 41.p.)

Góllövők: Horváth (3), Kámi (3), Kovács-Braun, Csóka (3), Máté

László Dávid: Győzelmünk egy percig sem forgott veszélyben már a mérkőzés elején látszott, hogy ellenfelünk nem lesz velünk egy súlycsoportban. Már a 2. percben vezettünk félidőben, már 0-8 állt az eredményjelzőn. Az első félidő pozitívuma, hogy a srácok nem könnyelműsködtek, hanem akartak gólokat rúgni és helyzeteket kialakítani, amire mérkőzés előtt fel is hívtam a figyelmüket, hogy nagy különbség esetén se „szórakozzanak”. Félidőben minden kispadon helyet foglaló játékosomnak lehetőséget tudtam adni, ami pozitív. A 2. félidei játékunkkal nem vagyok maradéktalanul elégedett, egy ilyen képességű ellenféllel szemben sokkal több helyzetet kellett volna kialakítani és értékesíteni. A győzelemhez gratulálok a csapatomnak, viszont jár a gratuláció ellenfelünknek is hiszen az eredmény ellenére végig becsülettel küzdöttek és nem adták fel.

U14: Sümeg – ZTE 1:13 (0:8)

ZTE: Mörk Má. (Török) – Szabó Bar. (Gumhert), Dobos, Mörk Mi., Cserép (Szőke B.) – Horváth (Szőke M.), Pálinkás Á. (Mecséri), Benczik (Molnár), Csonka – Domján (Dézsenyi), Sági

Góllövők: Sági (5), Csonka (4), Mecséri (2), Domján, Cserép

Gólpassz: Sági (2), Benczik (2), Horváth, Csonka (3), Szabó Barn., Szőke M., Molnár

Jók: Sági Mecséri

Kaj András: A mai találkozó egyik csapatnak sem tett jót. Magunknak több alázatot, ellenfelünknek pedig sikeresebb mérkőzéseket kívánok.

U13: Király SZE – ZTE FC 1:6 (0:4)

ZTE: Barbarics (Tóth) – Szirmai, Kovács (Szabó), Bodrogi, Fábián – Kiss (Kasza), Soós, Wolf – Szindekovics (Horváth), Mulasics (Anti), Cserkuti-Németh

Góllövők: Cserkuti-Németh (2), Soós, Wolf, Mulasics, Horváth

Jók: Kiss (mezőny leggjobbja), Wolf, Mulasics, Soós, Cserkuti-Németh

Bagó Gábor: Nagyon örülök, hogy az első bajnoki mérkőzésünket megnyertük. Helyenként nagyon tetszetős támadójátékot produkáltak a srácok amire a jövőben lehet építeni. Védekezésben voltak elcsúszásink amikre jobban figyelnünk kell és a hátsó pozíciókban sokkal jobban mérlegelnünk kell az adott szituációk  súlyát. Gratulálok a játékosaimnak.

U12: Király SZE – ZTE FC  1:3 (0:2)

ZTE: Tóth (Horváth L.) – Horváth Z. (Dobos), Németh D., Lipták (Nagy), Papp (Németh G.) – Jándli (Nagy-Bognár), Zsiga, Szente (Németh A.) – Pál (Németh R.)

Góllövők: Jándli, Pál, Németh R.

Jók: Jándli (mezőny legjobbja), Papp, Horváth Z., Zsiga

Fujsz Ferenc: A mérkőzés elején kicsit kapkodó volt a játékunk, gyorsan szabadultunk a labdától, ez által pontatlanok voltunk. Amikor kicsit megnyugodtak a játékosok és bátran vállalták az összjátékot akkor már inkább mi domináltunk. A mérkőzés nagy részében jól forgattuk a játékot és a labdával rágyorsításokkal szép támadásokat vezettünk, a nagyon szervezett és jó felépítésű hazaiak ellen.