MLSZ Országos U19 Alap 3. forduló

ZTE FC – Nyíregyháza Spartacus FC 4:0 (1:0)

ZTE: Mörk Má. – Lengyel (Szabó), Nagy, Bodrogi, Deme – Mulasics, Balabás, Molnár – Wolf (Ferenczy), Cserép (Dobos), Ebedli (Darmai)

Gólszerzők: Balabás, Wolf, Mulasics, Molnár

Fujsz Ferenc: Nagyon jó felfogásban és nagy erőbedobással játszottak a mérkőzésen végig a srácok, 4 gól mellett több nagy helyzetet is kialakítottunk, sajnos továbbiakat már nem tudtuk értékesíteni. Gratulálok a srácoknak a mai teljesítményükhöz és hozzáállásukhoz!

MLSZ Országos U17 Alap 2. forduló

ZTE FC – PMFC 1:0 (1:0)

ZTE: Horváth L. – Papp, Takács M., Rózsa, Vincze – Dobos, Zsiga (Németh), Vert (Horváth Z.) – Reinprecht, Szabó (Szalay), Csonka (Nagy)

Gólszerző: Szabó

Mihalecz Péter: Első 20 percben kezdeményezően játszottunk és magasan védekeztünk, ennek köszönhetően sikerült is gólt rúgnunk. Második félidőben többet volt a labda az ellenfélnél de mi szervezetten védekezve, csapatként lehoztuk a mérkőzést nullára. Gratulálok a fiúknak mert egy jó csapatot sikerült legyőzniük!

MLSZ Országos U16 Alap 2. forduló

III. Ker TVE – ZTE FC 2:2 (0:1)

ZTE: Farkas – Jávor, Bagó, Romoda-Ferenczi, Gyarmati – Gájer, Fekete (Varga), Arányi (Márfi) – Virág (Gerencsér), Somlói-Orbán (Kolompár), Belső (Kovács Mir.)

Gólszerzők:  Belső, Fekete

Horváth Gábor: Az eredmény szempontjából azt gondolom közelebb álltunk a győzelemhez, hiszen 2-0 nál lezárhattuk volna a mérkőzést, viszont ezt nem sikerült. Ezután ellenfelünk kihasználta hibáinkat és döntetlenre mentette a mérkőzést. Eredménytől függetlenül minden dicsérte megjár csapatomnak remek hozzáállásban , felfogásba , megfelelő akarattal és fegyelmezetten futballoztak !

MLSZ Országos U15 Kiemelt 3. forduló

DVSC – ZTE FC 1:1 (1:0)

ZTE: Lakos – Horváth (Keszei), Szücs, Bagó, Tuboly – Pap (Vörös), Táncos (Papp), Csehkis (Korcsog) – Nyári, Csikós, Bazsika

Gólszerző:  Bazsika

Horváth Gábor: Egy nagyon jól, tudatosan játszó csapat otthonában sikerült szereznünk egy pontot. Bár a játékunk ezen a napon egy kicsit akadozott, főleg az első félidőben sok hibával játszottunk labdabirtoklásban, a küzdőszellemünk, szervezettségünk nagyon rendben volt. Nagyszerű egyéni játékot produkált jó pár játékosunk, ennek köszönhetően végig mérkőzésben tudtunk maradni. A Debrecennek sok sikert kívánok nagyon jó, felépített csapatot ismertünk meg részükről!

MLSZ Országos U14 Alap Nyugat 3. forduló

ZTE FC – Kaposvári Rákóczi BFLA 6:0 (4:0)

ZTE: Bódis M. (Kusics) – Hári, Bódis Zs., Takács, Gergály – Hosszú N., Hosszú O., Tornai – Pőce, Lenner, Csalló

Gólszerzők: Csalló (2), Hosszú N., Lenner (3)

László Dávid: Egy visszafogott tempójú, ezen a szinten nem túl magas színvonalú mérkőzést játszottunk a Kaposvárral. A mérkőzésen szinte végig a mi akaratunk érvényesült és szereztünk kimondottan szép gólokat is. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez.

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 3. forduló

Király SE – ZTE FC 1:1

ZTE: Papp, Horváth, Farkas, Nagy, Sziva, Németh, Bodrogi, Szabó, Rostási – Cserék: Szemes, Ferincz, Janiga, Tánczos, Pirbus

Gólszerző: Németh

Bagó Gábor: Rengeteg technikai hiba és rossz döntések jellemezték a játékunkat. Kevés volt a vállalkozószellemű játékos ezen a napon illetve a labda nélküli mozgások sem voltak meg. Amit próbálunk gyakorolni azokból szinte semmit sem láttam vissza ezen a mérkőzésen. Jóval nagyobb alázatra lesz szükség a jövőben.

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 3. forduló

Király SE – ZTE FC 4:0

ZTE: Gerencsér, Huszár, Rodek, Wingenfeld, Németh, Zsiga, Salamon, Imrei, Jánosi – Cserék, Gorza, Belák, Lambing, Skáfár, Lahocsinszky

Nagy Tamás: Jól kezdtük a mérkőzést, bár játékunk kapkodó volt, de az első 20 percben fölényben játszottunk. Ezt követően viszont 20 perc alatt sikerült lerendeznünk magunkat és jöttek az elkerülhető gólok. A második félidőben már futottunk az eredmény után, sajnos eredménytelenül, így amit elterveztünk az 20 perc után meghiúsult.