MLSZ Országos U19 Alap 7. forduló

UTE – ZTE FC 3:1 (0:0)

ZTE: Boscha – Ferenczy, Horváth, Nagy, Szabó – Zsiga (Mecséri), Grózner (Szemes), Cserép (Fábián) – Szindekovics (Ebedli), Wolf (Darmai), Molnár

Gólszerző: Szabó

Fujsz Ferenc: 70 percig nagyon jól játszottunk, nem tudott fogást találni rajtunk a hazai csapat, nagyon jól kontráztunk megszereztük a vezetést és akár a másodikat is rárúghattuk volna. Az első komoly hibánkat kihasználta a hazai csapat ami őket felpörgette, az utolsó 20 percben jobban játszottak, de kialakított helyzetük csak 1 volt, kapusunk óriási bravúrral hárította, nekünk is voltak helyzeteink, amihez a haza kapusnak is bravúrokra volt szükség. Ez volt az mérkőzés, amikor nem volt miért lehajtott fejjel lejönni a pályáról, nagyon kis dolgokon múlott, hogy az eredmény ne fordítva alakuljon.

MLSZ Országos U17 Alap 6. forduló

ZTE FC – Kelen SC 1:2 (0:0)

ZTE: Tóth – Szabó (Szalay), Takács M., Dobos, Vincze – Király (Nagy), Blum, Vert – Horváth Z. (Jándli), Reinprecht, Csonka (Gazdag)

Gólszerző: Vert

Mihalecz Péter:sokat dolgoztunk a mai mérkőzésen, de nem elég koncentráltan és taktikusan. Az első félidőben a kellő határozottság nem volt meg a kapu előtt amivel előnyre tehettünk volna szert, a második félidőben pedig már nem volt meg az a játék amivel eredményesek lehettünk volna. Gratulálok az ellenfélnek, mert jól játszottak és megérdemelten nyertek!

MLSZ Országos U16 Alap 6. forduló

ZTE FC – Gyirmót SE Győr 2:2 (1:0)

ZTE: Farkas – Jávor (Lovrek), Romoda-Ferenczy, Bagó, Gyarmati – Baglady, Gájer (Varga), Belső (Kovács Mir.) – Fekete (Márfi), Somlói-Orbán (Kolompár), Virág

Gólszerzők: Belső, Virág

Horváth Gábor: Mérkőzés folyamán több nagy helyzetet kialakítottunk amiket ez úton se tudtunk értékesíteni, ahogy szokott lenni meg is bosszulta magát. A végén még mi őrülhettünk az egy pontnak. Ahoz hogy eredményesebben szerepeljünk a befejezéseknél jobban kell koncentrálnunk, jobb döntéseket kell hoznunk.

MLSZ Országos U15 Kiemelt 7. forduló

ETO FC Győr – ZTE FC 0:0

ZTE: Lakos – Horváth, Szücs, Bagó, Tuboly (Vörös) – Csehkis (Keszei), Táncos (Papp), Pap – Nyári (Korcsog), Csikós, Bazsika

Horváth Gábor: Küzdelmes, kiegyenlített mérkőzésen nagyon szervezett, stabil játékot tudtunk produkálni. Az első félidőben inkább mezőnyben zajlott a játék. A második félidőben már többet veszélyeztettünk, de sajnos nem sikerült a lehetőségeinket gólra váltani. Elégedett vagyok a játékosaim teljesítményével, egy jó csapat otthonából sikerült ponttal távoznunk.

MLSZ Országos U14 Alap Nyugat 7. forduló

ZTE FC – PMFC 3:1 (2:1)

ZTE: Bódis M. – Borza, Farkas, Gerencsér, Takács – Hosszú N., Hosszú O., Bódis Zs. – Pőce (Salamon), Lenner, Tornai

Gólszerzők: Lenner (2), Tornai

László Dávid:  Igazi rangadót játszottunk hazai pályán a Pécs csapatával. Ennek megfelelően a játék minősége és intenzitása is magas volt. A rúgott góljainkon kívül az ellenfél kapusának sikerült 5-6 nagyon nagy védést bemutatnia, amivel megmentett csapatát a góltól. Nagyon büszke vagyok a csapatomra!Rengeteget futottak, sok párharcot nyertek támadásban és védekezésben is és nem ismertek elveszett labdát! Gratulálok nekik a mutatott játékhoz és a hozzáálláshoz is!

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 7. forduló

ZTE FC – ETO FC Győr 2:3

ZTE: Szemes, Horváth, Nagy, Ferincz, Bodrogi, Szabó, Rostási, Kusics M., Gombos – Cserék: Bardi, Janiga, Németh, Tánczos, Pirbus

Gólszerzők: Ferincz, Rostási

Bagó Gábor: Úgy érzem kicsit kishitűen álltunk a mérkőzéshez és labda birtokában nem mertünk játszani aminek nagyon nem örülök. Az labdaszerzések utáni átmenetekből úgy érzem többet kellett volna kihoznunk viszont sajnos rengeteg a technikai hiba még mindig. Gratulálok a győri csapatnak a győzelemhez és a mutatott játékhoz.

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 7. forduló

ZTE FC – ETO FC Győr 3:1

ZTE: Huszár, Rodek, Belák, Kaj, Németh,  Lambing, Skáfár, Salamon, Gerencsécs – Cserék: Gorza, Wingenfeld, Zsiga, Imrei, Jánosi

Gólszerzők: Kaj, Salamon, Wingenfeld

Nagy Tamás: Egy izgalmas mérkőzést játszottunk, egy jó erőkből álló csapat ellen, ahol a gólokon kívül mindkét oldalon akadtak még komoly lehetőségek a gólszerzésre. A látványos játék ma kevesebb volt, inkább a küzdelem dominált, de a csapatomat dicséri, hogy nagyon jó felfogásban játszottak és jól alkalmazkodtak a külső körülményekhez. Igazi csapat siker volt. Gratulálok a srácoknak