39. hét

MLSZ Országos U19 Alap Csoport 4. forduló

ZTE FC – Újpesti TE 0:1 (0:1)

ZTE: Sinkó – Király, Nagy, Bresztovszky, Szabó – Cserép (Németh), Dobos, Mulasics – Dézsenyi (Csonka), Molnár (Mecséri), Varga

Mihalecz Péter: Jó felfogásban jól játszottunk az egész mérkőzésen. Kiegyenlítettebb első félidő után egy nagyon jó második félidőt produkáltunk. sorozatban alakítottuk ki a lehetőségeinket és nagy energiákat mozgósítottunk, de sajnos a gólszerzéssel hadilábon is állunk.

MLSZ Országos U16 Alap csoport 5. forduló

Illés Akadémia – ZTE FC 4:3 (4:3)

ZTE: Tóth – Szalay, Dobos (Szente), Takács, Vincze – Vert, Németh D. (Nagy), Király – Reinprecht, Pál (Horváth Z.), Csonka (Németh R.)

Gólszerzők: Reinprecht, Szalay, Csonka

Horváth Gábor: Mérkőzés első részében nem jó felfogásban futballoztunk, kapkodtunk, keveset vállalkoztunk, akár labdával akár a labda nélkül mozgásokban. Több hiba csúszott játékunkba, amit ellenfelünk azonnal kihasznált. További időszakba valamelyest változott játékunk, ami arra volt elegendő , hogy szorossá tudtuk tenni a mérkőzést. Akarattal , hozzáállással elégedett vagyok valamint a befejezéseknél végre jó döntéseket hoztunk, hiszen három gólt tudtunk szerezni. Gratulálok a csapatomnak!

MLSZ Országos U15 Alap csoport 3. forduló

Gödöllői SK – ZTE FC 2:2 (1:1)

ZTE: Bieder – Romoda-Ferenczi, Jávor, Kovács Mil., Gyarmati  (Láng)- Gájer, Bagó, Baglady – Lovrek, Somlói-Orbán (Gerencsér), Márfi (Kovács Mir.)

Gólszerzők:  Márfi, Bagó

Fujsz Ferenc:  Egy nagyon küzdelmes mérkőzésen, látványos szép játék nem igazán tudott kialakulni, mert mindkét csapat agresszíven támadta a labdás játékosokat, ezáltal, folyamatosan nyomás alá helyezve a labdabirtokló csapatot. Amiben nagy különbség volt a kettő csapat közt, az a helyzetek kialakítása, hazai csapatnak 2-3 lehetősége volt amiből kettőt értékesíteni tudott, mi pedig 9-10 alkalommal is a kapussal szemben találhattuk magunkat, amiből, csak kettőt tudtunk gólra váltani. Ennek ellenére gratulálok a csapatomnak, nagyot küzdöttek a srácok és volt hogy szép támadásokat követően kerültek helyezetekbe.

MLSZ Országos U14 Alap csoport Nyugat 5. forduló

ZTE FC – Budafoki LC 14:0 (5:0)

ZTE: Lakos (Wolf) – Táncos, Pap, Szűcs, Tuboly – Csehkis, Csikós, Király – Korcsog (Vörös), Nyári, Papp (För)

Gólszerzők: Király (3), Tuboly, Csikós (4), Táncos (2), Vörös, För (2)

László Dávid: Nagyon sok mindent nem tudok mondani erről a mérkőzésről. Amit a srácoktól kértünk azt teljes mértékben teljesítették. Komolyan vették az egész mérkőzést és tisztelték az ellenfelüket. A gólkülönbség abszolút nem túlzó, sőt a Budafok kapusa rengeteg nagy védést mutatott be a mérkőzés folyamán. Gratulálok a csapatomnak.

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 5. forduló

MOL Fehérvár FC – ZTE FC 2:1

ZTE: Bódis M., Salamon, Bagó, Csalló, Hosszú, Bódis Zs., Farkas, Hosszú O., Kemény – Cserék: Borza, Takács, Tornai, Antal

Gólszerző: Bódis Zs.

