U19

ZTE FC – Budai FC 1:2 (0:1)

ZTE: Sinkó – Szabó, Nagy G., Horváth, Nagy H. – Töttő, Máté, Ferenczy – Csonka, Molnár – Mecséri

Gólszerző: Mecséri

Mihalecz Péter: Rossz érzés elveszíteni a mérkőzést az utolsó percekben egy ilyen balszerencsés találattal. Különösképpen úgy, hogy volt lehetőségünk a több gólos vezetésre is. Remélem a következő bajnokin már sokkal tudatosabbak leszünk az ellenfél kapuja előtt!

U17

ZTE FC – Nyíregyháza Spartacus FC 1:1 (1:1)

ZTE: Szeglet – Fábián, Takács, Hóbor, Kasza – Kiss, Király, Soós (Nagy-Balázs) – Szemes, Szindekovics (Berzéki), Mulasics

Gólszerző: Mulasics

Horváth Gábor: Küzdelmes mérkőzésen döntetlen eredményt értünk el. Pozitívum, hogy hátrányból sikerült egyenlítenünk, de ebben a mérkőzésben bent hagytunk 2 pontot. A játékosok hozzáállását, küzdőszellemét csak dícséret illeti, a helyzetkihasználásunkban van némi csalódás. Jobb kapu előtti koncentrációval eredményesebbek lehetnénk.

U16

ZTE FC – DEAC 1:0 (1:0)

ZTE: Horváth L. – Szalay (Szente), Vincze, Dobos, Szabó – Nagy (Farkas), Németh, Horváth Z. – Csonka (Takács), Pál (Gazdag), Vert

Gólszerző: Vert

Horváth Gábor: Jól kezdtük a mérkőzést az történt a pályán amit elterveztünk , több lehetőségünkből sikerült megszerezni a vezetést. Másodig félidőben kiegyenlítetteb lett a játék ekkor már ellenfelünknek is megvoltak a helyzeteik, viszont szervezett védekezésünknek valamint jó kapusteljesítménynek köszönhetően sikerült ismét kapott gól nélkül lehoznunk a mérkőzést. Gratulálok csapatomnak a győzelemhez !!!

U15

Kelen SC – ZTE FC 3:2 (0:1)

ZTE: Bieder – Somlói-Orbán, Romoda-Ferenczi, Jávor, Tuboly – Gájer, Arányi (Nyári), Baglady – Belső (Gerencsér), Király (Láng), För (Kovács Mir.)

Gólszerzők: Gájer, Belső

Fujsz Ferenc: Az első félidőben kifejezetten jól játszottunk, a második félidő nagy részében is mi irányítottuk a játékot, volt több lehetőségünk 1-0.-nál és 2-1 nél amivel lezárhattuk volna a mérkőzést. Majd egy váratlan hibánkat kihasznált a hazai csapat, de ami az utolsó 3 percben zajlott a pályán annak semmi köze nem volt a labdarúgáshoz és a gyerekek teljesítményéhez.

U13

ZTE FC – Király SE 1:0

ZTE: Bódis M., Borza, Csalló, Takács, Hosszú N., Bódis Zs., Tornai, Hosszú O., Kemény –Csere: Gergály

Gólszerző: Bódis Zs.

Bagó Gábor: Nem voltam elégedett a mutatott játékkal. Rengeteg technikai hibát vétettünk ami azért bosszantó mert az edzéseken nagy hangsúlyt fektetünk ezekre a dolgokra. Sok labdaérintéssel és kevés labda nélküli mozgással játszottunk aminek sokszor labdavesztés volt a vége, egy nagyon agresszív csapat ellen. Sokkal jobb döntéseket kell hoznunk a pályán és a kivitelezésre is igényesnek kell lennünk

U12

ZTE FC – Király SE 3:1

ZTE: Szemes, Kontler, Májer, Sziva, Ferincz, Németh, Bodrogi, Szabó, Rostási – Csere: Lambing, Tánczos, Pirbus, Gombos

Gólszerzők: Ferincz (2), Rostási

Nagy Tamás:  Az első félidőben kimondottan tetszetősen játszottunk, irányítottuk a játékot és sokszor kerültünk az ellenfél kapuja elé. A második félidőre a Király játéka feljavult, amiből egy elég izgalmas meccs kerekedett. Mindkét csapat felvállalta a támadó focit és a győzelemért játszott. Az utolsó 20 percben igazi csapatmunkát mutattak be a srácok és a helyzeteinket jobban kihasználva sikerült megnyerni a mérkőzést.