ZTE FC – Szeged Grosics Akadémia 1:0 (0:0)

ZTE: Sinkó – Péterfi (Máté), Gyarmati, Bolla, Bedővári – Kámi (Sipőcz), Györe, Kryvotsiuk (Vert) – Lórántfy (Fábián), Kovács, Bedő

Gólszerző: Kovács

Jók: Gyarmati, Bolla, Bedővári, Györe, Kovács

Mihalecz Péter: Nem volt egyszerű egy ilyen felfogású csapat ellen játszani. Ilyen mérkőzéseken derül mennyire vagyunk agilisak csapatként és egyénenként az ellenfél kapuja előtt.

Szombat

Békéscsaba Előre SE – ZTE FC 0:3 (0:1)

ZTE: Sinkó – Péterfi, Gyarmati, Bolla, Bedővári – Vert, Györe (Szabó) ,Kryvotsiuk (Máté) – Bedő (Töttő), Fábián (Sipőcz), Kovács (Kotsis)

Gólszerzők: Kovács, Sipőcz (2)

Jók: az egész csapat

Mihalecz Péter: Az első félidőben taktikailag fegyelmezetten és jól játszottunk, több helyzetet is sikerült kidolgoznunk. Második félidő elején „bent ragadtunk az öltözőben”  de 20 perc után sikerült rendezni a sorokat amivel biztossá tudtuk tenni a győzelmet. Nem gyakran járnak ide a csapatok győzni, különösen egy ilyen hosszú utazás után. Gratulálok a csapatnak!

U17

Vác VLSE – ZTE FC  0:2 (0:0)

ZTE: Mörk Má. - Király, Horváth (Benczik), Gumhert, Molnár (Mörk Mi.) – Szabó, Dobos, Dézsenyi – Csonka (Cserép), Németh, mecséri

Gólszerzők: Németh, Mecséri

Jók: Dobos, Király

Gombos Zsolt: Az első félidei tapogatózás után magabiztos játékkal megérdemet győzelmet arattunk

U16

ZTE FC – Kaposvári Rákóczi BFLA 4:3 (2:2)

ZTE: Tóth – Kasza, Szirmai, Szabó, Hóbor (Kálmán) – Kiss, Mulasics, Jándli (Lukács) – Szemes, Ebedli (Darmai), Szindekovics (Soós)

Gólszerzők: Ebedli, Szabó, Szindekovics, Mulasics

Horváth Gábor: Fordulatos , izgalmas mérkőzést tudtunk játszani amibe ezen a napon mi jöttünk ki győztesen. Véleményem szerint megérdemelte csapatom a győzelmet hiszen góljaink mellett több nagy helyzetet ki tudtunk alakítani , valamint végig bíztuk magukba  vert helyzetből felállva valamint tíz emberrel is meg tudtuk fordítani a mérkőzést. Igazi csapat munka volt, amihez gratulálok játékosaimnak!

U15

ZTE FC – Ikarus BSE 1:3 (0:2)

ZTE: Horváth L. – Takács R., Vincze, Takács M., Szente – Király (Nagy-Bognár), Dobos, Horváth Z. (Nagy) – Szabó (Németh V.), Pál, Németh R. (Reinprecht)

Gólszerző: Reinprecht

Fujsz Ferenc: Nagyszerűen kezdtük a mérkőzést, 2-3 nagy  gólszerzési lehetőségünk is volt, sajnos ezeket elpuskáztuk, ellenfelünk viszont az első lehetőségét gólra váltotta, ezzel megváltoztatva a játék képét.  A mérkőzés nagyobb részében a vendégek akarata érvényesült, de a mérkőzés elején és a második félidő második felében megvoltak a lehetőségeink, hogy pontot vagy pontokat szerezhessünk.

U14

ZTE FC – Király SE 5:0 (2:0)

ZTE: Bieder (Farkas) – Romoda-Ferenczi (Kovács Mil.), Láng, Jávor, Gyarmati (Vizi) – Gájer (Baglady), Bagó, Belső (Csehkis) – Márfi, Nyári (Kovács B.), Kovács Mir. (Somlói-Orbán)

Gólszerzők: Nyári, Belső (3), Somlói-Orbán

Jók: Romoda-Ferenczi, Belső, Márfi, Nyári

László Dávid: Jól kezdtük a mérkőzést. Beszorítottuk ellenfelünket a kapujuk elé és a vezetést is korán megszereztük. Gólunk után volt egy 15 perces periódus, ami nem tetszett. Ezt a szakaszt leszámítva uraltuk a mérkőzést és jó hozzáállással játszottunk. Mindenki, aki pályára lépett jó teljesítményt nyújtott. Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez és a mutatott játékhoz is!