VÁC VLSE – ZTE FC 0:2 (0:2)

ZTE: Németh – Jóna (Gyarmati), Földvári, Bekő, Karóczkai (Péterfi) – Megyesi, Simon (Bertalics), Őr – Bedő (Dömötörfy), Kozma-Bognár (Kotsis), Szántó

Gólszerzők: Szántó, Kozma-Bognár

Jók: Szántó, Földvári, Bekő, Őr, Megyesi

Kovács Tamás: Első félidőben nyújtott játékunknak köszönhető ez a győzelem. Türelmesen és pontosan hoztuk ki a labdát és játszottuk meg a támadóinkat, védekezésünk stabil volt. Támadásba volt pár tetszetős támadásvezetés, amit sikerült is gólra váltani. Második félidő első felében inkább a Vác uralta a játékot, nem tudtuk megtartani a labdát, pontatlanok voltunk, így az ellenfélnek is voltak lehetőségei. Cserék után stabilabbá váltunk az ellenfél nem jelentett veszélyt már a kapunkra.

U16

Kaposvári Rákóczi BFLA – ZTE FC 0:1 (0:1)

ZTE: Mörk Má. – Benczik (Kaj), Horváth, Gumhert, Király – Dobos, Cserép, Dézsenyi (Pálinkás) – Molnár (Pers), Mecséri, Németh (Csonka)

Gólszerző: Mecséri

Jók: Dobos, Cserép, Dézsenyi

Mihalecz Péter: Jól játszott a csapat és szinte végig kontroll alatt tudtuk tartani a mérkőzést. Szép támadásokat vezettünk és sok helyzetet dolgoztunk ki, amik sajnos rendre kimaradtak. Igaz ez a végén majdnem megbosszulta magát, de így is teljesen megérdemelten nyertünk.

U15

ZTE FC – Király SE 1:0 (1:0)

ZTE: Tóth – Deme, Szirmai, Vígh, Kasza (Hóbor) – Kiss, Mulasics, Soós – Szemes, Jándli, Ebedli (Szindekovics)

Gólszerző: Jándli

Jók: Jándli, Szindekovics

László Dávid: Gyenge napot fogtunk ki! A mérkőzésnek összesen talán 15-20 perce volt amikor úgy fociztunk, ahogy az tőlünk elvárható! Sajnos most a hozzáállással sem lehettem maradéktalanul elégedett! Ez leginkább a párharcoknál mutatkozott meg! Ettől függetlenül voltak helyzeteink! Ezekben a szituációkban sokkal nagyobb felelősséggel kell döntéseket hoznunk! Gratulálok a csapatnak a győzelemhez!

U14

ZTE FC – Király SE 5:1 (1:0)

ZTE: Tóth (Horváth L.) – Németh G. (Szente), Takács, Lipták (Dobos), Vincze (Papp) – Németh D., Király (Németh R.), Nagy – Pál (Németh V.), Zsiga, Reinprecht (Horváth Z.)

Gólszerzők: Király, Horváth Z., Nagy, Németh R., Németh V.

Jók: Tóth, Takács, Lipták, Király, Nagy, Zsiga

Horváth Gábor: Jól kezdtük a mérkőzést, hamar megszereztük a vezetést valamint több nagy helyzetet sikerült kialakítani amiket nem használtunk ki. Ezt követően kicsit visszaeset, játékunk majd a cseréknek köszönhetően ismét mi domináltunk a mérkőzésen, ami gólokban is megmutatkozott. Gratulálok csapatomnak a fegyelmezett játékhoz és a győzelemhez.

U13

ZTE FC – Gyirmót FC  2:1 (1:1)

ZTE: Bieder (Farkas) – Romoda-Ferenczi, Kovács Mil., Jávor, Gyarmati (Vizi) – Bagó (Láng), Baglady, Gájer – Liplin, Belső (Gerencsér), Kovács Mir. (Somlói-Orbán)

Gólszerzők: Kovács Mir., Liplin

Bagó Gábor: Örülünk, hogy sikerült megnyerni a mérkőzést viszont nagyon sok technikai hibát vétettünk. Nem volt meg az a csapatjáték, ami nagyon sokszor jellemzi a társaságot. A kapu előtti szituációkban ezen a napon rendre rossz döntéseket hoztunk, erre sokkal jobban kell figyelnünk a jövőben.

U12

ZTE FC – Gyirmót FC 16:0 (5:0)

ZTE: Lakos (Wolf) – Tóth (Vörös), Szűcs, Vörös (Pap), Tuboly (Molnár) – Horváth (Kiss-Szécsényi), Csehkis (Papp), Csikós (Táncos) – Nyári

Gólszerzők: Nyári (6), Király (2), Kiss-Szécsényi (2), Papp (2), Tóth, Horváth, Csikós, Táncos

Jók: Pap, Papp, Kiss-Szécsényi, Nyári

Fujsz Ferenc: Már a mérkőzés leg elején több helyzetet kialakítottunk, de ekkor még vagy körülményesek voltunk vagy éppen kapkodtunk, majd a második gól megnyugtatott bennünket egy kicsit és így a félidőben 5-0.val fordultunk. A második félidő nagyszerű játékost és remek helyzetkihasználást hozott, így alakulhatott ki a nagyarányú győzelmünk. Gratulálok a srácoknak!