16. hét

MLSZ Országos U19 "B" Csoport 5. forduló

ZTE FC –DVTK 0:2 (0:0)

ZTE: Németh – Péterfi (Bedő), Gyarmati, Bolla, Bedővári  - Vert (Gulyás), Györe (Máté), Kámi – Papp, Fábián (Jóna), Sipőcz (Töttő)

Mihalecz Péter: Nagy iramú, jó mérkőzést játszottunk a Diósgyőr csapatával. Játék képe alapján többet is érdemeltünk volna, hiszen a fiúk nagy energiákat mozgósítottak. Sokat tettünk, hogy pontot vagy pontokat szerezzünk, de sajnos a saját illetve ellenfél kapuja előtt figyelmetlen és nagyon határozatlanok voltunk.

MLSZ Országos U19 "B" Csoport 9. forduló

Kecskeméti TE – ZTE FC 1:1 (0:1)

ZTE: Németh – Péterfi, Gyarmati, Bolla, Bedővári – Kámi, Vert, Töttő – Lórántfy, Máté (Gulyás), Fábián

Gólszerző: Máté

Mihalecz Péter: Sok hiányzónk ellenére jól játszottunk és jó teljesítményt nyújtottunk különösen az első félidőben. A második félidőben több meccslabdánk is volt, de sajnos kihagytuk őket. A hosszabbításban pedig egy pontrúgás után újfent figyelmetlenek voltunk és ez már sokba került. Felvetődik lassan az egyéni felelősség kérdése az ilyen szituációkban.

MLSZ Országos U17 "C" Csoport 8. forduló

ZTE FC – Budai FC 3:0 (1:0)

ZTE: Mörk Má. – Király (Mecséri), Horváth, Mörk Mi., Cserép – Szabó Bar. (Benczik), Dobos, Dézsenyi – Molnár, Csonka, Pers (Németh)

Gólszerzők: Dézsenyi (2), Németh

Horváth Gábor: A mérkőzést játékosaim igazi rangadóként kezelték. Ennek megfelelően nagyon koncentráltan, és taktikusan játszottunk már az első percektől fogva. Ellenfelünk igazolta, hogy nem véletlenül vannak jó eredményeik. Egy nagyon jó iramú mérkőzés alakult ki ennek köszönhetően. Az első félidőben egy szép távoli lövésből sikerült előnyt szereznünk. A második játékrészben is folytatódott az izgalmas küzdelem, melyben mi jobban éltünk az adódó lehetőségekkel. Mind csapatként taktikailag, mind egyénileg nagyon jó teljesítményt nyújtottak a srácok ezen a napon. Gratulálok csapatomnak, és remélem folytatjuk ezt a hozzáállást, és teljesítményt a következő időszakban!

MLSZ Országos U16 "C" Csoport 10. forduló

ZTE FC – Kaposvári Rákóczi BFLA 2:0 (0:0)

ZTE: Barbarics – Szemes, Nagy-Balázs, Szirmai (Szabó), Kasza – Mulasics, Jándli (Pál), Kiss– Szindekovics, Ebedli (Darmai), Kálmán (Németh)

Gólszerzők: Németh, Mulasics

Jók: Németh, Mulasics, Szindekovics, Nagy-Balázs

Horváth Gábor: Végig mi kontroláltuk a mérkőzést , folyamatosan nyomás alá helyeztük ellenfelünket. Első félidőben fölényünk inkább a mezőnyben mutatkozott meg, ebben az időszakban csak lehetőségi jutottunk el, viszont a második félidőben már góljaink mellett több nagy helyzetet is ki tudtunk alakítani. Ellenfelünk tíz emberrel védekezett a saját térfelén amit a második félidőben nyújtott bátrabb, kreatívabb támadó játékkal többször is sikerült megbontani. Gratulálok csapatomnak, főleg a második félidei játékhoz valamint a győzelemhez !

MLSZ Országos U15 Alap csoport 13. forduló

ZTE FC – Kaposvári Rákóczi BFLA 2:1 (1:1)

ZTE: Horváth L. – Takács R., Takács M., Vincze, Szente – Dobos (Papp), Jándli (Horváth Z.), Király – Reinprecht (Szabó), Pál, Németh R.

Gólszerzők: Dobos, Németh

Fujsz Ferenc:  Mint minden eddigi mérkőzésünket nagyon jól kezdtük, hamar megszereztük a vezetést és a játék képe meg a helyzetek alapján úgy nézett ki, hogy akár több gól előnnyel mehetünk a szünetre, ennek ellenére ellenfelünk a 11.-dik percben ki tudott egyenlíteni. A második félidőben a vendégek többet birtokolták a labdát, helyzeteket is tudtak kialakítani, de a mérkőzés utolsó perceiben sikerült a nagyon fontos 3 pontot megszereznünk. Gratulálok a srácoknak, de a rengeteg elpuskázott helyzet miatt megnehezítjük saját magunknak a mérkőzéseket.

MLSZ Országos U15 Alap csoport 19. forduló

Ikarus BSE – ZTE FC 3:0 (0:0)

ZTE: Horváth L. – Nagy (Takács R.), Papp (Nagy-Bognár), Takács M., Vincze, Szente – Horváth Z (Pál), Király, Dobos, Reinprecht (Szabó) – Németh D. (Németh R.)

Fujsz Ferenc: Az első félidőben nagyon szervezetten játszottunk, nem igazán tudott kialakítani helyzetet a hazai csapat, 2-3 kontránk is nagyon veszélyes volt, sajnos a rossz döntések miatt nem tudtuk gólra váltani. A második félidőben nagy energiákat mozgósított a hazai csapat és megérdemelten, tartotta otthon a 3 pontot, bár ha pontosabban játsszuk le a kontráinkat, szorosabbá tehettük volna a mérkőzést.

