MLSZ Országos U19 Alap Csoport 5. forduló

Gyirmót SE Győr – ZTE FC 1:1 (0:1)

ZTE: Boscha – Király, Bolla, Nagy, Szabó – Töttő (Kovács), Cserép (Tóth), Dobos – Molnár (Németh), Mecséri (Bresztovszky), Csonka (Dézsenyi)

Gólszerző: Cserép

Mihalecz Péter: Az első helyezett otthonában jó teljesítményt nyújtottunk. Az első félidőben csak a gyenge támadójátékunk miatt nem vezettünk több góllal , sokat volt nálunk a labda végig veszélyesen futballoztunk miközben a Gyirmótnak helyzete nem volt. Második félidőben már ránk jöttek, jobban játszottak de ez nagy helyzetekben nem mutatkozott meg. De sajnos a kiállítás után egy lepattanó labdánál nem figyeltünk eléggé és ez megint két pontunkba került.

MLSZ Országos U17 Alap csoport 6. forduló

Kecskeméti TE – ZTE FC 4:1 (3:0)

ZTE: Szeglet – Kasza, Szirmai, Vincze, Hóbor – Király (Szabó), Kiss, Mulasics – Gyulai (Soós), Szindekovics (Darmai), Ebedli

Gólszerző: Kiss

Horváth Gábor: Csapatunk a betegségek, és sérülések miatt ezúttal nem a legjobb állapotban játszotta ezt a mérkőzést. Ez sajnos főként az első félidőben érződött is a mutatott játékon, teljesítményen. A vendéglátók kihasználták könyörtelenül a lehetőségeiket, míg mi két nagy ziccert is elhibáztunk. A második félidőre feljavult a játékunk, de sajnos az eredményt nem sikerült szorossá tennünk. Megpróbálunk minél hamarabb kiegyenesedni!

MLSZ Országos U16 Alap csoport 6. forduló

ZTE FC – Nyíregyháza Spartacus FC 1:4 (1:0)

ZTE: Horváth L. – Szalay (Takács), Takács, Dobos (Lipták), Szente – Nagy, Németh D., Vert – Pál (Szabó), Reinprecht (Csonka), Németh R. (Horváth Z.)

Gólszerző: Reinprecht

Horváth Gábor: Az első félidőben helyenként jó játékkal megszereztük a vezetést, majd a félidőben valamint a második félidőben több kényszerű cserét kellett végre hajtani, ami befolyásolta a végeredmény kialakulását. Az első félidővel elégetett vagyok viszont a második félidei játékunk az gyengére sikeredett. Dolgozunk tovább, készülünk a soron következő mérkőzésünkre.

MLSZ Országos U15 Alap csoport 4. forduló

Veszprémi FC USE – ZTE FC 3:3 (2:0)

ZTE: Farkas – Romoda-Ferenczi, Kovács, Jávor, Gyarmati – Láng (Gerencsér), Gájer, Baglady – Lovrek, Márfi, Bagó

Gólszerzők: Gerencsér (2), Baglady

Fujsz Ferenc: A mérkőzésem 60 percig nagyon gyengén játszottunk, de milyen a labdarúgás....az utolsó 15-20 percben ledolgoztuk a 3 gólos hátrányunkat és még az utolsó pillanatban a mérkőzéslabdánk is megvolt. Gratulálok a Veszprémi játékosoknak és edző kollégáknak, 60 percig nagyszerű teljesítményt produkáltak, csapatomnak pedig az utolsó 20 perchez, hogy fel tudtak állni és óriási küzdelemmel majdnem megfordították a mérkőzést.

MLSZ Országos U14 Alap csoport Nyugat 6. forduló

ZTE FC – Veszprémi FC USE 7:0 (2:0)

ZTE: Lakos (Wolf) – Táncos, Bagó (Vörös), Pap, Tuboly – Csehkis, Király, Nyári – Korcsog (Horváth), För (Tóth), Bazsika (Papp)

Gólszerzők: Király (2), Nyári (2), För (2), Papp

László Dávid: Bár az eredmény jól néz ki de abszolút nem voltam elégedett azzal, amit láttam. Úgy éreztem, hogy kicsit magas lóról vettük ezt a mérkőzést főleg az első félidőben. Emiatt dekoncentráltak voltunk, nem futottunk és nem párharcoztunk. A második félidő első 15 perce viszont kimondottan tetszett. Abban a szakaszban azt játszottuk,amire képes ez a társaság. Nem szabad elfelejteni, hogy honnan jövünk és hova tartunk. Két hét múlva komoly erőpróba vár ránk amitől egyeltalán nem féltem a csapatomat, de ott ez a mentalitás kevés lesz. Jövő héten azon dolgozunk, hogy visszataláljunk a helyes útra. Minden negatívum ellenére a csapat erejét mutatja, hogy így is 7 gólt rúgtunk a Veszprém csapatának és ők helyzetig sem nagyon jutottak.