Bagó Gábor:   Egy nagyon labdaügyes csapat ellen játszottunk egy színvonalas mérkőzést. Az első negyedben fegyelmezetten és jól játszottak a srácok. Ekkor megvalósultak a szélességi és mélységi játékaink és az átmenetekben gyors és jó döntéseket hoztak a játékosok. A következő negyedekben viszont fölénk nőtt a Vidi ami részben nekünk is köszönhető volt mivel rengeteg ki nem kényszerített hibát csináltunk és ajándékba adtuk nekik a labdákat. Gratulálok ellenfelünknek a mutatott játékoz.

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 5. forduló

MOL Ferhévár FC – ZTE FC 2:4

ZTE: Szemes, Horváth, Farkas, Májer, Ferincz, Bodrogi, Németh, Szabó, Rostási – Cserék: Papp, Kontler, Nagy, Janiga, Pulger

Gólszerzők: Ferincz (2), Németh, Rostási

Nagy Tamás:  Egy nagyon labdaügyes csapat ellen játszottunk egy színvonalas mérkőzést. Az első negyedben fegyelmezetten és jól játszottak a srácok. Ekkor megvalósultak a szélességi és mélységi játékaink és az átmenetekben gyors és jó döntéseket hoztak a játékosok. A következő negyedekben viszont fölénk nőtt a Vidi ami részben nekünk is köszönhető volt mivel rengeteg ki nem kényszerített hibát csináltunk és ajándékba adtuk nekik a labdákat. Gratulálok ellenfelünknek a mutatott játékoz.

Bozsik Torna Zalaegerszeg

U11

Csapat tagjai: Belák, Kaj, Lahocsinszky, Lambing, Mihály, Molnár, Nagy, Salamon, Skáfár, Wingenfeld, Zsiga

Buzási Gábor: Hazai rendezésű tornán remek teljesítményt nyújtott a Csapatom, első mérkőzésen egy jól felkészített Illés Akadémiát egy végig izgalmas mérkőzésen tudtunk legyőzni, majd a Király Se ellen végig domináltunk, de gólt nem tudtunk szerezni a sok helyzet közül, a Veszprém ellen a végére elfáradtunk, de sok lehetőségünk volt azon a mérkőzésen is. Gratulálok Csapatomnak a teljesítményhez, valamint hogy hétről hétre fejlődünk, csak így tovább!

U10

Csapat tagjai: Berta, Bódis, Bonyai, Császár, Horváth, Mándli, Nagy, Orbán, Sipos, Szabó, Takács B., Takács B. A.

Jankovics Péter: Hazai rendezésű tornán szerepeltünk a hétvégén az első mérkőzést az Illés Akadémia ellen játszottuk, egy kicsit álmosan kezdtük, de folyamatosan javult a teljesítményünk, hiszen magabiztosan, helyenként jól játszva, kezdeményezően futballozott a csapat. A labdakihozatalok jól működtek, önbizalommal telve bátran játszottak a srácok. A Király SE és a Veszprém elleni meccsen pedig több gólhelyzetet alakítottunk ki a labdaszerzéseinknek és a helyenként kombinatív, bátor játékunknak köszönhetően, azonban a befejezéseknél még egy kicsit jobban kell koncentrálni, összpontosítani. Elégedett vagyok mutatott játékkal, több jó egyéni produkciót is láttam a torna során, valamint örömteli, hogy mérkőzésről mérkőzésre javult a csapat teljesítménye, ami az eredményességben is megmutatkozott. Gratulálok az egész csapatnak!

U9

Csapat tagjai: Ambrus, Dávid, Elmont, Marosvölgyi, Sinkó, Szakács, Tóth, Wolf

Keszei Péter: Ezen a hétvégén hazai rendezésű tornán szerepeltünk.Az első mérkőzést az Illés Akadémia ellen játszottuk, végig mi irányítottuk a mérkőzést, az ellenfélnek nem hagytunk területet a kibontakozásra.Jól támadtunk le, agresszívak voltunk,így sok labdát szereztünk az ellenfél kapuja előtt, amiből eredményesek tudtunk lenni! A másik két mérkőzésen a Király SE és a Veszprém ellen is Mi domináltunk, nálunk volt jóval többet a labda, de sajnos sok apró technikai hiba (átvételek,passzok, passzsávok nyitása) miatt kevesebbszer jutottunk el az ellenfél kapujáig. Alapelveink minden mérkőzésen jól láthatóak voltak. Örülök, hogy tornáról tornára egyre jobban játszanak a gyerekek! Gratulálok Minden Játékosomnak!