MLSZ Országos U14 Alap csoport Nyugat 21. forduló

Király SE – ZTE FC 0:2 (0:1)

ZTE: Farkas – Romoda-Ferenczi, Jávor, Láng, Gyarmati (Kovács Mil.) – Bagó, Gájer, Belső (Kovács B.) – Somlói-Orbán (Kovács Mir.), Márfi, Nyári (Lovrek)

Gólszerző: Márfi (2)

László Dávid: Ebben az időszakban elmaradt mérkőzéseket pótoltunk, így egy ideje heti két mérkőzést játszunk. Talán ennek tudható be, hogy ezen a meccsen kicsit fáradtabban mozgott pár játékosom. Jól kezdtük a mérkőzést, hiszen a 7-ik percben már megszereztük a vezetést. Az első 20-25 perc nagyon tetszett. Lendületesek voltunk és sok lehetőséget alakítottunk ki, de ezekből gólt sajnos nem sikerült szereznünk. A mérkőzés következő szakasza nem igazán tetszett. Nem találtuk a ritmust, bár labdabirtoklási fölényben voltunk, de nem volt bennünk átütő erő. A frissen beálló játékosok viszont tudtak új lendületet adni a csapatnak, így a mérkőzés vége jól alakult számunkra és a második gólunkat is meg tudtuk szerezni. Gratulálok a csapatomnak ehhez a fontos győzelemhez.

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 21. forduló

Tatabányai SC – ZTE FC 0:4

ZTE: Wolf, Horváth, Szűcs, Pap, Tóth, Tuboly, Király, Táncos, Csehkis  - Cserék: Lakos, Vörös, Kiss-Szécsényi, Csikós, Papp

Gólszerzők: Táncos, Kiss-Szécsényi, Csikós, Papp

Bagó Gábor: Ami fontos volt számomra ezen a mérkőzésen és meg is voltam vele elégedve az a védekezésből való átmenet támadásba. Ezek úgy gondolom gyorsan és jól sikerültek. Sokat birtokoltuk a labdát viszont sokszor kapkodva játszottunk és emiatt rossz döntéseket hoztunk a pályán. A kapu előtti szituációkban sem mindig a legjobb megoldást választottuk sajnos de ennek ellenére is végig uraltuk a játékot. Örülök, hogy a gyerekek végig fegyelmezetten játszottak és az utolsó percig nagy iramot diktáltak. Gratulálok az újabb győzelemhez nekik.

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 21. forduló

Tatabányai SC – ZTE FC 0:10

ZTE: Bódis M., Salamon, Fonnyadt, Hári, Csalló, Bódis Zs., Bagó, Bazsika, Németh B. – Cserék: Bardi, Borza, Takács, Tornai, Antal, Farkas, Hosszú O., Kemény, Gergály

Gólszerzők: Bazsika (3), Csalló (2), Antal (2), Németh B., Borza, Hosszú O.

Vezetőedző: Nagy Tamás

Bozsik Torna 2022.4.24.- Király SE

U11

ZTE: Bodrogi, Farkas, Ferincz, Horváth, Husz, Janiga, Józsa, Májer, Németh, Papp, Soltész, Szabó, Szemes

Buzási Gábor: Idén másodszor vettünk részt Szombathelyen a Király SE által rendezett Bozsik Tornán, a Veszprém, Király, Illés Akadémia csapatival mérkőztünk meg. Kiváló teljesítettek játékosaim, 60 percet szembe szélben játszottunk, külön öröm hogy ez nem volt észrevehető a játékunkon, mindhárom mérkőzést megnyertük, játékban abszolút domináltunk, agresszivitásban, mentalitásban jelesre vizsgáztak a mai napon, hisz hátrányból is sikerült fordítanunk. Gratulálok a Csapatomnak!

U10

ZTE: Belák, Kaj, Lahocsinszky, Mihály, Molnár, Nagy, Németh, Pásztor, Salamon, Skáfár, Varga-Sós, Zsiga

Jankovics Péter:  A hétvégén a Király SE rendezésében vettünk részt kiemelt tornán. A házigazda mellett a Veszprém és az Illés akadémia csapatai voltak az ellenfeleink. Mindhárom együttessel szoros és a végsőkig kiélezett mérkőzést tudtunk játszani. A meccsek nagyon jó hangulatban, sportszerű keretek között zajlottak. A hosszú játékidő lehetőséget biztosított arra, hogy valamennyi játékosunk sokat legyen a pályán. Játékosaim ezúttal is próbáltak kezdeményezően futballozni, igyekeztünk megjeleníteni a tőlünk elvárható stílusjegyeket. A srácok hozzáállásával ezúttal is elégedett vagyok, ezúton is gratulálok nekik a tornán nyújtott teljesítményükért.

U9

ZTE: Bódis, Bonyai, Horváth, Mándli, Nagy, Németh D., Szabó, Takács B. A., Takács B.

Keszei Péter: Ezen a tornán összességében elégedett voltam a látottakkal! Egymás után három mérkőzésünk volt, így végére eléggé elfáradtak a játékosaim, mondjuk ki is hajtották magukat! A koncentrációval kicsit elégedetlen voltam, mert nagyon sok helyzetet hagyunk ki minden egyes mérkőzésen. A mérkőzéseket végig irányítva, az akaratunkat érvényesítve,bátor néhol tetszetős focit játszottunk. Gratulálok Mindenkinek!