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 6. forduló

Veszprémi FC USE – ZTE FC 0:6

ZTE: Bardi, Bagó, Csalló, Takács, Hosszú N., Bódis Zs., Farkas, Hosszú O., Bazsika – Cserék: Bódis M., Borza, Hári, Lukács, Kemény

Gólszerzők: Hosszú N., Bódis Zs., Bazsika (2), Lukács (2)

Bagó Gábor: A 6 rúgott gól ellenére nem vagyok elégedett a döntéshozatalokkal és a befejezésekkel. Sokkal több volt ebben a mérkőzésben mint amennyit kihoztunk belőle. Sokszor kapkodva és pontatlanul játszottunk, főleg az utolsó passzokba és a befejezésekbe csúszott nagyon sok hiba. Amit hangsúlyozunk folyamatosan a gyerekeknek,hogy sokkal jobban kell koncentrálni a technikai megoldásokra az ezen a mérkőzésen ki is jött. Gratulálok a győzelemhez de ennél sokkal többet várok el a csapattól.

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 6. forduló

Veszprémi FC USE – ZTE FC 3:4

ZTE: Szemes, Horváth, Farkas, Nagy, Ferincz, Németh, Bodrogi, Szabó, Rostási – Cserék: Sziva, Janiga, Papp, Májer, Pirbus

Gólszerzők: Farkas, Bodrogi, Rostási, Pirbus

Nagy Tamás:  mai mérkőzésen a csapat nem a szebbik arcát mutatta játékban, kapkodva és pontatlanul futballoztunk. Mezőnyben kiegyenlített volt a játék, viszont jól gazdálkodtunk a helyzeteinkkel és 4-0 -val fordultunk az utolsó 20 percre. Ezután a játékosok elhitték, hogy megnyerték a mérkőzést és majdnem sikerült döntetlenre hozni a találkozót. Gratulálok a győzelemhez!

Bozsik Torna Mosonmagyaróvár

U11

Csapat tagjai: Belák, Lahocsinszky, Molnár, Skáfár, Bonyai, Lambing, Nagy, Wingenfeld, Kaj, Mihály, Salamon, Zsiga

Buzási Gábor: Ott folytatták játékosaim ahol a múlt heti tornán abbahagyták, nagy önbizalommal, domináltunk mind a három mérkőzésen, sok helyzetet alakítottunk ki, végre a gólokkal sem maradtunk adósak. Az edzéseken gyakorolt játékhelyzetek, mind jobban megjelennek a mérkőzéseken, labdabirtokában, labdaszerzésben és az átmenetekben, ami azt jelzi, hogy jó úton járunk. Gratulálok a Csapatomnak, megyünk így tovább.

U10

Csapat tagjai, Berta, Bódis, Horváth, Mándli, Nagy, Orbán, Sipos, Szabó, Takács B. A., Takács B.

Jankovics Péter: Ezen a hétvégén Mosonmagyaróvárra utaztunk a 4. Bozsik tornánkra.A torna ideális időben, izgalmas, jó iramú és magas színvonalú, kifejezetten fejlesztő hatású mérkőzéseket játszottunk a jól felkészített, erős ellenfeleinkkel szemben. A rendezvény során valamennyi találkozón igyekeztünk a tőlünk elvárt kezdeményező stílusban, kombinatívan, tudatos labdabirtoklásra törekedve játszani, ami többségében sikerült is. Sok volt a tudatos elem a játékunkban, de nem maradtak el a korosztályra jellemző kreatív, váratlan megoldások sem. A hosszú játékidő ismét sok játéklehetőséget biztosított valamennyi benevezett játékosnak éles mérkőzéshelyzetben. A csapat minden tagja dicséretet érdemel, végig nagyszerű volt a hozzáállásunk, bátran és motiváltan játszottunk a küzdelmes, de sportszerű mérkőzéseken.

U9

Csapat tagjai: Ambrus, Dávid, Elmont, Kondákor, Marosvölgyi, Sinkó, Szakács, Tóth, Wolf

Keszei Péter: Ezen a hétvégén Mosonmagyaróvárra mentünk a 4. Bozsik tornára. Összességében nagyon jól sikerültek a mérkőzések. Mind a 3 ellenfél ellen(Veszprém, Gyirmót, Mosonmagyaróvár) mi irányítottunk, nagyon sokat volt nálunk a labda, s folyamatosan veszélyt jelentettünk az ellenfelek kapujára! Letámadásunk kiválóan működött, ebből sok gólt szereztünk. Aminek nagyon örültem, hogy az ellenfél kapuja előtt nem voltunk önzőek, amikor a társunk jobb helyzetben volt akkor kiszolgáltuk Őt. Gratulálok Mindenkihez a mutatott játékhoz ami eredménnyel is párosult!