MLSZ Országos U19 "B" Csoport 11. forduló

ZTE FC – Vác VLSE 2:3 (0:2)

ZTE: Sinkó – Péterfi, Bolla, Gyarmati, Gulyás (Bedővári) – Vert, Györe, Máté – Lórántfy, Fábián, Kovács

Gólszerző: Máté

Mihalecz Péter:  Olyan gólokat kaptunk a mai mérkőzésen amire elvileg felkészültünk. Emiatt a két gólos váci vezetésnél egy kissé el is bizonytalanodtunk. Nem játszottunk igazán jól de második félidőben sikerült így is visszajönnünk a meccsbe de sajnos a végén a kulcspillanatokból mi jöttünk ki rosszabbul..

MLSZ Országos U17 "C" Csoport 10. forduló

ZTE FC – Dunaújváros PASE 1:1 (0:0)

ZTE: Szabó Bal. – Molnár, Mörk Mil., Horváth, Király – Szabó Bar. (Mulasics), Dobos, Dézsenyi – Csonka (Kasza), Szemes (Szindekovics), Németh (Benczik)

Gólszerző: Németh

Horváth Gábor: Csapatunk mezőnyben jól játszott ezen a napon. Bátran próbáltunk kombinatívan játszani, bár voltak hibák, de tetszett a játékunk minősége. Ellenfelünk jól védekezett, jól zárták a széleket, és így nem tudtuk érvényesíteni erősségünket, a szélső játékot. A második játékrészben saját hibánknak köszönhetően hátrányba kerültünk. Ezután nagyon sokat dolgozotak a srácok az egyenlítésér, ami sikerült is. A mérkőzés végén volt több lehetőségünk a győzelem megszerzésére, de ezek kimaradtak, így maradt a döntetlen. Nagyon pozitív volt az U-16 os játékosok jó teljesítménye, ennek örültem.

MLSZ Országos U16 "C" Csoport 5. forduló

PMFC – ZTE FC 2:1 (0:0)

ZTE: Barbarics – Nagy-Balázs, Szirmai, Takács, Lukács (Kasza) – Kiss , Kálmán (Darmai), Mulasics – Szindekovics, Szemes, Ebedli (Fábián)

Gólszerző: Szindekovics

Horváth Gábor: Mind a labda birtokában mind pedig a védekezésben sokat vissza láttam azokból amit szeretnénk játszani. Mérkőzés remekül szolgálta a játékosok valamint a csapat fejlődését. Az eredményért nem is, de a mutatott játékhoz gratulálok csapatomnak.

MLSZ Országos U15 Alap csoport 12. forduló

Kelen SC – ZTE FC 1:1 (1:0)

ZTE: Horváth L. – Horváth Z., Vincze, Takács (Papp), Szente – Király, Jándli (Németh D.), Dobos – Pál, Reinprecht, Németh R. (Nagy)

Gólszerző: Németh D.

Fujsz Ferenc: A mérkőzés nagy részében pontosabban játszott a hazai csapat, az első félidőben nagy energiákat mozgósítva a letámadásunkra, ami nagy részt működött is. A mi kontráink nagyon veszélyesek voltak, de a rossz átvételek és megoldások miatt 5-6 alkalommal is elpuskáztunk nagyobb lehetőségeket. A második félidőben, főleg a második felében már mi irányítottunk, bár támadásaink sok helyzetet nem hoztak viszont ki tudtunk egyenlíteni, majd a mérkőzés leg végén megvolt a mérkőzés labdánk is, de elkapkodtuk a befejezést. Rengeteg technikai hibával játszottunk, első sorban a támadó szekcióban, pedig megvoltak azok a lehetőségek amivel meg lehetett volna nyerni a mérkőzést, nagyon kulturáltan és nagy akarással játszó hazaiak ellen.

MLSZ Országos U15 Alap csoport 21. forduló

Kecskeméti TE – ZTE FC 6:2 (4:2)

ZTE: Tóth – Horváth Z., Vincze, Király (Takács), Szente – Dobos, Reinprecht, Nagy (Papp) – Németh D. (Nagy-Bognár), Németh R. (Szabó), Pál

Gólszerzők: Németh R., Pál

Fujsz Ferenc: A nagyon gyors 3 gól megadta a mérkőzés alaphangját, ettől függetlenül még az első félidőben 4-2 nél kettő óriási helyzetet puskáztunk el a kapussal szemben. A második félidő is a hazai csapat fölényét hozta, viszont az elszórt támadásaink veszélyesek voltak, sajnos továbbra sem tudtuk értékesíteni a 100%.-kos helyzeteinket. Mai nap ennyivel jobb volt a hazai csapat, mert könyörtelenül kihasználta hibáinkat.

MLSZ Országos U14 Alap csoport Nyugat 23. forduló

Budaörs  SC – ZTE FC 1:1 (0:0)

ZTE: Farkas – Kovács Mil.(Tuboly), Láng, Jávor, Romoda-Ferenczi – Gájer, Baglady, Bagó – Somlói-Orbán (Lovrek), Márfi (Kovács Mir.), Belső (Kovács B.)

Gólszerző: Lovrek

Vezetőedző: László Dávid

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 23. forduló

Veszprémi FC USE – ZTE FC 2:4 (1:1)

ZTE: Wolf, Vörös, Szűcs, Pap, Kiss-Szécsényi, Nyári, Király, Csikós, Csehkis – Cserék: Tóth, Horváth, Tuboly, Papp

Gólszerzők: Pap, Papp, Nyári, Csikós

Zsuppán Krisztián: Fokozatosan javultak fel a fiúk a mérkőzésen, ahol főleg a harmadik negyedben nagyon jó játékot mutattunk. A mérkőzés egészét figyelembe véve nekünk voltak helyzeteink, a hazai csapat mezőnyben tetszetősen teljesített. Egy jogos büntetőből szereztek vezetést, míg mi rögtön ezt követően nem tudtuk kihasználni a 9 méterest. Aztán kihagyott helyzetek következtek a hazai kapunál, majd egy nagyon jó, harcias, megalkuvást nem tűrő harmadik játékrész, ahol eldöntöttük a mérkőzést, szép gólokkal. Összességében megérdemelt győzelmet értek el a srácok egy jó ellenféllel szemben, köszönhetően elsősorban a csapatjátéknak, de a jó egyéni teljesítmények sem maradtak el.

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 23. forduló

Veszprémi FC USE – ZTE FC 0:6 (0:3)

ZTE: Lakos, Salamon, Csalló, Bódis, Farkas, Bagó, Hosszú O., Bazsika, Kemény – Cserék: Borza, Takács, Hosszú N., Tornai

Gólszerzők: Bazsika (3), Tornai (2), Csalló

Nagy Tamás: Visszafogottan kezdtük a találkozót, játékunk az első 20 percben kapkodó és egy ritmusú volt, emiatt kevés támadást tudtunk építeni. A 2. negyedtől agresszívebben védekeztünk előre, amiből több labdát sikerült szerezni az ellenfél térfelén és gólokkal tudtuk befejezni az akciókat. Szép támadásokat vezetve, higgadtan, türelmesen futballoztunk a mérkőzés nagy részében, ami egy magabiztos győzelmet eredményezett. A védekezéssel ma különösen elégedett voltam. Gratulálok a srácoknak!