MLSZ Országos U19 Alap 1. forduló

ZTE FC – Főnix Gold FC 2:2 (2:0)

ZTE: Boscha – Szabó (Blum), Horváth, Nagy, Kasza – Cserép (Mecséri), Grózner (Szemes), Molnár (Szindekovics) – Ferenczy, Wolf (Darmai), Ebedli

Gólszerzők: Molnár, Wolf

Fujsz Ferenc: Egy nagyon jó iramú mérkőzésen, az első félidőben mi domináltunk, megvoltak azok a lehetőségek 2-0.-nál amivel lezárhattuk volna a mérkőzést. A második félidőbe a vendégek domináltak, mi pedig veszélyesen kontráztunk, de még itt sem tudtuk belőni azt a 3. gólt amivel győzelmet megszerezhettük volna. A vendégek a második félidőben nagy energiákat mozgósítottak, amivel nem érdemtelenül vitték el az egy pontot Zalaegerszegről.

MLSZ Országos U15 Kiemelt 1. forduló

FTC – ZTE FC 0:1 (0:0)

ZTE:  Lakos – Horváth, Szücs, Bagó, Tuboly – Király, Pap (Csikós), Csehkis (Korcsog) – Nyári, Táncos (Vörös),Bazsika (Papp)

Gólszerző: Bazsika

Horváth Gábor: Nagyszerű teljesítményt nyújtva sikerült győzelemmel kezdenünk a bajnokságot. Mindkét csapat nagy energiákat mozgatott meg a nagy melegben. Taktikailag, egyéni játékban játékosaim nagyon jó megoldásokat alkalmaztak, jól játszottak. Gratulálok csapatomnak! Dolgozunk tovább!

MLSZ Országos U14 Alap Nyugat 1. forduló

ZTE FC – Paksi FC 3:1 (1:0)

ZTE:  Bódis M. -  Borza (Hári), Farkas, Gerencsér, Salamon (Takács) – Bódis Zs., Tornai, Hosszú O. – Hosszú N. (Pőce), Csalló, Lenner

Gólszerzők: Csalló, Lenner, Pőce

László Dávid: Jól kezdtük a mérkőzést. Nagy nyomást helyeztünk a Paksra. Rengeteg labdát szereztünk vagy késztettük hibára ellenfelünket. Az elsö 20-25 percben sok helyzetünk volt, amiket egy kivételével elpuskáztunk. Az első félidőben lerendezhettük volna a mérkőzést, nem tettük. Így magunknak tettük nehézzé a találkozót. Sajnos bizonyos szituációkban nem koncentráltunk eléggé és a játékunk is akadozott. A győzelemhez gratulálok a csapatnak, a mutatott játékban javulnunk kell.

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 1. forduló

Fehérvár FC – ZTE FC 1:1

ZTE: Szemes, Kontler, Horváth, Nagy, Sziva, Bodrogi, Tánczos, Rostási, Gombos – Cserék: Papp, Józsa

Gólszerző: Kontler

Bagó Gábor: Dícséret illeti a csapatot mert remek volt a hozzáállásuk a mérkőzéshez a sok hiányzó ellenére. Ellenfelünk nagy százalékban birtokolta ellenünk a labdát és remekül játszottak. Mi ezen a napon a védekezést tudtuk gyakorolni amiben sok pozitívumot láttam főként az egyéni technikában és taktikában.

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 1. forduló

Fehérvár FC – ZTE FC 3:1

ZTE: Gerencsér, Huszár, Zsiga, Rodek, Lambing, Király, Salamon, Kaj, Jánosi – Cserék: Gorza, Nagy, Wingenfeld, Skáfár, Imrei

Gólszerző:  Huszár

Nagy Tamás: idei első bajnoki mérkőzésünket játszottuk egy labda biztos, technikás csapat ellen. A találkozó nagy részében az ellenfél birtokolta többet a labdát, játékosaimnak nagy energiát kellett belefektetniük a védekezésbe, emellett támadásban is megvoltak a lehetőségeink. Az első félidőben erőn felül teljesítettünk ami az eredményen is meglátszott, a második játékrészre viszont kicsit elfáradtunk és az ellenfél kihasználva a hibáinkat megfordította az eredményt. Összességében sok pozitívum volt ebben a meccsben, amire lehet építeni.