MLSZ Országos U19 Alap Csoport 8. forduló

ZTE FC – Paksi FC 3:1 (2:1)

ZTE: Boscha (Mörk Má.) – Szabó, Vert (Bresztovszky), Nagy, Cserép (Benczik) – Györe (Mulasics), Dobos, Murár – Molnár, Mecséri, Csonka (Dézsenyi)

Gólszerző: Molnár (3)

Mihalecz Péter: Első félidőben jól támadott le minket az ellenfél, amivel sokáig nem tudtunk mit kezdeni illetve zavarba hoztak minket. 20 perctől kezdve javult a játékunk, többet birtokoltuk a labdát és több lehetőséget is dolgoztunk ki. Második félidő elején sikerült újabb gólt szereznünk, amivel már nyugodtabban játszhatunk. Gratulálok a fiúknak mert jó csapatot győztünk le!

MLSZ Országos U19 Alap Csoport 11. forduló

Kecskeméti TE – ZTE FC 1:0 (1:0)

ZTE: Mörk Má. – Szabó, Bresztovzsky, Nagy, Benczik – Töttő, Dézsenyi (Mörk Mi.), Cserép (Csonka) – Tóth (Horváth), Molnár, Mecséri (Nagy)

Mihalecz Péter: Jól mentünk bele a meccsbe. 20-30 percig gyorsan és jól játszottunk. Több lehetőséget alakítottunk ki és volt két nagy helyzetünk pontrúgás után amivel megszerezhettük volna a vezetést. Sajnos a félidő végén egy figyelmetlenség után mégis mi kaptuk a gólt szöglet után. Második félidőben már csak focizgattunk és nem volt meg bennünk a kellő hit amivel meglehetett volna ez a mérkőzés.

MLSZ Országos U17 Alap csoport 10. forduló

Főnix Gold FC – ZTE FC 3:2 (1:0)

ZTE: Barbarics – Kasza, Szirmai, Hóbor, Vincze – Kiss, Mulasics, Soós (Darmai) – Szindekovics (Reinprecht, Kálmán), Németh R. (Berzéki), Ebedli

Gólszerzők: Mulasics, Ebedli

Horváth Gábor: A mérkőzés elején nagyon idegesen, kapkodva játszottunk. Az ellenfél bár veszélyesebben játszott, de nekünk is volt néhány kecsegtető lehetőségünk. Egy buta szabálytalanság után a hazaiak 11-ből vezetést szereztek. A második félidőben frissíteni próbáltunk, ennek köszönhetően feljavultunk. Két gyors góllal sikerült fordítanunk, de egy pontrúgásból elkerülhető gólt kaptunk. Ekkor úgy tűnt hogy döntetlennel zárul a találkozó, de a végén újfent balszerencsés gól megpecsételte sorsunkat.

MLSZ Országos U15 Alap csoport 9. forduló

ZTE FC – Békéscsaba Előre SE 1:1 (0:1)

ZTE: Bieder (Farkas) – Kovács Mil., Láng, Jávor, Gyarmati – Bagó, Romoda-Ferenczi, Gájer – Gerencsér (Belső), Lovrek (Kovács Mir.), Márfi

Gólszerző: Belső

Fujsz Ferenc: Az első félidőben a vendégek voltak veszélyesebbek, bár a mérkőzés elején egy üres kapus lehetőséget nem tudtunk gólra váltani, ennek ellenére a játék képe alapján a vendégek megérdemelten vezettek a szünetben. A második félidőben folyamatosan vettük át a mérkőzés irányítását, játékosaim nagy energiákat mozgattak meg, hogy egyenlítsenek, ami a mérkőzés vége előtt egy pontrúgásból sikerült is. Gratulálok a srácoknak, hogy ma, első sorban a 2. félidőben, de mindent elkövettek és erőn felül teljesítettek, hogy megnyerjék a mérkőzést.

MLSZ Országos U14 Alap csoport Nyugat 11. forduló

Tatabányai SC – ZTE FC 0:12 (0:5)

ZTE: Lakos (Wolf) – Horváth, Szücs, Pap, Tuboly – Király, Táncos (Tóth), Csehkis – Korcsog, För, Papp

Gólszerzők: För (4), Király (3), Papp (3), Szücs, Csehkis

László Dávid: Nálunk gyengébb képességű csapattal találkoztunk. Tetszett a srácok hozzáállása a mérkőzéshez. Végig koncentráltak voltak és teljesen kontrollálták a meccset. Külön öröm, hogy rúgtunk nagyon szép gólokat. Jó előjel a jövő heti rangadónk előtt, hogy a támadóink megtalálták a „góllövő cipőjüket”. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez és a mutatott játékhoz is.

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 11. forduló

Illés Akadémia – ZTE FC 1:1

ZTE: Bódis M., Salamon, Bagó, Lukács, Csalló, Hosszú N., Bódis Zs., Farkas, Hosszú O. – Cserék: Borza, Tornai, Kemény

Gólszerző: Kemény

Bagó Gábor: Nagy mezőnymunkát végzett mind a két csapat. Labdabirtoklási fölényben játszottunk viszont az ellenfelünk remekül zárta le a területeket és nehezen lehetett bontani őket.Kimondott ziccer egyik oldalon sem alakultak ki. Dicséret illeti mind a két csapatot mert nagyon jó mentalitással,éretten és taktikusan futballoztak.

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 11. forduló

Illés Akadémia – ZTE FC 4:1

ZTE: Szemes, Horváth, Farkas, Májer, Ferincz, Németh, Szabó, Rostási, Gombos – Cserék: Nagy, Janiga, Papp, Tánczos, Pirbus

Gólszerző: Janiga

Nagy Tamás: Nem kezdtük jól a mérkőzést, az első negyedben keveset mutattunk játékban. Sajnos megint szabadrúgásból kaptunk 2 gólt, ami az előző mérkőzéseken is jellemző volt ránk, emiatt hamar hátrányba kerültünk. Futottunk az eredmény után, meg is voltak a lehetőségeink a gólszerzésre, de rossz döntéseket hoztunk a kapu előtt. Ennek ellenére nem volt igazán átütőerő a csapatban, az átmenetek a mai nap nagyon lassúak és pontatlanok voltak, ami több gyenge teljesítménnyel is párosult.