MLSZ Országos U19 "B" Csoport 8. forduló

ZTE FC – Nyíregyháza Spartacus 2:0 (0:0)

ZTE: Németh – Jóna (Vert), Gyarmati, Bolla, Bedővári – Péterfi, Kámi, Györe (Töttő) – Papp (Lórántfy), Bedő (Sipőcz), Fábián (Kovács)

Gólszerzők: Györe, Papp

Mihalecz Péter: szinte az egész mérkőzésen mi domináltunk. Jól játszottunk és sok helyzetet dolgoztunk ki, amikből kettőt sikerült is kihasználnunk. Gratulálok a fiúknak, jól néztünk ki!

MLSZ Országos U17 "C" Csoport 7. forduló

ZTE FC – Kaposvári Rákóczi BFLA 2:0 (0:0)

ZTE: Mörk Má. – Király, Mörk Mi., Dobos, Molnár – Szabó Bar. (Benczik), Cserép, Dézsenyi – Pers, Németh (Mecséri), Csonka

Gólszerzők: Mecséri, Csonka

Horváth Gábor: Csapatunk győzelemmel alapozta meg Húsvéti Ünnepet! Az első félidőben az eltervezett játék kicsit akadozott, talán azért is mert több játékos az alap posztjától eltérő pozícióban játszott betegségek, és sérülés miatt. A játékrész inkább mezőnyjátékot hozott a kapuk nem nagyon forogtak veszélyben. A félidőben átszerveztünk néhány pozíciót, és kértem a srácokat, hogy széleken történő támadásvezetéseket, amelyet héten az edzéseken jól játszottak meg bátran próbáljuk alkalmazni. Ennek eredményeként sok támadást vezettünk, és több nagy helyzetet is kialakítottunk. A vezető gólunk után az ellenfél is többet kockáztatott, és gyors támadóik révén voltak ígéretes lehetőségeik, de kapusunk, és védelmünk jól kezelte ezeket a szituációkat. A meccs végén sikerült gólt elérni, amely le is zárta ezt a találkozót. Gratulálok a srácoknak!

MLSZ Országos U16 "C" Csoport 9. forduló

MVSC Miskolc – ZTE FC 0:1 (0:0)

ZTE: Barbarics – Szemes, Szabó (Szirmai), Nagy- Balázs, Kasza – Kiss, Mulasics, Jándli (Darmai) – Ebedli (Fábián), Szindekovics (Lukács), Kálmán (Németh)

Gólszerző: Szindekovics

Horváth Gábor: Az első félidőben még csak mezőnyfölény tudtunk kialakítani viszont a második félidőben már több nagy helyzetet, amiből egyet gólra váltottunk. Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk, második félidei játékunk az rendbe volt. Befejezéseknél jobb döntéseket kell hozni. Gratulálok csapatomnak a második félidei játékhoz valamint a győzelemhez.

MLSZ Országos U15 Alap csoport 18. forduló

Újpesti TE – ZTE FC 1:0 (0:0)

ZTE: Tóth – Takács R., Papp (Nagy), Vincze, Takács M., Szente – Szabó, Dobos, Király (Nagy-Bognár), Horváth (Németh D.) – Reinprecht

Fujsz Ferenc: A mai napon nagy akarással, egymás támogatásával és nagyon szervezetten játszott a csapatom. A hazai csapat többet birtokolta a labdát, de a kontráink életveszélyesek voltak, nagyon kicsi dolgokon múlott, hogy nem szereztünk 2-3 gólt is az első félidőben, még a hazaiaknak nem volt helyzete. A második félidőben sem változott a játék képe, az UTE többet birtokolta a labdát, nyomás alá tudott helyezni bennünket, ekkor már nekik is voltak lehetőségeik, viszont a mi kontráink továbbra is veszélyesek voltak. Sajnálom, hogy ma nem tudtuk a 100%.-kos helyzeteinket gólra váltani, pedig volt jó pár belőlük. Gratulálok srácok, ma legalább az egyik pontot megérdemeltétek volna!

MLSZ Országos U14 Alap csoport Nyugat 20. forduló

ZTE FC – PMFC 1:6 (1:1)

ZTE: Bieder (Farkas) – Romoda-Ferenczi, Jávor, Láng, Gyarmati – Baglady (Kovács), Bagó, Gájer – Somlói-Orbán, Márfi (Pap), Nyári (Lovrek)

Gólszerző: Somlói-Orbán

László Dávid: 60 percig kimondottan jó mérkőzést játszottunk sőt mi szereztük meg a vezetést is egy szép támadás után. Nagyon jó iramú és magas színvonalú mérkőzés volt, rengeteg párharccal tarkítva. Sajnos a 60. percben ellenfelünk megszerezte a vezetést és onnantól nem volt kérdés a győzelmük. Teljesen elfogytunk fizikálisan és mentálisan. Létszámunk is megfogyatkozott hiszen egy játékosunk megsérült és mivel nem volt már cserelehetőségünk így 10 emberrel fejeztük be a mérkőzést! Gratulálok a Pécsnek! A mi szempontunkból pedig pozitív ahogy 60 percig fociztunk, mert arra lehet építeni a következő meccseken!

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 20. forduló

ZTE FC – ETO FC Győr 2:1 (0:0)

ZTE: Lakos – Horváth (Tóth), Szűcs, Pap, Tuboly (Vörös) – Csehkis (Táncos), Kiss-Szécsényi, Csikós – Nyári (Papp)

Gólszerzők: Szűcs, Táncos

Bagó Gábor: dicséretet érdemel mind a két csapat mivel remek meccset játszottak egymással. Mind a két fél próbált kombinatívan és gyorsan játszani. Az egész mérkőzés kiegyenlített játékot hozott kivéve az utolsó negyed ahol egyértelműen a Győr fölé nőttünk. Ebben a negyedben nagyon nagy ritmusban játszottak a srácok, agresszívak és fegyelmezettek voltak a védekezésben, és ami a legfontosabb mindenáron meg akarták nyerni a mérkőzést. Ennek meg is lett az eredménye, amihez gratulálok neki.

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 20. forduló

ZTE FC – ETO FC Győr 5:0 (1:0)

ZTE: Bódis M. – Borza, Bódis Zs. (Bagó), Salamon, Takács – Hosszú O.(Tornai), Csalló (Hári), Kemény (Hosszú N.) – Bazsika

Gólszerzők: Bódis Zs., Bazsika (2), Bagó, Hári

Nagy Tamás: Jól kezdtük a mérkőzést, már a 2. percben vezetést szereztünk egy gyönyörű szabadrúgás góllal, ami megadta a kezdő lökést a csapatnak. Ezt követően két óriási ziccert elpuskáztunk, amivel korán növelhettük volna az előnyünket. A találkozó nagy részére a mezőnyjáték volt jellemző, védekezésünk szinte tökéletesen működött, és játékban is egészen jól funkcionáltunk. A mérkőzés utolsó szakaszában az adódó lehetőségeinket jól kihasználva sikerült egy nagyobb arányú, megérdemelt győzelmet elérnünk.