ZTE FC – Sárvár FC 2:1 (0:0)

ZTE: Tóth – Szabó, Szirmai, Vígh, Deme – Kiss, Mulasics, Soós – Szindekovics (Kasza), Jándli, Ebedli (Kálmán)

Gólszerzők: Kasza, Deme

Jók: Szabó, Deme, Soós, Kasza

László Dávid: Egy kellemetlen ellenféllel találkoztunk, akik bár támadni szinte abszolút nem akartak, de a védekezésüket nagyon jól megszervezték. Nehéz volt játszani ellenük. Ennek ellenére párszor így is mögéjük tudtunk kerülni, de sajnos a kapu előtt a mai napon nem koncentráltunk eléggé. Végig az ő térfelükön folyt a játék és szinte csak nálunk volt a labda, de önmagában ezért nem adnak 3 pontot! Sokkal több átlövéssel kellett volna próbálkoznunk, de ezt nem tettük sajnos! 60 perc után megtört a jég, nagyon szép gólt szereztünk. 5 perccel a vége előtt ellenfelünk kihasználta egy nagy hibánkat és egyenlített. Az utolsó pillanatokban mindent egy lapra feltéve mentünk a győzelemért és egy beadás után begyötörtük a győztes gólt! Nagyon büszke vagyok a csapatomra és örülök, hogy mentálisan ilyen erős gyerekekkel dolgozhatok!

U14

ZTE  FC – Sárvár FC 14:0  (7:0)

ZTE: Tóth (Horváth L.) – Szente (Németh G.), Dobos, Takács (Lipták), Vincze (Papp) – Németh D. (Nagy), Zsiga, Király – Németh V. (Pál), Németh R. (Nagy-Bognár), Reinprecht

Gólszerzők: Reinprecht (5), Pál (3), Németh D. (2), Takács, Zsiga, Szente, Nagy-Bognár

Jók: Takács, Németh D., Zsiga, Pál, Reinprecht

Horváth Gábor: Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk még ilyen arányban is. Játékosaim a megbeszélt feladataikat maximális betartották, remek hozzáállásban, felfogásban futballoztak. Sokat mozogva, kreatívan futballoztunk, nagy nyomás alá helyeztük ellenfelünket, ami a gólok számában is megmutatkozott.  Gratulálok játékosaimnak a mérkőzésen nyújtott teljesítményükhöz!

U13

ZTE FC – Illés Akadémia 0:1 (0:1)

ZTE: Bieder – Romoda-Ferenczi, Kovács Mil., Jávor, Gyarmati – Bagó, Baglady (Láng), Gájer – Liplin, Belső (Vizi), Somlói-Orbán (Kovács Mir.)

Bagó Gábor: Egy nagyon jó iramú, taktikus mérkőzést játszottunk a jó erőkből álló Illés Akadémia ellen. Az első 15 percben a mi akaratunk érvényesült és 2-3 komolyabb lehetőségünk is adódott amikkel nem tudtunk élni. Ellenfelünk egy szöglet után szerzett gólt amivel meg is nyerte a meccset. Maximálisan elégedett vagyok a játékosok hozzáállásával mivel nagy erőket mozgósítottak és mindent megtettek, ami tőlük tellett.

U12

ZTE FC – Illés Akadámia 2:0 (1:0)

ZTE: Lakos (Wolf) – Horváth (Molnár), Szűcs, Pap (Tóth), Tuboly (Vörös M.) – Csehkis (Papp), Kiss-Szécsényi (Király, Vörös O.), Táncos (Csikós) – Nyári

Gólszerzők: Táncos, Csikós

Bagó Gábor: Nagyon fegyelmezetten és koncentráltan játszottak a srácok. Igazi csapatmunka volt, mint támadásban, mint pedig védekezésben együtt voltak és kisegítették egymást. Nagy dolog és öröm számunkra,hogy egy kiemelt akadémia ellen végig uraltuk a játékot és komolyabb helyzete nem volt ellenfelünknek. Gratulálok a játékosoknak, akik ezt a győzelmet edzőjüknek Fujsz Feri bácsinak ajánlották, akit nagyon várnak vissza.