Budai FC – ZTE FC 1:2 (0:0)

ZTE: Németh – Jóna (Gyarmati), Földvári, Bekő, Karóczkai (Gyarmati) – Megyesi, Simon, Őr (Kotsis) – Bedő (Bertalics), Fehér, Szántó

Gólszerzők: Bedő, Megyesi

Jók: Megyesi, Bedő, Földvári, Bekő

Kovács Tamás: Nem játszottunk jól, nem tudtuk játszani a megbeszélt játékunkat pedig az ellenfél nem helyezett akkora nyomást a csapatra. Nagyon a biztonságra törekedtek a fiúk, nem volt önbizalmuk bevállalni azt amit az előző meccsen bebizonyítottak, hogy tudnak. Karakteresebbnek, vagányabbnak kell lenni a focihoz ez egy játék aki mer az nyer, bízni kell önmagunkban, hogy meg tudjuk csinálni. Ha én nem bízok saját magamban, akkor az edző hogyan bízzon a játékosban.  Gólok szépek voltak, mind a kettő Bedő nevéhez fűződik, az egyiket átlövésből rúgta, a másiknál gólpasszt adott egy szép támadás végén.

U17

04.21.

ZTE FC – KTE 0:0

ZTE: Sinkó – Györe, Gulyás, Bolla, Bedővári – Kámi, Máté (Németh), Kryvotsiuk (Bresztovszky) – Kovács-Braun (Fábián), Kovács, Csóka

Jók: Sinkó, Bedővári

Horváth Elemér: A mérkőzésen rengeteg technikai hibát követtünk el és sok volt a pontatlan passz, ennek köszönhetően meg kellett elégednünk az egy szerzett ponttal. Higgadtabban és sokkal pontosabban kell játszanunk a jövőben.

04.24.

Budai FC – ZTE FC 1:3 (1:2)

ZTE: Sinkó – Györe, Gulyás, Bolla, Bedővári – Kámi, Máté (Bresztovszky), Kryvotsiuk – Fábián (Nagy D.), Kovács (Kovács-Braun), Csóka

Gólszerzők: Máté, Gulyás, Kovács

Jók: az egész csapat

Horváth Elemér: Sok jó egyéni és remek csapatteljesítménnyel sikerült megszerezni a három bajnoki pontot. Nagyon szép támadásokat vezettünk és szép gólokat szereztünk. Gratulálok a csapatomnak.

U16

Dunaújváros PASE – ZTE FC 1:3 (0:1)

ZTE: Mörk Má. (Szabó Bal.) – Benczik (Kaj), Horváth, Gumhert, Hóbor – Tóth (Szabó Bar.), Dobos, Cserép – Molnár, Németh (Csonka), Pers (Pálinkás)

Gólszerzők: Pers, Németh, Molnár

Jók: Gumhert, Cserép, Molnár, Hóbor, Tóth, Németh

Mihalecz Péter: Szervezett és fegyelmezett volt a csapat, és ez a legfontosabb. Gratulálok a fiúknak!

U15

Hévíz SK – ZTE FC 0:5 (0:4)

ZTE: Barbarics (Tóth) – Deme, Szirmai, Vígh (Nagy-Balázs), Kasza (Fábián) – Kiss (Szabó), Mulasics (Szakony), Soós (Kálmán) – Ebedli, Jándli, Szindekovics (Szemes)

Gólszerzők: Mulasics, Szindekovics, Jándli (2), Vígh

Jók: Mulasics, Szindekovics, Jándli

László Dávid: Egy jó mérkőzéshez általában két csapat kell. Elég furcsa helyzetben vagyunk. A „felkészülési” mérkőzéseinken játszottunk hozzánk hasonló, futballozni akaró csapatok ellen. Ezeken a meccseken szinte mindig nagy ritmusú és magas színvonalú játék alakult ki. Az ilyen meccsekről sajnos sokat nem tudok mondani. Hozták a srácok a kötelezőt. Nem szabad, hogy ezek a sikerek elaltassanak minket. Remélem a csapat is érzi azt, hogy lesz még 2-3 meccsünk, amire sokkal jobban fel kell pörgetni magunkat.

U14

Hévíz SK – ZTE FC 1:5 (1:1)

ZTE: Horváth L. (Tóth I.) – Papp (Németh G.), Dobos, Takács, Vincze (Lipták) – Nagy, Németh D. (Király), Nagy-Bognár (Zsiga) – Pál (Németh V.), Horváth Z. (Németh R.), Reinprecht

Gólszerzők: Nagy, Reinprecht, Zsiga, Németh R. (2)

Jók: Nagy, Reinprecht, Zsiga

Horváth Gábor: Jó iramba kezdődött a mérkőzés, ami az első félidőig tartott, második félidőben cseréknek is köszönhetően tovább tudtunk dominálni góljaink mellett több nagy lehetőséget ki tudtunk alakítani. Második félidei játékunknak köszönhetően teljesen megérdemelt győzelmet arattunk! Gratulálok csapatomnak!

U13

Csorna SE – ZTE FC 0:9 (0:3)

ZTE: Farkas (Bieder) – Romoda-Ferenczi, Kovács Mil., Jávor, Vizi (Gyarmati) – Bagó, Láng (Baglady), Gájer – Liplin (Gerencsér), Belső (Kovács B.), Kovács Mir. (Somlói-Orbán)

Gólszerzők: Láng (4), Kovács Mir., Kovács B., Baglady, Gyarmati

Bagó Gábor: A mérkőzés elején kicsit kapkodva játszottak a srácok és a kapu előtti szituációkra nem abban a sebességben reagáltak, amit elvárnék. Rengeteg lehetőségünk volt, aminek csak egy részét sikerült gólra váltanunk. Sokkal jobban kell koncentrálnunk a kapu előtt, mert nem mindig lesz ennyi lehetőség. Gratulálok a győzelemhez.

U12

ZTE: Lakos (Fritz) – Tóth (Vörös), Szűcs (Horváth), Vörös M. (Pap), Molnár (Tuboly) – Kiss-Szécsényi (Király) – Csehkis (Papp), Csikós (Táncos) – Nyári

Gólszerzők: Nyári (3), Táncos (2), Papp, Pap, Csikós, Öngól

Jók: Pap, Kiss-Szécsényi, Papp, Nyári

Fujsz Ferenc: Az őszi mérkőzéshez hasonlóan, az első félidőben egy nagyon stabil, csapattal találtuk szemben magunkat. A másodikban, nekem nagyobb merítési lehetőségem volt, mint a hazaiak edzőjének, ezért is alakulhatott ki ez az eredmény. Kicsit akadozott a támadójátékunk, nem voltunk pontosak és nem futottuk be a területeket, ennek ellenére sikerült 9 alkalommal betalálnunk. Gratulálok a csapatomnak és a házigazdáknak is, hisz a hazaiak nagy részt egy évvel fiatalabbak voltak.