Dujnaújváros PASE – ZTE FC 0:1 (0:1)

ZTE: Sinkó – Nagy G. (Farkas), Bresztovszky (Májer), Gulyás, Bedővári – Kryvotsiuk (Györe), Kámi, Bolla – Csóka, Fábián, Kovács (Töttő)

Gólszerző: Csóka

Jók: Csóka, Fábián, Bedővári

Horváth Elemér: Nagyon nehezen, de annál értékesebb győzelmet sikerült szereznünk egy nagyon zártan védekező és jól felkészített dunaújvárosi csapat ellen.

U16

Dunaújváros PASE – ZTE FC 2:1 (1:0)

ZTE: Mörk Má. – Benczik (Kaj), Mörk Mi., Gumhert, Király – Csonka, Tóth (Szabó Bar.), Dobos (Cserép), Németh, Molnár (Dézsenyi) – Mecséri (Pers)

Gólszerző: Németh

Mihalecz Péter: Nem tudjuk helyén kezelni a szép győzelmeket és a vereségeket sem. Mai mérkőzésen megközelíteni sem tudtuk a múlt heti teljesítményünket. Koncentrációban, hozzáállásban és játékban sem pedig ott nagyon rossz pálya volt..

U15

Szombathelyi Haladás VSE – ZTE FC 0:3 (0:2)

ZTE: Barbarics – Kasza, Szirmai, Vígh, Deme – Kiss, Mulasics, Soós – Szemes, Kálmán (Szindekovics), Ebedli (Hóbor)

Gólszerzők: Mulasics, Soós, Szindekovics

Jók: Szirmai, Deme, Mulasics, Szindekovics, Soós

László Dávid: Jó mérkőzést játszottunk. Főleg az 1. félidő játéka tetszett nagyon. Volt egy 10-15 perces gyengébb periódusunk a 2. játékrész elején, de igazán nagy helyzetet ekkor sem tudtak kialakítani a kapunk előtt. Gratulálok a csapatomnak és a játékosaimnak a győzelemhez és a mutatott játékhoz is.

U14

Szombathelyi Haladás VSE – ZTE FC 1:2 (0:1)

ZTE: Németh R. – Szente (Németh G.), Dobos, Takács, Papp – Németh D., Zsiga (Németh V.), Nagy (Király) – Pál, Jándli, Reinprecht

Gólszerzők: Jándli, Németh V.

Jók: Németh R., Takács, Papp, Jándli

Horváth Gábor: Szezonban nem ez volt a legjobb mérkőzésünk, megszokotthoz képest több hibával játszottunk, viszont dicséret jár játékosaimnak végig küzdöttek , sokat tettek a győzelemért még ha a játék nem is volt az igazi. Értékes három pontot szereztünk!

U13

ZTE FC – ETO FC Győr 3:2 (2:2)

ZTE: Bieder – Romoda-Ferenczi, Kovács Mil., Jávor, Gyarmati – Bagó, Baglady (Láng), Gájer – Liplin (Gerencsér), Belső, Somlói-Orbán (Kovács Mir.)

Gólszerzők: Belső (2), Somlói-Orbán

Bagó Gábor: A mérkőzés elején nagyon jól működött a letámadásunk és az átmeneteket is jól oldották meg a játékosok.  Utána az ellenfelünk játszott mezőnyfölénybe viszont ez helyzetekben nem mutatkozott meg. Nagyot küzdöttek a srácok és lehetett érezni rajtuk,hogy mindenképpen megakarják nyerni ezt a mérkőzést. Gratulálok mind a két csapatnak hiszen a korosztályhoz képest egy kimagasló mérkőzést játszottak.

U12

ZTE FC – ETO FC Győr 3:1 (1:0)

ZTE: Wolf – Molnár (Király), Horváth , Pap, Tuboly (Péter) – Táncos (Király), Kiss-Szécsényi, Csikos (Vörös) – Nyári

Gólszerzők: Nyári (3)

Jók: az egész csapat

Fujsz Ferenc: Végig nagy iramban játszottak a csapatok, mi nagyszerűen kezdtük a mérkőzést, sorozatban alakítottuk ki a helyzeteket, de a gólra a 13. percig kellett várni. Mérkőzésen  voltak időszakok amikor mi és egyes részeiben a Győr játszott kicsivel jobban, de nagyobb mezőnyfölényt egyik csapat sem tudott kialakítani. Gratulálok játékosaimnak a mérkőzésen tanúsított hozzáállásukhoz, játékukhoz és az őszi szezonban nyújtott teljesítményükhöz.