MLSZ Országos U17 "C" Csoport 7. forduló

ZTE FC – Újpesti TE 3:2 (2:2)

ZTE:  Szeglet – Szabó (Hóbor), Takács, Vincze, Kasza – Kiss (Berzéki), Dobos, Mulasics – Szindekovics, Ebedli (Darmai), Németh (Fábián)

Gólszerzők: Ebedli (2), Mulasics

Horváth Gábor: Nagy iramú, közönségszórakoztató, a végsőkig kiegyenlített mérkőzésen sikerült győzelmet szereznünk. Helyenként kimondottan jó játékkal, és mentálisan nagyon jó állapotban rukkoltak ki a srácok ezen a napon. Gratulálok játékosaim teljesítményéhez!

MLSZ Országos U14 Alap csoport Nyugat 18. forduló

Budafoki LC – ZTE FC 2:6 (2:1)

ZTE: Lakos (Wolf) – Táncos, Pap, Vörös (Hosszú N.), Tuboly – Király, Nyári (Kemény), Csehkis – Korcsog, För, Papp (Csikós)

Gólszerzők: För (3), Nyári, Csehkis, Csikós

László Dávid: Nem megfelelő hozzáállással kezdtük a mérkőzést így elég korán két gólos hátrányba kerültünk egy ( talán nem sértek meg senkit ) nálunk jóval szerényebb képességű csapat ellen. Az első félidőt az értékelhetetlen kategóriába sorolom. Szinte mindenki dekoncentrált volt és mélyen valós tudása alatt teljesített. A szünetben „átbeszéltük” a dolgokat és a második félidő szöges ellentéte volt az elsőnek. Sokat futottunk, szinte minden párharcot mi nyertünk meg és rengeteg helyzetet alakítottunk ki. A góljainkon és a helyzeteinken kívül rengeteg alkalommal állítottak meg minket les címén ígéretes szituációkban. A 2. félidő kimondottan tetszett, arra építhetünk a jövőben. Ismét volt két 2010-es debütáló játékosunk, nekik külön gratulálok hiszen ügyesen fociztak. Ez amúgy az alattam dolgozó kollégát, kollégákat is dicséri hiszen nem az első ilyen alkalom. Szerintem nagy dolog, hogy kisebb pályaméreten játszó gyerekeket tudunk különösebb rágyakorlás nélkül szinte zökkenőmentesen beilleszteni egy nagypályás csapatba.

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 19. forduló

MOL Fehérvár FC – ZTE FC 3:3

ZTE: Bardi, Bagó, Borza, Csalló, Takács, Hosszú N., Bódis Zs., Farkas, Hosszú O. – Cserék: Bódis M., Hári, Tornai, Bazsika

Gólszerzők: Bazsika (2), Bódis Zs.

Bagó Gábor: Bátortalanul és sok hibával kezdtük a mérkőzést amibe úgy gondolom a 2. negyedtől érkeztünk meg igazán. Elég fordulatosra sikerült a játék mert 2 gólos előnyt sikerült megfordítanunk de az utolsó negyedben a Fehérvár kitudott egyenlíteni. A 2. és a 3. negyedben sikerült dominálnunk és ezekben az etapokban sok helyzetet tudtunk kialakítani a nagyon ügyes gyerekekből álló és kimondottan jó labdabirtokló Fehérvár ellen. Még mindig többet kell bele tennünk 1-1 mérkőzésbe és hatékonyabban, nagyobb önbizalommal kell játszania minden játékosnak.

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 19. forduló

MOL Fehérvár FC – ZTE FC 4:3

ZTE: Papp, Husz, Horváth, Farkas, Sziva, Ferincz, Bodrogi, Szabó, Rostási – Cserék: Szemes, Nagy, Májer, Janiga, Tánczos

Gólszerzők: Ferincz (2), Farkas

Nagy Tamás:  Egy jól passzoló, labdabiztos csapat ellen játszottunk. Izgalmas, fordulatokkal teli mérkőzés volt, amiből a találkozó végére mi jöttünk ki rosszul. Úgy gondolom, hogy a játékunkat sok hiba jellemezte a mai napon és hiányoltam a bátorságot is.

Veszprém Torna

U11

ZTE: Belák, Kaj, Lambing, Nagy, Németh, Salamon, Skáfár, Wingenfeld, Zsiga

Buzási Gábor: Három mérkőzést játszottunk Veszprémben a Király, Illés Akadémia és a hazaiak ellen, csapatom mai napon sok egyéni hibával játszott, védekezésben mind támadásban, hozzáállásuk rendben volt, megyünk tovább, hisz ennél sokkal többet tudunk, amit bizonyítunk legközelebb!

U10

ZTE: Bonyai, Császár, Horváth, Mándli, Nagy, Sipos, Szabó, Takács

Jankovics Péter: Veszprémben szerepeltünk Bozsik tornán. Ellenfeleink a Veszprém, Király SE és az Illés Akadémia csapatai voltak. Nem jó előjelekkel vágtunk neki a tornának a sok hiányzónk miatt, de le a kalappal a srácok előtt, mert végig fegyelmezetten, taktikusan és agresszívan fociztak. Rengeteg olyan dolgot láttam vissza, amit az edzéseken gyakorolunk hétről hétre.  Jól szolgálta a mai nap a fejlődésünket. Gratulálok minden játékosomnak a tornán nyújtott teljesítményéhez!

U9

ZTE: Ambrus, Dávid, Elmont, Kiss, Kondákor, Lévai, Marosvölgyi, Orbán, Szakács

Keszei Péter: Az eddig legjobb tornát játszottuk a hétvégén! A Király és az Illés csapata ellen nagyon magas intenzitású és szerintem magas színvonalú mérkőzést játszottunk! Mutatott játékunk támadásban és védekezésben is az eddig legjobb volt! Gratulálok Minden játékosomnak!