ZTE – FC Nagykanizsa 1:3 (0:2)

ZTE: Köcse – Czuczi (Jóna), Földvári (Megyesi), Sebestyén, Hegedűs – Kámi, Szökrönyös Z. (Simon), Szökrönyös D. – Pap (Szántó), Fehér (Abért), Csóka (Bekő)

Gólszerző: Fehér

Jók: Jóna, Kámi, Simon, Fehér, Csóka

Bozsik József: : A mérkőzés elején rosszul reagáltuk le az ellenfél agresszív, magas védekezését és két buta egyéni hibából kétgólos hátrányba kerültünk. A félidő közepétől fokozatosan vettük át a mérkőzés irányítását, ami két kapufában is megmutatkozott, majd a második játékrészben már kiegyensúlyozottan tudtunk dominálni. Korán sikerült szépíteni és ugyan több lehetőségünk volt az egyenlítésre, végül egy hosszú indítás utáni kavarodásból le tudta zárni a mérkőzést a vendég csapat.

U17 - Bajnoki mérkőzés

ZTE FC – Budai FC 2:2 (0:0)
ZTE: Sinkó – Nagy G. (Rohonczy), Bresztovszky (Farkas), Gulyás, Bedővári – Bolla, Máté, Töttő – Györe (Kovács-Braun), Kovács, Fábián

Gólszerzők: Bedővári (2)

Jók: Bedővári, Kovács, Töttő

Horváth Elemér: A mérkőzésen domináltunk, de sajnos a támadó harmadban nagyon pontatlanok voltunk, hátul pedig több bizonytalanságot követtünk el, amit ellenfelünk kihasznált. Ennek köszönhetően meg kellett elégednünk az egy bajnoki ponttal.

U16- Bajnoki mérkőzés

ZTE FC – Budai FC 3:0 (2:0)

ZTE: Mörk Má. – Szabó Bar. (Benczik), Mörk Mi. (Horváth), Gumhert, Király – Csonka (Pers), Tóth, Dobos, Dézsenyi (Cserép), Molnár (Pálinkás) – Mecséri

Gólszerzők: Mecséri (2), Csonka

Mihalecz Péter: Nagyon küzdelmes, helyenként durvaságoktól sem mentes mérkőzésen teljesen megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a fiúknak!

U15

ZTE FC – MOL Fehérvár FC 1:2 (0:1)

ZTE: Tóth – Deme (Szabó), Szirmai, Vígh, Hóbor (Kasza) – Kiss, Mulasics, Soós – Szemes (Nagy-Balázs), Kálmán, Szindekovics

Gólszerző: Mulasics

Jók: Szirmai, Vígh, Mulasics

László Dávid: Ezek a mérkőzések igazán hasznosak a nekünk. Első osztályú, kiemelt akadémiai ellenfeleink ellen tudjuk igazán lemérni, hogy hol tartunk. Úgy gondolom, hogy a Fradi és a Vidi ellen sem vallottak szégyent a gyerekek! Sőt a Fradi elleni kimondottan jó meccsünk volt. Ezen a mérkőzésen az első 20-25 percben ellenfelünk fölé tudtunk nőni és remekül fociztunk. A 2. félidőben már úgy éreztem kicsit elfogytunk, fejben és erőben is. Már nem úgy kértük a labdát, nem voltak meg a támogató mozgásaink és itt inkább már a Fehérvár akarata érvényesült.

U14

ZTE FC – MOL Fehérvár FC 0:4 (0:2)

ZTE: Tóth – Papp (Németh G.), Dobos, Takács, Vincze (Lipták), Németh D. (Nagy-Bognár), Zsiga (Németh V.), Nagy (Király) – Renprecht (Horváth Z.), Jándli, Pál

Jók: Takács, Vincze, Király

Horváth Gábor:  Megszokotthoz  képest  több hibával futballoztunk mind védekezésben, mind támadásban egyaránt. Ennek ellenére azt gondolom, hogy hasznos mérkőzés volt, sokat lehet tanulni a mérkőzésből. Játékhoz nem is, de a hozzáállásért jár a dicséret a csapatomnak.

U13

ZTE FC – Illés Akadémia 4:2 (3:1)

ZTE: Farkas – Vizi (Kovács Mir.), Kovács Mil., Jávor, Gyarmati – Bagó, Baglady, Gájer (Nyári) – Liplin, Belső (Kovács B.), Gerencsér (Somlói-Orbán)

Gólszerzők: Liplin (2), Baglady, Nyári

Bagó Gábor: A nagy hideg ellenére örülünk, hogy tudtunk játszani a jó erőkből álló Illés Akadémiával. Mezőnyben az ellenfelünk birtokolta többet a labdát, de a remek helyzetkihasználásunknak köszönhetően megnyertük a mérkőzést. Az eredmény ellenére játékban még van hova fejlődnünk, de a hozzáállással maximálisan elégedett vagyok.

Borítókép: Katona Tibor/Zalai Hírlap