39.hét

MLSZ Országos U19 Alap 5. forduló

PMFC – ZTE FC 1:0 (0:0)

ZTE: Boscha – Szabó, Nagy, Dobos, Ferenczy – Zsiga (Horváth), Grózner (Kasza), Molnár – Cserép (Fábián), Wolf (Szindekovics), Ebedli (Szemes)

Fujsz Ferenc: Nagyon kemény mérkőzés volt, nagyon nehéz volt folyamatos játékot produkálni, a pálya talaja és a csapatok agresszív játéka miatt sem. Sajnos a támadó szekcióban nem hajtottuk végre a megbeszélteket, ezért kevés helyzetet tudtunk kialakítani, a hazai kapu előtt, pedig megvolt a megfelelő előkészítés, igaz a hazaiaknak sem volt kidolgozott helyzete. Mindkét csapat nagyot küzdött, nem érdemeltünk vereséget, de egy pillanat kihagyás is elég volt hozzá.

MLSZ Országos U17 Alap 4. forduló

ZTE FC – UDSE 3:1 (2:1)

ZTE: Tóth – Szabó, Rózsa, Takács M., Vincze – Dobos, Király (Blum), Vert (Horváth Z.) – Reinprecht (Gazdag), Nagy (Jándli), Csopnka (Németh)

Gólszerzők: Csonka, Reinprecht, Jándli

Mihalecz Péter:  A mérkőzés kulcspillanata volt, hogy az első percben kapott gólra egyből sikerült válaszolnunk így megijedni sem volt időnk és további helyzeteket dolgoztunk ki illetve fordítottuk meg az eredményt. Második félidőben ránk jött az UDSE, nagy nyomást helyezett ránk ami ellen nem volt könnyű játszani de végig stabilak maradtunk. Gratulálok a fiúknak!

MLSZ Országos U16 Alap 4. forduló

ZTE FC – Gödöllői SK 4:0 (2:0)

ZTE: Bieder – Jávor, Romoda-Ferenczi, Bagó, Gyarmati (Márfi) – Gájer, Arányi (Lovrek), Fekete (Varga) – Somlói-Orbán (Kovács Mir.), Belső (Kovács Mil.), Virág

Gólszerzők: Arányi, Fekete, Somlói-Orbán, Virág

Horváth Gábor: Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk , góljaink mellett több nagy lehetőséget ki tudtunk alakítani ami azt gondolom a jövőre nézve fontos. Játékosaim végig felszabadultan , bátran sokat vállalkozva játszottak aminek meg is lett az eredménye. Fontosnak tartom hogy kapott gól nélkül lehoztuk a mérkőzést. Gratulálok csapatomnak!

MLSZ Országos U15 Kiemelt 5. forduló

Szeged-Csanád Grosics Akadémia – ZTE FC 3:0 (0:0)

ZTE: Lakos – Horváth, Szücs, Vörös, Tuboly – Táncos, Csehkis (Sabján), Pap (Papp) - Csikós (Korcsog), Nyári, Bazsika (Csorba)

Horváth Gábor: Csapatom nagyon elszántan készült a mérkőzésre. Az első félidőben egy küzdelmes játék alakult ki ahol az ellenfelünk masszívan védekezett, megnehezítette a játék felépítésünket. Viszont voltak biztató támadásaink, sok pontrúgásunk, és több helyzetünk is. A második félidő sokkolólag kezdődött, nagyon gyorsan gólt kaptunk. Ezután komolyan támadtunk de a Szeged nagyon zártan, és jól védekezett. A félidő hajrájában ebből a játékból két kontrával eldöntötte a mérkőzést. Gratulálunk a Szegednek, dolgozunk tovább!

MLSZ Országos U14 Alap Nyugat 5. forduló

ZTE FC – Veszprémi FC USE 7:4 (6:0)

ZTE: Bódis M., - Borza (Gergály), Farkas, Bódis Zs., Takács – Hosszú N., Hosszú O., Tornai (Hári) – Pőce (Salamon), Lenner, Csalló

Gólszerzők: Csalló (3), Lenner (2), Pőce, Salamon

László Dávid: Egy nagyon jó iramú és színvonalú mérkőzést játszottunk ellenfelünkkel. Az első félidőben 6:0-ra vezettünk, ez nem tükrözte azt, ami a pályán valóban történt hiszen ha a kapusunk nem véd 3-4 alkalommal bravúrral akkor a Veszprém is betalálhatott volna. Igaz, hogy a 6 találatunkon kívül mi is hagytunk ki nagy helyzeteket. A második félidőben kicsit visszaesett a játékunk színvonala, így ellenfelünk közelebb került hozzánk. Összeségében elégedett vagyok azzal, amit a mérkőzésen láttam a srácoktól. Az első félidőben kimondottan jól játszottunk. Gratulálok a csapatnak.

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 5. forduló

ZTE FC – Gyirmót SE Győr 2:3

ZTE: Szemes, Horváth , Ferincz, Sziva, Németh, Bodrogi, Szabó, Kusics M., Gombos – Cserék: Bardi, Kontler, Farkas, Tánczos

Gólszerzők: Szabó, Németh

Bagó Gábor: Az előző mérkőzéshez képest jó volt a hozzáállás a srácoktól. Az első két negyedben rengeteg helyzetet alakítottunk ki amiket rendre el is puskáztunk. Sokat dolgoztak a gyerekek a mérkőzésen de még nagyobb koncentrációra lesz szükség a jövőben főleg a kapu előtti szituációkban.

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 5. forduló

ZTE FC – Gyirmót SE Győr 7:1

ZTE: Huszár, Rodek, Belák, Kaj, Németh, Lambing, Skáfár, Salamon, Gerencsér – Cserék: Gorza, Wingenfeld, Nagy, Imrei, Jánosi

Gólszerzők: Kaj (2), Jánosi (2), Rodek, Lambing, Nagy

Nagy Tamás: Az egész mérkőzésen koncentráltan és bátran futballoztunk, aminek meg is lett az eredménye. Végig irányítottuk a mérkőzést és az történt a pályán amit elterveztünk. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez.