Nyíregyháza Spartacus FC – ZTE FC 1:2 (0:0)

ZTE: Barbarics – Nagy-Balázs (Pál), Szirmai, Szabó (Vígh), Kasza (Hóbor) – Kiss, Mulasics, Jándli – Szemes, Ebedli (Soós), Szindekovics (Fábián)

Gólszerzők: Szindekovics, Pál

Jók: Barbarics, Kiss, Szindekovics, Pál

Horváth Gábor: Az első félidőben nem találtuk a mérkőzés ritmusát, ebben az időszakban Barbarics védéseinek köszönhetően maradtunk mérkőzésben. Félidőben rendeztük sorainkat és a második félidőben remek játékkal megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok csapatomnak!!! „Igazi csapat munka volt”

U14

Veszprém FC – ZTE FC 1:1 (1:1)

ZTE: Bieder – Romoda-Ferenczi, Kovács Mil., Jávor, Gyarmati (Vizi) – Baglady, Bagó, Belső – Kiss-Szécsényi (Láng), Nyári, Kovács Mir. (Gerencsér)

Gólszerző: Nyári

Jók: az egész csapat

László Dávid: Azt gondolom, hogy egy remek mérkőzést játszottunk. Örömteli, hogy 13 éves gyerekek ilyen ritmusú és színvonalú játékot tudnak mutatni. Az első félidőben ellenfelünk kicsit fölényben játszott, de a játékrész vége felé, már kezdtünk éledezni és egyenlítő gólunkat is ekkor szereztük. A második félidőt kimondottan jól kezdtük itt volt 3-4 nagy lehetőségünk, amiből többet hozhattunk volna ki. A mérkőzés vége felé ellenfelünknek és nekünk is megvolt a saját meccs labdája. Ezek a lehetőségek mindkét oldalt kimaradtak. A játék képe alapján véleményem szerint igazságos döntetlen született. Nagy dolognak tartom, hogy a Veszprém otthonából egy ponttal és ilyen mutatott játékkal tértünk haza. Gratulálok a csapatomnak, ez remek teljesítmény volt!

U13

ZTE FC – Tatabányai SC 11:1 (5:1)

ZTE: Lakos (Wolf) – Táncos (Horváth), Szűcs, Tóth, Tuboly (Vörös M.) – Pap, Csehkis, Csikós – Király

Gólszerzők: Király (3), Csikós (2), Tuboly (2), Csehkis, Lakos, Pap, Öngól

Bagó Gábor: A nagyarányú győzelem ellenére a játékunk tempójával nem feltétlenül vagyok elégedett. Sokat birtokoltuk a labdát viszont sokszor kapkodva játszottunk. A kapu előtt jó döntéseket hoztak a srácok és szép gólokat szereztek. Gratulálok az újabb győzelemhez.

U12

ZTE FC – Tatabányai SC 9:0 (5:0)

ZTE: Bardi – Farkas (Hári), Borza, Salamon (Gergály), Takács (Németh B.) – Hosszú N., Tornai, Csalló (Németh D.) – Kemény (Antal)

Gólszerzők: Antal (2), Tornai (2), Németh D. (2.), Kemény, Hosszú N., Farkas

Nagy Tamás: Egy magabiztos játékkal szép győzelmet arattunk az idei utolsó hazai mérkőzésünkön. Gratulálok a csapatnak!

U11

ZTE FC – Király SE 6:2

Gólszerzők: Husz, Ferincz (2), Németh  (3)

ZTE FC – MOL Fehérvár FC 6:2

Gólszerzők: Májer (2), Szabó, Németh (2), Ferincz

Csapat tagjai: Szemes, Papp, Husz, Szabó, Májer, Bodrogi, Németh, Ferincz, Janiga, Józsa

Buzási Gábor: Sok hiányzóval érkeztünk Székesfehérvárra, le a kalappal játékosaim előtt, mindenki kimagasló teljesítményt nyújtott, valamint igazi csapatként sikerült mindkét mérkőzésünket nagy arányban megnyernünk két jól felkészített csapat ellen.
Csak így tovább, gratulálok játékosaimnak.

U10

ZTE FC – Király SE 0:8

ZTE FC – MOL Fehérvár FC 1:11

Gólszerző: Salamon

Csapat tagjai: Mihály, Lahocsinszky, Belák, Németh, Varga-Sós, Skáfár, Pásztor, Salamon, Lambing, Szijártó

Jankovics Péter: Sajnos nem túl jó előjelekkel vágtunk neki az idei utolsó tornánknak. Betegségek és egyéb okok miatt több hiányzónk is volt a mai napon. Két jól felkészített csapat ellen léptünk pályára, akik kegyetlenül kihasználták hibáinkat. Tanulunk ezekből a hibákból és a jövőben szeretnénk ezeket kijavítani

U9

ZTE FC – Király SE 10:2

Gólszerzők: Horváth (4), Takács (2), Bónyai (2), Szabó, Németh

ZTE FC – MOL Fehérvár FC 18:1

Gólszerzők: Takács (5), Bónyai (3), Németh (3), Takács (2), Horváth (2), Nagy, Szabó, Mándli

Csapat tagjai: Nagy, Bónyai, Mándli, Horváth, Takács A., Szabó, Takács B., Németh

Keszei Péter: Ezen a hétvégén jó előjelekkel indultunk az utolsó székesfehérvári tornára,  mivel 2-3 hete nagyon jól edzenek a fiúk. Reméltem, hogy ez  a mutatott játékban és az eredményben is meg fog látni, és így is lett! Örülök, hogy így tudtunk teljesíteni az utolsó tornán! Gratulálok Mindenkinek!