MLSZ Országos U17 "C" Csoport 5. forduló

ZTE FC – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2:1 (2:1)

ZTE: Szeglet – Szabó (Kiss), Takács, Vincze, Kasza – Dobos, Mulasics, Balabás – Ebedli (Darmai), Szindekovics (Szemes), Németh

Gólszerzők: Németh, Mulasics

Horváth Gábor: Egy nagyon jól játszó, és jó képességű játékosokból álló csapat ellen sikerült otthon tartanunk a 3 pontot. Helyenként jó játékkal, kiváló egyéni teljesítményekkel, és csapatként nagyon fegyelmezetten értük el ezt a győzelmet. Gratulálok játékosaimnak!

MLSZ Országos U17 "C" Csoport 6. forduló

Kecskeméti TE – ZTE 1:1 (0:0)

ZTE: Szeglet – Szabó, Takács, Papp, Fábián – Király, Berzéki (Szente), Darmai (Németh) – Ebedli, Szemes (Dobos), Szindekovics (Gazdag)

Gólszerző: Szindekovics

Horváth Gábor: A mérkőzésen erősen felforgatott csapatom nagyszerűen teljesített. Számos U16-os játékossal, komoly fizikai és mentális sorozatterhelés mellett, sikerült pontot szereznünk egy helyenként nagyon jól, és tudatosan játszó csapat otthonában. Büszke vagyok a srácokra!

MLSZ Országos U16 "C" Csoport 5. forduló

ZTE FC – Sajóvölgye Focisuli 2:0 (0:0)

ZTE: Tóth – Szalay (Takács R.), Takács M., Papp, Vincze – Dobos, Horváth (Nagy), Németh D. (Reinprecht) – Vert, Csonka (Pál), Németh R. (Farkas)

Gólszerzők: Németh R., Reinprecht

Horváth Gábor: Kellemetlen, agresszív ellenfél ellen játszottunk, amivel az első félidőben nem tudtunk mit kezdeni. Második félidőben feljavult játékunk, cserék is remekül szálltak be a mérkőzésbe és ennek köszönhetően megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok csapatomnak a győzelemhez, valamint hogy ismét fegyelmezetten, szervezetten, remek hozzáállásban futballoztak, igazi csapat munka volt!

MLSZ Országos U15 Alap csoport 15. forduló

ZTE FC – Veszprémi FC USE 2:2 (0:1)

ZTE: Bieder – Romoda-Ferenczi, Láng (Kovács Mil.), Jávor, Gyarmati – Baglady, Belső (Gerencsér), Arányi (Bagó) – Kolompár, Kovács Mir. (Márfi), Somlói-Orbán

Gólszerzők: Gerencsér, Somlói-Orbán

Fujsz Ferenc: Az egész mérkőzés alatt nagy iramban játszottak a csapatok és óriási energiákat mozgósított a győzelem megszerzése érdekében. A vendégek a játék minőségéből többet mutattak mai napon mint mi és 2-0.-lás előnyhöz is jutottak. Játékosaim nem adták fel és az utolsó 15 percben óriási erőbedobással játszottak a győzelemért, ami sajnos nem lett meg de kiegyenlítettünk, a jól játszó vendég ellen.

MLSZ Országos U14 Alap csoport Nyugat 17. forduló

ZTE FC – Credobus Mosonmagyaróvár 2:1 (2:0)

ZTE: Lakos – Horváth, Szücs, Pap, Tuboly – Csikós (Táncos), Király, Csehkis – Korcsog (Papp), Nyári, För

Gólszerzők: Király, För

László Dávid: Jól kezdtük a mérkőzést, nagy nyomás alá helyeztük ellenfelünket és 25 perc után már két gólos előnyre tettünk szert. Ezt követően is alakítottunk ki helyzeteket, de ezek rendre kimaradtak. A második félidőt is jól kezdtük rengeteg helyzetet alakítottunk ki, de rendre rossz döntéseket hoztunk vagy nem koncentráltunk eléggé ezekben a szituációkban. Lezárhattuk volna a mérkőzést, de nem tettük ezt meg így magunkat hoztuk kellemetlen helyzetbe. Pár játékosom hozzáállása nem volt megfelelő ezen a mérkőzésen. Gratulálok a srácoknak a győzelemhez, de a mutatott játékkal abszolút nem voltam elégedett. Ellenfelünk is minden dicséretet megérdemel és meggyőződésem, hogy a tabellán elfoglalt helyezésük nem a valós játékerejüket mutatja.

