ZTE FC – Dunaújváros PASE 5:0 (1:0)

ZTE: Köcse – Földvári, Sebestyén, Bekő, Jóna (Simon) – Kozma-Bognár (Megyesi), Kiss, Szántó (Őr) – Pap (Fehér), Abért, Hegedűs (Szökrönyös)

Gólszerzők: Pap, Hegedűs, Sebestyén, Szökrönyös (2)

Jók: az egész csapat

Bozsik József: Fontos mérkőzés volt egy szimpatikusan, a futballt játszani akaró ellenféllel szemben, amelyen a csapat bizonyította, hogy jó úton járunk! Sikerült kilábalni az előző hetek eredménytelenségéből, és ha jobb százalékban használják ki a játékosok a helyzeteket nagyobb arányú győzelmet is arathattunk volna.

U17

Gyirmót FC – ZTE FC 0:1 (0:1)

ZTE: Sinkó – Sipőcz (Péterfi), Dömötörfy, Gyarmati, Jóna – Kámi, Szabó (Kovács), Kotsis – Mészáros (Tóth), Millei, Simon

Gólszerző: Millei

Jók: Dömötörfy, Jóna, Kámi

Horváth Elemér: Egy nagyon szervezetten és agresszíven játszó csapat ellen sikerült megszerezni nehezen a három bajnoki pontot. Sajnos pontatlanok voltunk és a lehetőségeinket nem tudtuk értékesíteni, emiatt végig nagyon szoros volt a mérkőzés.

U16

Gyirmót FC – ZTE FC 2:2 (1:1)

ZTE: Szakonyi – Nagy, Májer, Bolla, Gulyás – Töttő, Csóka (Rácz), Bedővári (Kryvotsiuk) – Horváth (Fábián), Kovács (Györe), Takács (Kovács-Braun)

Gólszerzők: Kovács, Fábián

Jók: Szakonyi, Takács, Györe

Mihalecz Péter: Játékban a sok pontatlanság és az egyéni hiba ellenére több helyzetet is sikerült kidolgoznunk az ellenfél kapuja előtt amivel meg kellett volna nyernünk a találkozót. Minél előbb meg kell tanulnunk győzni!

U15

MITE – ZTE FC 0:9 (0:4)

ZTE: Mörk Má. (Szabó Bal.) – Benczik (Kaj), Dobos, Gumhert, Király (Mörk Mi.) – Horváth, Szőke (Pálinkás),  Dézsenyi  - Csonka (Cserép), Pers (Mecséri), Németh (Szabó Bar.)

Gólszerzők: Pers (2), Csonka (2), Pálinkás (2), Németh, Dobos, Dézsenyi

Jók: Dobos, Gumhert, Pálinkás, Németh, Horváth

László Dávid: Fölényes győzelmet arattunk megérdemelten. Ami kértem a srácoktól, hogy végig komolyan vegyék a mérkőzést, maradéktalanul teljesítették. Külön gratuláció jár Dobos Beninek, aki első ZTE-és gólját szerezte a meccsen.

U14

MITE – ZTE FC 0:7 (0:5)

ZTE: Tóth – Nagy (Fábián), Bodrogi, Vígh (Szirmai), Hóbor – Kiss, Mulasics (Kasza), Szabó (Deme) – Szindekovics (Szemes), Kálmán (Anti), Wolf

Gólszerzők: Mulasics (3), Wolf (2), Bodrogi, Hóbor

Horváth Gábor: Magabiztos győzelmet arattunk, végig mi uraltuk a mérkőzést ahol játékosaim a megbeszélt feladatokat betartva futballoztak. Játék minden elemében felül múltuk ellenfelünket, gratulálok csapatomnak!

U13

ZTE FC – Mosonmagyaróvári TE 9:0 (2:0)

ZTE: Horváth L. – Papp, Dobos, Takács (Lipták), Vincze – Németh D. (Nagy), Zsiga (Nagy-Bognár), Jándli – Horváth Z. (Németh G.), Reinprecht (Pál, Németh R.), Szente

Gólszerzők: Németh R. (3), Szente (2), Jándli, Zsiga, Németh G., Takács

Jók: Szente, Németh R.

Bagó Gábor: Ismét egy nagyarányú győzelmet arattunk amihez gratulálok a fiúknak. Az első félidőben nagyon pontatlanok voltunk a támadó harmadban és nem volt meg a kellő dinamikája a játéknak. A második félidőben elkezdtünk gyorsabban és nem kapkodva játszani aminek meg is lett az eredménye.

U12

ZTE FC – Mosonmagyaróvári TE 4:1 (3:0)

ZTE: Farkas (Bieder) – Romoda-Ferenczi (Tóth), Kovács M. (Kovács B.), Jávor, Gyarmati – Liplin (Somlói-Orbán), Baglady (Gájer), Belső (Nyári) – Farkas (Gerencsér)

Gólszerzők: Farkas, Liplin, Nyári, Baglady

Jók: Gyarmati, Liplin, Gájer

Fujsz Ferenc: Inkább küzdelmes mint jó mérkőzést produkáltunk, sok hibával és pontatlanul játszottunk, első sorban támadásban. Minden egyes helyzetért meg kellett küzdeni a szervezett vendégek ellen. Az első félidőben szerzett három gól kicsit megnyugtatott bennünket, ezért a második félidőben már kevesebb lehetőséget tudtunk kialakítani. Gratulálok a srácoknak a négy gólhoz, hisz az élcsapatok is 2-3 góllal tudták csak megterhelni a vendégek hálóját.