47.hét

MLSZ Országos U19 Alap Csoport 10. forduló

ZTE FC – Kaposvári Rákóczi BFLA 0:1 (0:0)

ZTE: Sinkó – Szabó, Vert (Bresztovszky), Nagy, Benczik – Dobos, Töttő (Mörk Mi.), Cserép (Németh) – Csonka (Ebedli), Mecséri (Tóth), Molnár

Mihalecz Péter: Az egész mérkőzésbe belealudtunk, nem koncentráltunk és nem játszottunk elég intenzíven ahhoz hogy ezt a mérkőzést megnyerjük. Hiába játszottunk mezőnyfölényben az első félidőben játékunk csak meddő volt mert lassúak, körülményesek és kiszámíthatóak voltunk . Második félidő elején hidegzuhanyként ért minket a kapott gól amiből már nem is tudtunk felállni.

MLSZ Országos U16 Alap csoport 11. forduló

Sajóvölgye Focisuli – ZTE FC 0:4 (0:3)

ZTE: Horváth L. – Szente (Szalay), Papp, Takács M., Vincze – Dobos (Lipták), Vert (Farkas), Nagy (Németh D.) – Csonka (Pál), Németh R., Szabó

Gólszerzők:  Takács M., Németh R. (2), Pál

Bozsik József:  Végig irányítottuk a mérkőzést, ami nem csak a mutatott játékban hanem a gólok számában is megmutatkozott . Gratulálok játékosaimnak a mérkőzésen nyújtott teljesítményükhöz és a győzelemhez!

MLSZ Országos U15 Alap csoport 10. forduló

Paksi FC – ZTE FC 5:0 (3:0)

ZTE: Farkas – Kovács Mil., Láng, Jávor, Gyarmati – Bagó (Márfi), Romoda-Ferenczi, Gájer – Kovács Mir., Gerencsér, Belső

Fujsz Ferenc: Megérdemelt hazai győzelem született, bár nagyban hozzájárultunk ahhoz hogy ekkora arányú legyen. Gratulálok a Paksnak, mert végig domináltak, nekünk sokat kell fejlődnünk, hogy ebben a bajnokságban az élcsapatokat meg tudjuk szorítani.

MLSZ Országos U14 Alap csoport Nyugat 12. forduló

ZTE FC – III. Ker TVE 11:0 (2:0)

ZTE: Lakos (Wolf) – Horváth (Tóth), Pap, Szücs, Tuboly – Csehkis, Táncos (Csikós), Király – Korcsog, Papp (Nyári), För

Gólszerzők: Korcsog (3), Király (2), Szücs (2), Nyári (2), Tuboly, Csehkis

László Dávid: Ezen a mérkőzésen talán az idei szezon legjobb játékát nyújtotta a csapat. Nagy fegyvertény, hogy ezt egy olyan meccsen tette, amin a tét az őszi első hely megszerzése volt. Nagyon éles volt minden játékosom és szinte esélyt sem hagytunk ellenfelünknek. Az első félidő végén a kapusra vezette játékosunk a labdát, amikor utolsó emberként szabálytalanságot követtek el ellene így a félidő végén emberelőnybe is kerültünk. Ennek következtében a második játék részben még inkább fölényben fociztunk. Azonos létszám esetén úgy vélem, hogy ekkora különbség nem lett volna a két csapat között, így viszont nagyon nagyarányú győzelem lett a vége. Gratulálok a csapatomnak és minden játékosomnak a hozzáálláshoz és ehhez a nagyszerű játékhoz!

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 12. forduló

ZTE FC – MOL Fehérvár FC 0:1

ZTE: Bódis M., Salamon, Bagó, Csalló, Hosszú N., Bódis Zs., Farkas, Hosszú O., Kemény – Cserék: Borza, Hári, Tornai

Bagó Gábor: Nagy labdabirtoklási fölényben játszott az utolsó negyedig az ellenfelünk viszont kimondott helyzetek egyik oldalon sem alakultak ki. Csapatom bátortalanul és körülményesen játszott. Rengeteg ki nem kényszerített hibát vétettünk és nagyon keveset mozogtunk labda nélkül. Megérdemelten nyert a Fehérvár még annak ellenére is, hogy az utolsó negyedben akár meg is fordíthattuk volna az eredményt.

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 12. forduló

ZTE: Szemes, Horváth, Farkas, Májer, Németh, Szabó, Pulger, Rostási, Gombos – Cserék: Papp,. Kontler, Nagy, Sziva, Józsa

Nagy Tamás: Egy labdaügyes csapat ellen játszottunk egy kevésbé színvonalas mérkőzést. Az első félidő jelentős helyzet nélkül végződött, mindkét csapat jól védekezett. A második félidőben agresszívebben futballoztunk, 1-2 kontratámadásból voltak ígéretes lehetőségeink, de nem éltünk velük. Az utolsó negyedben nyíltabb játékot játszottunk a siker érdekében, a Fehérvár is jól kontrázott, de nagy helyzet így sem alakult ki egyik kapu előtt sem. Az utolsó percben egy pontrúgásból kaptunk egy gólt, amire már nem tudtunk válaszolni. A csapatom mindent megtett ma a győzelem érdekében, nem érdemeltünk vereséget.