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 18. forduló

ZTE FC – Illés Akadémia 2:3

ZTE: Bódis M., Bagó, Borza, Csalló, Takács, Hosszú N., Bódis Zs., Farkas, Hosszú O. – Cserék: Antal, Kemény, Gergály

Gólszerzők: Kemény, Hosszú O.

Bagó Gábor: Egy jó mérkőzést játszottunk az Illés Akadémia ellen. Mind a két csapatra jellemző volt, hogy a megkövetelt alapelveket próbálják betartani és játszani akartak. Úgy gondolom, hogy ezen a mérkőzésen egy picit az ellenfelünk jobban játszott és megérdemelten nyerték meg a találkozót annak ellenére, hogy az utolsó percben meg volt a sanszunk az egyenlítésre. Csapatomból hiányzott a mindenáron győzni akarás és az a kicsi plusz amit ilyenkor bele kell tenni a mérkőzésbe. A gyerekek fejlődését az ilyen és hasonló meccsek kellenek minden héten. Gratulálok az Illés csapatának.

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 18. forduló

ZTE FC – Illés Akadémia 0:0

ZTE: Szemes, Horváth, Farkas, Nagy, Ferincz, Németh, Bodrogi, Szabó, Rostási – Cserék: Husz, Sziva, Janiga, Papp, Tánczos

Nagy Tamás: Egy jó iramú mérkőzést játszottunk, egy jó erőkből álló együttes ellen. A találkozó végig kiegyenlített volt, mindkét oldalon akadtak lehetőségek a gólszerzésre, de egyik csapatnak sem sikerült betalálnia. Úgy gondolom, hogy igazságos döntetlen született. Mindkét csapatnak gratulálok a mutatott játékhoz!

ZTE Torna Zalaegerszeg

U11

ZTE: Belák, Kaj, Lahocsinszky, Lambing, Mihály, Molnár, Nagy, Németh, Salamon, Skáfár, Wingenfeld, Zsiga

Buzási Gábor: Hazai rendezésű tornán 3 mérkőzést játszottunk sorrendben a Lendva, Kőszeg és Veszprém csapataival. Első meccsen kifejezetten szépen játszottunk, domináns játék, aztán a másik két mérkőzésen, mintha teljesen más csapat szerepelt volna, sok egyénieskedés, hatalmas egyéni védekezési hibák jellemeztek minket. Egy hét múlva Veszprémben javítunk!

U10

ZTE: Berta, Bonyai, Császár, Egyed, Horváth, Mándli, Sipos, Szabó, Takács B., Takács B. A.

Jankovics Péter: Hazai rendezésű tornán szerepeltünk, ellenfeleink a Lendva, Kőszeg és a Veszprém csapatai voltak. A mai napon sokat javult a helyzetkihasználásunk és védekezésben is egyre kevesebb hibát követtünk el. A hosszú játékidő ismét lehetőséget biztosított arra, hogy valamennyi benevezett játékosunk sok játékpercet töltsön a pályán mérkőzéskörülmények között. A fiúk motiváltan, kreatívan és kezdeményezően futballoztak, kifejezetten kombinatív támadásokat vezettünk és sok szép gólt szereztünk, határozottan és tudatosan védekeztünk, a labdabirtoklási fölény kialakításával igyekeztünk megjeleníteni a tőlünk elvárható stílusjegyeket. Gratulálok a csapatomnak a tornán nyújtott teljesítményéhez.

U9

ZTE: Ambrus, Dávid, Elmont, Kiss, Lévai, Marosvölgyi, Orbán, Szakács, Tóth, Wolf

Keszei Péter: Ezen a hétvégén 3 mérkőzést játszottunk (Veszprém, Kőszeg, Lendva U9-es csapatai voltak az ellenfeleink) . Mindegyik mérkőzésen jó hozzáállással és agresszíven játszottunk, rá tudtuk erőltetni az ellenfeleinkre az akaratunkat, végig koncentráltan játszottunk. Voltak olyan periódusai a mérkőzéseknek amikor gyönyörű támadásokat vezettünk és gólokat rúgtunk belőle . A látottakkal elégedett voltam az egész tornán, egy kis hiányérzetem volt egy két játékosnál, agresszivitásban és a futások minőségében és mennyiségében. Remélem ezen az érintett játékosok változtatnak és megmutatják, hogy Ők is milyen minőséget tudnak képviselni ebben a csapatban!