U19

ZTE FC – NS Mura 5:2 (2:1)

Gólszerzők: Hegedűs, Fehér, Pap (2), Abért

Jók: Hegedűs, Kiss, Pap, Fehér, Abért

Bozsik József: Voltak a mérkőzésnek dekoncentrált periódusai, ami bizonyos szinten értehető a felkészülés ezen szakaszában. Az ekkor elkövetett hibák eredményeként talált ellenfelünk háromszor is a kapunkba, viszont jól mutatja a csapat fejlődését, hogy egy pillanatig sem bizonytalanodott el senki, sem hátrányban, sem amikor ellenfelünk megközelített minket egy gólra. Finomítanunk kell a védekezésünkön és megtartani a jól működő támadójátékunkat.

U17

ZTE FC – NS Mura 2:2 (0:1)

Gólszerző: Millei (2)

Jók: Millei, Csóka

Horváth Elemér: Nagyon jó csapattal találkoztunk és sikerült 2 szép gólt szereznünk, de sajnos a győzelem megszerzéséhez nem volt elég. A kapu előtti megoldásinkba higgadtabban kell döntenünk és jobb megoldásokat kell választanunk

U16

ZTE FC – GAK Juniors 0:4 (0:1)

Jók: Bolla, Gulyás, Kovács-Braun, Fábián

Mihalecz Péter: A kapott gólok ellenére hetven percig szervezettek voltunk és jól játszottunk. Felvettük a versenyt a fizikálisan erősebb ellenféllel szemben. Több helyzetet kidolgoztunk, de ugyanúgy, mint a múlt héten ki is hagytunk őket.

U15

ZTE FC – TSV Hartberg 2:1 (0:1)

Gólszerzők: Pálinkás, Szabó Bar.

Jók: Mörk Má., Dobos, Szabó Bar., Németh

László Dávid: Egy jó ellenféllel játszottunk egy remek iramú mérkőzést. Az első 15 perc után felvettük a ritmust, sőt utána átvettük az irányítást is. Mérkőzés elején nyújtott teljesítményünkben nagy szerepe van annak, hogy sajnos a bajnokságukban nem mindig találkozunk ilyen vagy ehhez hasonló ellenállással. De úgy gondolom hogy, egy fejben és fizikálisan is rendben lévő csapat erre 15-20 perc alatt simán átáll és ezt már többször bizonyították a srácok. Azért még az év elején vagyunk nemrég kezdtük az edzéseket, ezért van még munka bőven a bajnokság kezdetéig, de ennek ellenére jó volt ez a mérkőzés.Gratulálok a srácoknak!

U14

ZTE FC – GAK Juniors 1:1 (0:0)

Gólszerző: Mulasics

Horváth Gábor: A mérkőzés remekül szolgálta felkészülésünket valamint a játékosok fejlődését. Játékosaim jó hozzáállásban, megfelelő alázattal futballoztak.

U13

ZTE FC – GAK Juniors 4:1 (2:0)

Gólszerzők: Németh R., Szente, Németh V., Zsiga

Bagó Gábor: Játékunk még nem volt az igazi, de nagyon sokat dolgoztak a fiúk a pályán. A kapu előtti szituációkban végre jó döntéseket hoztak és szép gólokat szereztek.

U12

ZTE FC – GAK Juniors 5:1 (4:0)

Gólszerzők: Liplin (3), Farkas, Belső

Jók: az egész csapat

Fujsz Ferenc: Ez volt az a mérkőzés amikor  játékosaim megpróbáltak mindent kihozni magukból, alárendelve játékukat a csapat érdekeinek, de megtartva azért az egyéniségeik pozitív oldalát,  ebből egy fantasztikus játék és mérkőzés alakult ki. Gratulálok a srácoknak, mert 12 éves koruk ellenére az egész mérkőzés folyamán, szinte a felnőtt labdarúgásra jellemző módon játszottak!