U19

ZTE FC – Kaposvári Rákóczi BFLA 3:2 (1:1)

ZTE: Németh – Jóna, Megyesi, Földvári, Simon – Őr (Karóczkai), Kozma-Bognár, Szántó – Bedő, Fehér, Csóka

Jók: Szántó, Csóka, Bedő, Fehér

Kovács Tamás: Jól elkaptuk a ritmust az elején, mi irányítottuk a  játékot az történt a pályán amit mi akartuk. Majd jött a 28 perc egy fegyelmezetlenség miatt kiállítottak tőlünk egy játékost , így ember hátrányba kerültünk. Két védelmi hibából kaptunk két gólt, a csapat mentális és fizikális erejének köszönhetően mindig tudtunk egyenlíteni a végén pedig  nyerni. Kiállítás után is végig mi irányítottuk a játékot, fizikálisan jól bírtuk az emberhátrányt, helyzeteket alakítottunk ki, a gólok pedig szépen kijátszott támadásból születtek.

U16

Budai FC – ZTE FC 5:4 (4:2)

ZTE: Mörk Má. – Benczik (Kaj), Horváth, Gumhert, Hóbor – Cserép (Szabó Bar.), Tóth (Szabó Bal.), Csonka (Molnár), Mecséri, Németh – Pers (Dézsenyi)

Gólszerzők: Pers, Németh, Molnár

Jók: Gumhert, Mecséri, Németh, Pers

Mihalecz Péter: Ahogy múlt héten most is rosszul kezdtük a mérkőzést. Nagy egyéni és csapathibákat vétettünk, amiket az ellenfél egyből büntetett. Második félidőben már teljesen más mentalitással játszottunk, sokkal agilisabban játszottunk, más volt a játék képe.De ennyi gólt nem lehet kapni egy mérkőzésen!

U15

ZTE FC – Pápai ELC 3:0 (1:0)

ZTE: Barbarics – Deme, Szirmai, Vígh, Kasza (Nagy-Balázs) – Kiss (Szabó), Mulasics (Szakony), Soós – Szemes (Ebedli), Jándli, Szindekovics (Kálmán)

Gólszerzők: Mulasics (2), Jándli

Jók: Deme, Soós, Jándli, Ebedli

László Dávid: A játék minden elemében ellenfelünk fölé tudtunk kerekedni. Jól játszott a csapat és szép gólokat is szereztünk. A pápai csapat támadó sorában játszik 2-3 gyors és veszélyes játékos, de jól semlegesítettük őket kapusunknak nem kellett igazán nagy védést bemutatnia. Gratulálok a csapatomnak a mutatott játékhoz és az eredményhez is.

U14

ZTE FC – Pápai ELC 7:1 (2:0)

ZTE: Tóth (Horváth L.) – Szente (Németh G.), Dobos, Takács, Vincez (Lipták) – Nagy (Király), Németh D., Zsiga (Nagy-Bognár) – Pál (Németh V.), Horváth Z. (Németh R.), Reinprecht

Gólszerzők: Reinprecht (2), Németh V. (2), Pál, Németh D., Nagy-Bognár

Jók: Takács, Németh D., Reinprecht, Horváth Z., Németh V.

Horváth Gábor: A mérkőzés első félidejében kicsit kapkodtunk, sietettük a játékot, ezáltal többet hibáztunk a megszokottnál, második félidőben lepontosítottuk játékunkat valamint a cserék beállásával még hatékonyabbak tudtunk lenni. Gratulálok csapatomnak!

U13

ZTE FC – Király SE 6:0 (2:0)

ZTE: Bieder (Farkas) – Romoda-Ferenczi, Kovács Mil., Jávor, Gyarmati (Vizi) – Bagó, Baglady (Láng), Gájer – Liplin (Gerencsér), Belső (Kovács B.), Somlói-Orbán (Kovács Mir.)

Gólszerzők: Liplin (2), Láng (2), Baglady, Belső

Bagó Gábor: Végig uralva a játékot magabiztosan nyertük meg a mérkőzést. Külön öröm,hogy a  kimagasló jó egyéni teljesítmények mellett csapatszinten is jól működtek a játékosok. Gratulálok az újabb győzelemhez.

U12

ZTE FC – Király Se 5:0 (2:0)

ZTE: Lakos (Fritz) – Horváth (Vörös O.), Szűcs (Tóth), Pap (Vörös M.), Tuboly (Molnár) – Király (Kiss-Szécsényi), Csehkis (Papp), Csikós (Táncos) – Nyári

Gólszerzők: Kiss-Szécsényi (3), Pap, Király

Jók: Pap, Kiss-Szécsényi, Csehkis, Horváth

Fujsz Ferenc: Nagyszerűen felkészített és jó erőkből álló vendégek ellen egy nagyon jó iramú mérkőzésen sikerült nyernünk. Játékosim nagy akarással játszottak és a mérkőzés nagy részében felnőtt labdarúgást időző játékot mutattak. A gólokon túl még több 100%.-kos helyzetet alakított ki, sajnos azokat már nem tudtuk értékesíteni. Gratulálok fiúknak, igazi csapatmunka volt amit a mérkőzésen végig produkáltak!