U17

PMFC – ZTE FC 1:0 (0:0)

PMFC: Sinkó – Farkas (Májer), Bresztovszky, Bolla, Gulyás – Töttő, Májer, Máté, Kámi – Kovács, Fábián, Csóka

Jók: Töttő, Bresztovszky

Horváth Elemér: Egy nagyon küzdelmes mérkőzésen szenvedtünk szoros vereséget. Sajnos nekünk nem sikerült kihasználni a lehetőségeinket. Gratulálok az ellenfélnek a győzelemhez.

U16

PMFC – ZTE FC 1:3 (1:1)

ZTE: Mörk Má. – Kaj, Mörk Mi., Gumhert, Király – Tóth, Dobos, Cserép (Molnár) – Csonka (Horváth), Németh (Dézsenyi) – Mecséri

Gólszerzők: Dobos, Király, Csonka

Jók: az egész csapat

Mihalecz Péter: Nagyon rossz pályán jól alkalmazkodtunk a körülményekhez. Első percben bekapott gól ellenére volt tartása a csapatnak és végig hittek a fiúk magukban. Gratulálok a csapatnak!

U15

ZTE FC – SC Sopron 3:2 (2:1)

ZTE: Tóth (Barbarics) – Nagy-Balázs (Fábián), Szirmai, Kasza, Deme – Kiss, Mulasics, Soós (Hóbor) – Szemes, Kálmán (Szindekovics), Ebedli

Gólszerzők: Szemes (2), Ebedli

László Dávid: Az első 20 percben nagyon jó játékot produkált a csapat. Szebbnél szebb támadásokat vezettünk, sajnos ezekből csak 2 gólt szereztünk pedig ez bőven lehetett volna több is. A lefújás előtt egy komoly hibánkat kihasználva szépített ellenfelünk. Ez nagyon megfogta a csapatot. A 2. félidőben volt egy rosszabb periódusunk büntetőből egyenlített is a Sopron. A mérkőzés utolsó 10 percében sokat tettünk a győzelemért, aminek meg is lett az eredménye. Az első 20-30 perc a részünkről nagyon jó játékot hozott azon dolgozunk, hogy ezek a 30 perceket vagy félidőket jobban kitoljuk időben. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez és a küzdeni tudáshoz!

U14

ZTE FC – SC Sopron 4:1 (2:0)

ZTE: Horváth L. – Szente, Dobos, Takács, Papp – Németh D., Jándli, Nagy (Horváth Z.) – Pál, Zsiga (Németh V.), Reinprecht (Németh R.)

Gólszerzők: Jándli (2), Zsiga, Németh R.

Horváth Gábor: Szintén veretlen Sopron ellen játszottunk, akik nem mellesleg a tabellán is ugyan annyi ponttal álltak mint mi, tehát egy igazi rangadó elé néztünk. Csapatommal maximálisan elégedett lehetek remek felfogásban , feladataikat betartva futballoztak, jó iramú mérkőzésen. Győzelmünk teljesen megérdemelt viszont sokkal fontosabb a mérkőzés tartalmi része ami sokat adott a játékosoknak. Gratulálok csapatomnak a győzelemhez, valamint a mutatott játékhoz!

U13

Üstökös FC Győr – ZTE FC 0:9 (0:5)

ZTE: Bieder (Farkas) – Romoda-Ferenczi, Kovács Mil. (Kovács B.), Jávor, Gyarmati – Bagó, Baglady (Láng), Gájer – Liplin (Gerencsér), Belső, Somlói-Orbán

Gólszerzők: Liplin (3), Belső (3), Gájer (2), Somlói-Orbán

Bagó Gábor: Gratulálok a srácoknak az újabb győzelemhez. Az eredménynek örülök viszont a mutatott játék nem feltétlenül tetszett. Sokszor nem jól reagáltunk dolgokra és elég körülményesen játszottunk. Egy mérkőzésünk maradt hátra amit mindenki nagyon vár.

U12

Üstökös FC Győr – ZTE FC 1:9 (0:5)

ZTE: Wolf (Fritz) – Horváth (Péter), Pap, Tóth, Tuboly (Molnár) – Táncos (Király), Kiss-Szécsényi, Csikós – Nyári

Gólszerzők: Nyári (6), Csikós, Horváth, Táncos

Jók: Horváth, Tuboly, Molnár, Nyári

Fujsz Ferenc: A kulturáltan játszó hazaiak ellen gyors gólokkal megadtuk a mérkőzés alaphangját, majd a folytatásban is kihasználtuk a fölényünket és újabb gólokat szerezve sikerült ilyen arányban nyernünk. Gratulálok a srácoknak a hozzá állásáshoz és a helyenként  jó játékukhoz.