MLSZ Országos U17 "C" Csoport 4. forduló

ZTE FC – Békéscsaba 1912 Előre SE 2:1 (0:1)

ZTE: Mörk Má. – Király, Horváth, Gumhert (Mörk Mil.), Cserép – Dobos, Szabó Bar. (Mulasics), Dézsenyi – Németh, Csonka, Mecséri (Pers)

Gólszerzők: Csonka, Pers

Horváth Gábor: Két közel azonos képességű csapat benyomását keltő játékkal kezdődött az első félidő. Csapatunk talán többet birtokolta a labdát, de igazán nagy helyzetet nem sikerült kialakítanunk. Majd a félidő vége előtt egy balszerencsés gólala a vendégek megszerezték a vezetést. A második félidő kicsit döcögősen indult, de aztán elkezdtünk széleken játszani, és kezdtük többet birtokolni a labdát. Szép egyéni megoldások után aztán sikerült egyenlítenünk. A mérkőzés további részében a csabaiak főként kontrákra törekedtek, csapatunk pedig megpróbálta megnyerni a mérkőzést. Ezt a mérkőzés utolsó perceiben egy szöglet után sikerült is megvalósítanunk. Újfent jól vizsgáztak a srácok akaratból, é s csapatként való együttműködésről. A játékon igyekszünk javítani, de az eredmény pozitív, és ez örömteli.

MLSZ Országos U15 Alap csoport 15. forduló

ZTE FC – Nyíregyháza Spartacus 1:1 (1:0)

ZTE: Horváth – Takács R. (Nagy-Bognár), Takács M., Vincze, Szente –Dobos, Király (Nagy), Jándli (Papp) – Szabó (Reinprecht), Pál (Németh D.), Németh R.

Gólszerző: Németh R.

Fujsz Ferenc: A mérkőzést elején jól kezdtünk, 2-3 góllal is vezethettünk volna, sajnos rossz döntéseket hoztunk Az első félidő felétől ellenfelünk átvette az irányítást, nyomás alá helyezett bennünket, de kontráink veszélyesek voltak, egy ilyen alkalommal a második félidő elején vezetést is szereztünk. A mérkőzés végén a vendégek gólra tudták váltani a fölényüket így 1 ponttal távozhattak Zalaegerszegről.

MLSZ Országos U14 Alap csoport Nyugat 17. forduló

III. Ker. TVE – ZTE FC 4:2 (2:2)

ZTE: Bieder (Farkas) – Romoda-Ferenczi (Kovács Mil.), Jávor, Bagó, Gyarmati – Gájer, Baglady (Lovrek), Belső – Kovács Mir., Somlói-Orbán, Nyári (Márfi)

Gólszerzők: Kovács Mir., Baglady

Jók: Kovács Mir., Bagó, Jávor

László Dávid: Nagyon jól kezdtük a mérkőzést és 20 perc után már 2:0-ra vezettünk. Voltak még ígéretes lehetőségeink ráadásul olyan szituációkban, amiket nagyon sokat gyakorolunk. Sajnos rosszul döntöttünk vagy pontatlanok voltunk, így nem növeltük az előnyünket, sőt szépített ellenfelünk, majd az első félidő lefújása előtt egalizált is. Erőben elfogytunk. Szinte az egész meccsre jellemző volt, hogy nem nagyon nyertünk párharcot a középső és a támadó harmadban így egyre nőtt a nyomás a kapunk előtt. Bosszantó az, hogy idegenben 2 gólos előnyt szerzünk és pont nélkül megyünk haza. Megérdemelt hazai siker született.

MLSZ Országos U13 Észak-Nyugat 17. forduló

ZTE FC – Király SE 6:1 (0:1)

ZTE: Wolf – Táncos (Horváth), Pap, Vörös (Tóth), Tuboly – Csehkis, Kiss-Szécsényi (Nyári), Csikós – Király (Papp)

Gólszerzők: Tóth, Nyári (2), Csikós (2), Kiss-Szécsényi

Bagó Gábor: A mérkőzés nagy részében kombinatív és remek játékot mutatott csapat. Rengeteg ziccert dolgoztak ki a játékosok amik rendre ki is maradtak. Ahogy ilyenkor ez lenni szokott meg is bosszulta magát a sok kihagyott helyzet és egy távoli lövéssel vezetett ellenfelünk. Ezután is szinte végig az ellenfél térfelén folyt a játék de a kapu előtt újra és újra elhibáztuk a lehetőségeinket. Az utolsó negyedre ráadásul emberhátrányba is kerültünk egy fegyelmezetlenség miatt. Ekkor ellenfelünk kicsit kijjebb jött így nagyobb területeket adtak nekünk amikkel a srácok remekül éltek és szép gólokat szereztek.

MLSZ Országos U12 Észak-Nyugat 17. forduló

ZTE FC – Király SE 2:0 (0:0)

ZTE: Lakos (Bódis M.) – Farkas (Hári), Borza, Salamon (Bódis Zs.), Takács – Hosszú, Csalló (Tornai), Kemény (Hosszú) – Bazsika

Gólszerzők: Bazsika, Kemény

Nagy Tamás: Egy magabiztos játékkal, felszabadultan futballozva akár nagyobb arányú győzelmet is szerezhettünk volna egy masszívan védekező ellenfél ellen.

U11 Bozsik Torna Gyirmót

Csapat tagjai: Soltész Máté, Bodrogi Áron, Farkas Máté, Ferincz Bence, Husz Milán, Janiga Domonkos, Józsa Levente, Kónya Konor, Májer Dávid, Németh Flórián, Papp Pongor, Szabó Mihály, Szemes Lóránt, Sziva Barnabás, Horváth Gergely

Buzási Gábor:  hétvégén Gyirmóton léptünk pàlyára, ahol 5 mérkőzést játszottunk, mindegyik mérkőzésen mi domináltunk, élmény volt nézni játékosaimat, élvezték a játékot, sok jó egyéni teljesítmény mellett csapatként is jól funkcionáltunk. Gratulálok a Csapatomnak.

U10 Bozsik Torna Gyirmót

Csapat tagjai: Kaj Benett, Lahocsinszky Lázár, Lambing Ruben, Nagy Bende Dénes, Németh Ákos, Salamon Kristóf, Skáfár Mór, Belák Gergely, Molnár Attila

Jankovics Péter: Ezen a hétvégén, Gyirmóton szerepeltünk Bozsik tornán összesen 5 mérkőzést játszottunk, Veszprém, Gyirmót, Király, Motim, Sopron csapata ellen! Élmény volt nézni mai nap a srácokat nagyon jó teljesítményt nyújtottak, mint védekezésben, mint támadásban igazi csapatként működtünk az egész tornán. Gratulálok nekik és büszke vagyok rájuk.

U9 Bozsik Torna Gyirmót

Csapat tagjai: Bódis Máté, Takács Bálint András, Németh Dániel, Bonyai Ádám, Mándli Áron, Nagy Boldizsár, Takács Bálint, Horváth Dávid, Szabó Gergő Balázs

Keszei Péter: Ezen a hétvégi U9-es tornán összesen 5 mérkőzést játszottunk, Veszprém, Gyirmót, Király, Motim, Sopron csapata ellen! Nagyon büszke vagyok az összes játékosomra, mert a mutatott játék alapján kiemelkedtünk a mezőnyből. Végre bátran léptünk be a játékba és mertünk úgy FOCIZNI, ahogy tudunk, ami a legfontosabb!  GRATULÁLOK MINDENKINEK!!!!!