43. hét

MLSZ Országos U19 Alap Csoport 7. forduló

MOL  Fehérvár FC – ZTE FC 1:0 (0:0)

ZTE: Sinkó – Király (Benczik), Bresztovszky, Nagy, Szabó – Dobos, Töttő (Tóth), Györe (Dézsenyi) – Cserép (Németh), Csonka (Molnár), Kovács

Mihalecz Péter: Jó első félidőt produkáltunk egy erős csapat ellen amely minden bizonnyal meg is fogja nyerni a csoportunkat. Koncentráltan, szervezetten védekeztünk és mellette próbáltunk labdát birtokolni és helyzeteket kidolgozni amikben bent voltak a gólszerzési lehetőségeink. Második félidőben sajnos megváltozott a felfogásunk és már semmi veszélyt nem jelentettünk az ellenfél kapujára ami miatt teljesen megérdemelten nyerte meg a Videoton a meccset.

MLSZ Országos U17 Alap csoport 7. forduló

ZTE FC – Nyíregyháza Spartacus FC 0:0

ZTE:  Barbarics – Kasza, Szirmai (Gyulai), Hóbor, Vincze – Kiss, Mulasics, Soós (Darmai) – Szindekovics, Ebedli, Szemes (Fábián)

Horváth Gábor: Nagyon motiváltan, és kezdeményezően kezdtünk. Már a mérkőzés elején több nagy lehetőséget is kidolgoztunk, de sajnos nem tudtuk ezt előnyre váltani. A mérkőzés kimondottan jó iramot, és izgalmas játékot hozott, mindkét csapat győzelemre törő játékának köszönhetően. Bár megvoltak a lehetőségeink a győzelemhez, de a döntetlen eredménnyel sem lehetek elégedetlen. Helyzetkihasználáson kell javítanunk, és akkor nem marad el a siker.

MLSZ Országos U16 Alap csoport 8. forduló

ZTE FC – Békéscsaba Előre SE 0:2 (0:0)

ZTE: Tóth – Szalay, Takács M., Papp, Szente – Nagy (Németh D.), Király (Takács R.), Horváth (Szabó) – Pál, Csonka (Farkas), Vert

Horváth Gábor: Mérkőzés első részében végig domináltunk , játékunkból a gól hiányzott. Majd a második félidőben védekezésünkbe hiba csúszott amit ellenfelünk kihasznált , ez után nem jól reagáltunk a bekapott gólra valamint a cserék se tudtak hozzá tenni a játékunkhoz így vereség lett a vége. Eredménytől függetlenül elégedett vagyok csapatommal, dolgozunk tovább!

MLSZ Országos U15 Alap csoport 6. forduló

MOL Fehérvár FC – ZTE FC 5:1 (3:1)

ZTE: Farkas – Kovács Mil., Jávor, Láng (Kovács Mir.), Gyarmati – Romoda-Ferenczi, Baglady, Bagó – Somlói-Orbán, Lovrek, Gerencsér (Belső)

Gólszerző: Gerencsér

Fujsz Ferenc: Az ilyen mérkőzéseket nagyon nehéz megélni, amikor egy sokkal jobb játékosállományú csapat ellen szervezett vagy és mindenki megfelelő hozzáállással dolgozik, vezetést szerzel, bár a nyomás nem elviselhetetlen, de elköveted azokat az egyéni gyermeteg hibákat, amit természetesen ők könnyedén kihasználnak. Majd a második félidőben ugyan ezeket már nem követed el, de akkor már késő mert 3-4 gólos előnybe kerül az ellenfél. Még el kell jussunk oda, hogy a játékosok feltétel nélkül elfogadják az edzőjük utasításait és törekedjenek a betartásukra.....ma ezt a második félidőben már láttam.

MLSZ Országos U14 Alap csoport Nyugat 8. forduló

ZTE FC – Király SE 7:1 (3:1)

ZTE: Lakos (Wolf) – Horváth, Tóth, Vörös (Király), Tuboly (Szücs) – Pap, Csehkis, Táncos – Korcsog (Papp), Nyári, För

Gólszerzők: Táncos (4), Nyári (2), Vörös

László Dávid: Már az első percben hátrányba kerültünk a mérkőzésen. Ennek ellenére győzelmünk nem forgott veszélyben. Amit az első félidőben láttam, azzal abszolút nem voltam elégedett. A második félidő lendületesebb és jobb játékot hozott a részünkről. Rengeteg helyzetet alakítottunk ki és nagyon szép gólokat szereztünk. Gratulálok a csapatnak a második félidei mutatott játékhoz és a győzelemhez!

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 8. forduló

ZTE FC – Gyirmót SE Győr 3:1

ZTE: Bódis M., Bagó, Borza, Csalló, Bódis Zs., Antal, Farkas, Takács, Kemény – Cserék: Salamon, Lukács, Hosszú N., Hosszú O., Gergály

Gólszerzők: Bagó, Antal, Lukács

Bagó Gábor: Egy alacsony színvonalú mérkőzést játszottunk sajnos, ami tele volt technikai hibával. Körülményesen játszottunk és rengeteg ki nem kényszerített hibát vétettünk. Döntéshozatalokba sokat kell fejlődnünk.

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 7. forduló

ZTE FC – Gyirmót SE Győr 7:0

Gólszerzők: Farkas, Májer (2), Németh (2), Rostási (2)

ZTE: Papp, Horváth, Farkas, Ferincz, Májer, Németh, Bodrogi, Szabó, Rostási – Cserék: Szemes, Józsa, Kontler, Sziva, Janiga, Tánczos, Pirbus, Gombos

Nagy Tamás: Az egész mérkőzésen magabiztosan futballozva, helyenként szép gólokat rúgva arattunk könnyed sikert egy szimpatikus ellenfél ellen. Gratulálok a csapatomnak az eredményes játék miatt.