Hévíz SK – ZTE FC 0:5 (0:3)

ZTE: Tóth (Horváth L.) – Horváth Z. (Németh G.), Nagy (Lipták), Dobos (Papp) – Szente (Pál), Zsiga, Németh D., Nagy-Bognár – Jándli (Németh R.)

Gólszerzők: Jándli (2), Németh D., Németh R., Pál

Jók: Jándli (mezőny legjobbja), Papp, Németh G., Zsiga

Fujsz Ferenc: A mérkőzésen végi jól játszottunk, próbáltuk végig azt játszani ami ránk jellemző, rágyorsítások, szélen bontások és a kapu elé bejátszott labdák. Ma ezekből sok lehetőséget alakítottunk ki, viszont továbbra is csak a helyzetek harmadát tudjuk értékesíteni.

U13

Hévíz SK – ZTE FC 1:4 (1:0)

ZTE: Tóth (Borsos) – Anti (Horváth), Kovács, Szabó (Szirmai), Kasza – Kiss (Kálmán), Bodrogi, Soós – Szindekovics, Cserkuti-Németh, Wolf

Gólszerzők: Wolf (2), Cserkuti-Németh (2)

Bagó Gábor: Az első félidőben kevés mozgással és sok hibával játszottak a srácok. Második félidőben jó felfogásban és jó megoldásokat választva megfordították a mérkőzést és a végére egy magabiztos sikert arattak.

U14

Király SZE – ZTE FC 0:5 (0:2)

ZTE: Mörk Má. (Szabó Bal.) – Szabó Bar., Dobos, Mörk Mi., Gumhert (Cserép) – Molnár (Benczik), Király (Horváth), Dézsenyi (Szőke), Pálinkás – Csonka (Domján), Sági (Mecséri)

Gólszerzők: Sági (2), Csonka, Benczik, Cserép

Jók: Mörk Mi., Pálinkás, Cserép

Kaj András: Egy futballozni akaró csapat ellen a fizikum, és egy-két extra megoldás döntött. Továbbra is az a problémám, hogy olyan csapatnak gondoljuk magunkat, amilyenek nem vagyunk. A mi erősségeink az alázat, a fegyelem, a céltudatosság. Amikor azt látom, hogy nem erre törekszünk, akkor elégedetlen vagyok még akkor is, ha 5, 10, vagy 20 góllal nyerünk.

U15

Király SZE –ZTE FC 2:1 (1:1)

ZTE: Sinkó – Horváth, Májer (Gortka D.), Bresztovszky, Gulyás – Fábián (Kovács-Braun), Dömötör (Fentős I.), Kryvotsiuk (Györe), Csóka (Gortka G.) – Takács, Kovács

Gólszerző: Csóka

Jók: Horváth, Györe, Kovács-Braun

László Dávid: Nekiestünk ellenfelünknek. Agresszívan és jól támadtunk le és rengeteg helyzetet alakítottunk ki. Már a 6. percben megszereztük a vezetés egy remek Csóka-Kovács összjáték után. Futószalagon jöttek a nagyobbnál, nagyobb helyzeteink az első félidő 20. percében 5-6 góllal kellett volna vezetnünk ezt nem csak én gondolom így, hanem a mérkőzés utáni beszélgetéseim alapján a hazai érzelmű szurkolók is. Egy nagy egyéni hibából gólt kaptunk ezzel sikerült felhoznunk, addig padlón levő ellenfelünket. Azonban még itt sem fordult meg a fejemben, hogy ezt a meccset elveszítjük…de aztán a kihagyott helyzetek megbosszulták magukat. Rohamoztunk a győzelemért, az ellenfelünk kontrából betalált. Sokat tettünk az egyenlítésért is , de az igazsághoz hozzátartozik, hogy itt már annyira kinyíltunk, hogy akár a 3.gólt is megkaphattuk volna. Gratulálok ellenfelünknek a győzelemhez.

U16

Budai FC – ZTE FC 2:2 (1:1)

ZTE: Németh – Sipőcz, Dömötörfy, Gyarmati, Bedővári – Péterfi, Máté (Rózsás), Kotsis (Kovács) – Csavari, Millei (Filó), Kecskés (Mészáros)

Gólszerzők: Millei, Kotsis

Jók, Gyarmati, Bedővári, Péterfi, Millei, Mészáros

Mihalecz Péter: Rossz felfogásban játszottunk és emiatt inkább a küzdelem dominált, mint a játék. Több csapatjáték és futball kell ahhoz, hogy egy ilyen mérkőzést megnyerjünk. De ennek ellenére többször is eldönthettük volna a mérkőzést hiszen 2:1-nél több lehetőséget is elpuskáztunk.

U17

Budai FC – ZTE FC 0:1 (0:1)

ZTE: Köcse- Boncz, Földvári, Bekő, Jóna – Szabó, Szántó (Szekeres), Őr – Fehér (Németh), Sinkó (Bertalics), Karóczkai

Gólszerző: Karóczkai

Jók: Földvári, Bekő

Horváth Elemér: Egy nagyon szervezetten és agresszíven játszó csapat ellen sikerült megszerezni nehezen a három bajnoki pontot. Sajnos pontatlanok voltunk és a lehetőségeinket nem tudtuk értékesíteni, emiatt végig nagyon szoros volt a mérkőzés.

U19

ZTE FC  - Nyíregyháza Spartacus 0:2 (0:1)

ZTE: Szmola – Pataky, Czuczi, Sebestyén, Szép (Hegedűs) – Németh Á. (Buti), Németh E., Szökrönyös, Pap (Kiss), Abért, Héhn (Aczél)

Marian Sluka: Első félidőben nagyon aktívan kezdtük a játékot, sajnos, azonban már a 15. percben egy vélt 11- esből hátrányba kerültünk, tovább folytattuk a támadó játékot, amelynek eredménye több kidolgozott helyzet lett, ám az ellenfél kapusa bravúrokkal hárított. A második félidőben a játék képe nem változott, mi továbbra is kezdeményeztünk, az ellenfél masszívan védekezett és a kontrákra koncentrált és a 71. percben megduplázta vezetését. Ennek ellenére is úgy érzem, sokkal több volt ebben a meccsben, a játék, számtalan kidolgozott helyzet, labdabirtoklás alapján nem érdemeltük meg a vereséget. Gratulálok a játékosoknak a csapat teljesítményhez, ennél kell maradni, készülünk tovább!