MLSZ Országos U19 Alap Csoport 3. forduló

ZTE FC – Dunaújváros PASE 1:1 (0:0)

ZTE: Boscha – Király, Nagy, Vert, Cserép – Dézsenyi, Kámi, Murár – Koszovscsuk (Molnár), Baloteli, Kovács (Csonka)

Gólszerző: Baloteli

Mihalecz Péter: Lemásoltuk a Békéscsaba elleni hazai meccsünket... Nagy mezőnyfölényben voltunk, az ellenfél térfelén játszottunk végig, már a 2. percben helyzetünk volt és továbbra is számos helyzetet dolgoztunk ki. Fegyelmezetten és türelmesen játszottunk a második félidőben, ami miatt megérdemelten szereztük meg a győztes gólt, de csak pár percig hihettük azt... Mert ellenfél az egyetlen helyzetét gólra váltva döntetlenre hozta a meccset.

MLSZ Országos U17 Alap csoport 3. forduló

Békéscsaba 1912 Előre SE – ZTE FC 7:0 (4:0)

ZTE: Szeglet – Fábián (Szemes), Takács, Szirmai, Vincze – Mulasics, Soós (Darmai), Kiss – Gyulai (Szabó), Szindekovics (Takács), Ebedli

Horváth Gábor: Egy nagyon jó erőkből álló csapat vendége voltunk, kissé tartalékos, szokatlan összeállításban. Ettől függetlenül jó eredmény elérésére készültünk. Sajnos, amit játékunkban elképzeltünk nagyon gyorsan összeborult, mert ellenfelünk az 5. percben vezetést szerzett, melyet két perc múlva megduplázott. A hazai csapat ezután megérezvén a megingásunkat, nagy erőket mozgósítva támadott, és ennek eredményeként 30 perc játék után már 4 gólos hátrányban voltunk. A félidő végére kicsit magunkhoz tértünk, és kiegyenlítettebb lett a játék. A második félidőnek úgy mentünk neki, hogy nincs veszíteni valónk, próbáljuk meg szépíteni az eredményt. Egész biztatóan kezdtük a játékrészt, de nem sikerült igazán nagy helyzetet kialakítanunk. Viszont a védekezésünk továbbra is sok hibát vétett, és ez újabb kapott gólokban mutatkozott meg. Ekkor a hazaiaknak már minden összejött, mi pedig hitevesztetten asszisztáltunk a gólfesztiválhoz. Ez a mérkőzés is egy tanulási folyamatnak a része volt, a pofont ki fogjuk pihenni, és megyünk tovább!

MLSZ Országos U16 Alap csoport 3. forduló

MOL Fehérvár FC – ZTE FC 3:1 (3:0)

ZTE: Tóth – Szabó (Szente), Lipták, Dobos, Szalay (Papp) – Király (Farkas), Vert, Nagy (Németh D.) – Pál, Reinprecht (Csonka), Németh R.

Gólszerző: Németh R.

Horváth Gábor: Mérkőzés remekül szolgálta a játékosok valamint a csapat fejlődését. Labdabirtoklásban , labdaszerzésben valamint az átmenetekben rengeteget tudtunk gyakorolni. Befejezéseknél jobb döntéseket hozunk az eredmény szempontjából szorosabb mérkőzést játszottunk volna, ettől függetlenül is gratulálok csapatomnak.

MLSZ Országos U14 Alap csoport Nyugat 3. forduló

ZTE FC – Kelen SC 3:0 (2:0)

ZTE: Lakos (Wolf) – Horváth, Pap, Szücs, Tuboly – Király (Tóth), Táncos (Csikós), Csehkis – Nyári,  Korcsog (Vörös), För (Papp)

Gólszerzők: Király, Nyári, Táncos

László Dávid: Egy masszív, erős ellenféllel találkoztunk és ennek megfelelően egy színvonalas mérkőzést játszottunk. A mérkőzés elején kicsit kapkodva és első szándékból játszottunk. Az első gól után ez megváltozott és nyugodtabban fociztak a srácok. Rengeteg ígéretes lehetőséget dolgoztunk ki, sokszor mentünk be ellenfelünk mögé. Ezekben a szituációkban viszont sokszor technikai hibát vétettünk vagy rossz döntéseket hoztunk. A jövőben ezekből a helyzetekből többet kell kihoznunk. Viszont szereztünk két nagyon szép gólt távoli lövésből. Gratulálok a csapatnak!

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 3. forduló

Credobus Mosonmagyórvár – ZTE FC 1:4

ZTE: Szemes, Hári, Gergály, Borza, Csalló, Hosszú N., Hosszú O., Tornai, Bazsika – Cserék:Németh B., Kemény, Antal

Gólszerzők: Csalló, Hosszú N., Hosszú O.

Bagó Gábor: Nagyon jól kezdtük a mérkőzést hiszen az első 20 percben 3 gólt is sikerült szereznünk. Ezután a srácok kicsit visszavettek a tempóból illetve a Mosonmagyaróvár letámadásai is sokkal élesebbek kezdtek lenni. Ekkor már kevesebb volt a labda nélküli mozgás és nem mertük felvállalni a mélységi passzokat. Döntéshozatalban és tájékozódásban nagyon sokat kell fejlődnünk. Gratulálok a győzelemhez és külön gratulálok Szemes Lórinak aki fiatalabbként remek teljesítmény nyújtott a kapuban.

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 3. forduló

Credobus Mosonmagyórvár – ZTE FC 1:0

ZTE: Papp, Farkas, Bodrogi, Szabó, Sziva, Nagy, Pulger, Németh, Janiga – Cserék: Gombos, Kontler, Pirbus, Soltész, Ferincz, Rostási, Tánczos

Nagy Tamás: Egy jó iramú mérkőzést játszottunk, ahol mindkét oldalon inkább a küzdelem dominált. Játékban ma kevesebbet nyújtottunk az előző találkozókhoz képest, viszont az akarattal nem volt gond. A csapatok egymás hibáit igyekeztek kihasználni kevés sikerrel, 3-4 nagy ziccer sem volt elég, hogy gólt rúgjunk. A kapu előtti koncentráció hiányzott ma legfőképp a csapatomból és fél perc, hogy döntetlent érjünk el.