ZTE FC – UTE 4:2 (2:2)

ZTE: Németh – Jóna, Gyarmati, Bolla, Papp – Kámi, Györe, Kryvotsiuk – Bedő (Bedővári), Csóka, Kovács (Máté)

Gólszerzők: Bedő, Kovács (2), Csóka

Jók: az egész csapat

Mihalecz Péter: Végig jó felfogásban játszott a csapat. Akkor sem vesztették el a fiúk a hitüket amikor már két góllal vezetett az ellenfél.  Fegyelmezetten, jól játszottak és megérdemelten nyertek. Gratulálok!!

U16

ZTE FC – DVTK 0:2 (0:0)

ZTE: Barbarics – Kasza, Szabó, Vígh, Hóbor – Kiss, Mulasics, Soós (Szindekovcis) – Szemes (Darmai), Ebedli, Kálmán (Szakony)

Jók: Barbarics, Kiss

Horváth Gábor: Az első félidőben egyen rangú ellenfelei voltunk ellenfelünknek , sőt 0-0-as állásnál nagy helyzetet kihagytunk. Ezt követően ellenfelünk átvette a mérkőzés irányítását, első hibánkat ki is használták gólra váltották, erre már nem tudtunk reagálni. Sokat lehet a mérkőzésből tanulni, ami jelen helyzetünkben a legfontosabb. Jó pár játékosomnak jár a dicséret!

U15

Nyíregyháza – ZTE FC 4:0 (2:0)

ZTE: Horváth L. – Takács R., Dobos, Takács M., Szente – Németh D., Horváth Z., Nagy (Nagy-Bognár) – Reinprecht (Szabó), Németh R., Pál (Németh V.)

Fujsz Ferenc: A győzelmet sokkal jobban akaró és érte sokkal többet dolgozó csapat szerezte meg. Kihasználva óriási egyéni hibáinkat, és a labdát többet birtokló hazaiak, megérdemelten tartották otthon a 3 pontot

U14

ZTE FC – III. Kerület 3:1 (1:1)

ZTE: Bieder – Kovács Mil. (Romoda-Ferenczi), Láng, Jávor, Gyarmati – Gájer, Bagó, Belső (Gerencsér) – Márfi, Nyári, Kovács Mir. (Kovács B.)

Gólszerzők: Belső, Bagó, Nyári

Jók: Jávor, Bagó, Márfi, Nyári

László Dávid: Az első 15 perc kritikán aluli volt, ebben a periódusban ellenfelünk akarata érvényesült. Utána kezdtünk felébredni. Egyenlítő gólunk után kiegyenlítettebbé vált a játék. A második félidőben jobban teljesítettünk és kimondottan szép akciókat is vezettünk. A két játékrész közti különbség nem igazán futball szakmai volt. A második félidőben elkezdtünk futni, párharcozni és megjött a vállalkozó kedv is.

U13

Tatabánya – ZTE FC 0:6 (0:3)

ZTE: Lakos (Wolf) – Horváth (Vörös O.), Szűcs, Pap (Tóth), Tuboly (Vörös M.) – Csehkis, Táncos (Kiss-Szécsényi), Csikós – Király (Papp)

Gólszerzők: Csikós (2), Király, Táncos, Szűcs, Kiss-Szécsényi

Jók: Horváth, Szűcs, Csikós

Bagó Gábor: Örülök,hogy az egész mérkőzésen nagy iramot diktálva magabiztosan nyertünk. Nagyon jó volt a srácoknak a mérkőzéshez való hozzáállása, 1-2 figyelmetlenséget leszámítva kimondottan szépen és okosan játszottak egy masszívan védekező Tatabánya ellen. Gratulálok a srácoknak a győzelemhez.

U12

Tatabánya – ZTE FC 0:12 (0:2)

ZTE: Bódis – Farkas (Hári), Gergály, Borza (Fonnyadt), Salamon (Németh B.) – Hosszú N., Hosszú O. (Molnár), Csalló (Németh D.) – Kemény (Lukács)

Gólszerzők: Kemény (4), Csalló (2), Hosszú N.(2), Lukács (2), Borza, Németh D.

Nagy Tamás: Döcögősen kezdtük a mérkőzést, a játék első felében a helyzetkihasználásunk lehetett volna jobb, ezután viszont örömfocit rendeztek a srácok, futószalagon jöttek a gólok és könnyed sikert arattunk. Gratulálok a csapatnak.