ZTE FC – Slaven Belupo 2:4 (0:2)

ZTE: Németh – Bekő (Péterfi), Dömötörfy, Kozma-Bognár (Gyarmati), Simon (Gyöngyösi) – Szántó (Sipőcz), Megyesi (Kámi), Kovács (Szöllősi), Csóka (Bertalics) – Millei (Kotsis), Fehér (Mészáros)

Gólszerzők: Mészáros, Sipőcz

Jók: Dömötörfy, Simon, Szántó, Sipőcz, Megyesi, Kámi, Szöllősi, Csóka, Kotsis, Mészáros

Kovács Tamás: A körülményeket tekintve jól futballoztunk, agresszivitásban is szépen felvettük a versenyt az ellenfelünkkel. Ezek a mérkőzések mindig jók arra, hogy kiderüljön kii az, aki ki tud lpni a komfortzónájából!

U17

ZTE FC – Haladás VSE 0:10 (0:3)

ZTE: Sinkó (Szakonyi) – Györe (Farkas), Bolla (Nagy), Gulyás (Bresztovszky), Bedővári - Józsa (Töttő), Máté, Kryvotsiuk (Dömötör) – Kovács-Braun (Horváth), Kovács, Fábián

Gólszerzők: Bolla (2), Kovács (2), Bedővári, Horváth, Györe, Öngól, Nagy, Fábián

Jók: az egész csapat

Horváth Elemér: Sok jó egyéni és remek csapatteljesítménnyel sikerült egy nagyarányú gólkülönbséggel megszerezni a győzelmet. Nagyon szép támadásokat vezettünk és szép gólokat szereztünk. Gratulálok a csapatomnak!

ZTE FC – SC Sopron 6:1 (5:1)

ZTE: Sinkó (Szakonyi) – Szabó B. (Farkas), Bolla (Nagy), Gulyás (Bresztovszky), Bedővári – Töttő (Józsa), Máté, Kryvotsiuk (Dömötör) – Kovács-Braun (Horváth), Fábián (Kovács), Györe

Gólszerzők: Gulyás (2), Kovács-Braun, Máté, Fábián, Györe

Jók: Sinkó, Bolla, Gulyás, Bedővári, Töttő

U16

ZTE FC – Slaven Belupo 1:5 (1:4)

ZTE: Mörk Má. (Szabó Bal.) – Kaj, Horváth, Gumhert, Király (Mörk Mi.) – Szabó Bar., Cserép (Pálinkás), Dézsenyi (Tóth) – Csonka, Mecséri, Molnár (Szekér)

Mihalecz Péter: A mérkőzés első részében nagy védekezési hibákat vétettünk, nem voltunk kellően koncentráltak és agresszívak. Emiatt 20 perc alatt már el is döntötte a mérkőzést a Slaven. . Második félidőben már bátrabban felvállaltuk a párharcokat és szervezettebbek voltunk.

U15

ZTE FC – Kaposvári BFLA 2:1 (1:1)

ZTE: Tóth (Borsos) – Szabó (Nagy-Balázs), Szirmai, Vígh, Hóbor (Deme) – Kiss, Kasza (Zsiga), Soós (Horváth) – Szemes (Fábián), Ebedli, Szindekovics (Kálmán)

Gólszerzők: Szindekovics, Ebedli

Jók: Szirmai, Deme, Fábián, Ebedli

László Dávid: Az első félidő nagyon nem tetszett és még így finoman fogalmaztam. Szünetben átbeszéltük, hogy milyen hozzáállást várnék el és a második félidőben ezt meg is kaptam. Rengeteg kidolgozott helyzetünk volt és szerezhettünk volna még 5-6 gólt ha jobban koncentrálunk a kapu előtt de pozitív, hogy odakerültünk gyakran nagyon szép támadásokat vezetve. Gratulálok a srácoknak, hogy 33 fokban így véginyomták ezt a második félidőt és ilyen tempót diktáltak.

U14

ZTE FC – Illés Akadémia 2:2 (1:1)

ZTE: Horváth L. (Tóth) – Nagy Á., Dobos, Takács, Papp – Baglady (Lipták), Németh D. (Nagy B.), Zsiga – Pál, Reinprecht (Németh R.), Szente (Nagy G.)

Gólszerzők: Zsiga, Pál

Jók: Dobos, Takács, Baglady, Zsiga, Pál

Horváth Gábor: játékosaim a megbeszélt feladatokat betartva játszottak, ami nagyon fontos a jövőre nézve. Gratulálok csapatomnak a mérkőzésen nyújtott teljesítményükhöz.

U12

ZTE FC – Illés Akadémia 3:1 (1:0)

ZTE: Wolf (Fritz) – Molnár (Tóth), Szűcs, Pap, Tuboly (Péter) – Papp (Király), Kiss-Szécsényi, Tánczos (Vörös) – Nyári

Gólszerző: Nyári (3)

Jók: Nyári, Molnár, Papp

Fujsz Ferenc: Mezőnyben jobban játszó vendégek irányították a mérkőzést, de tiszta kidolgozott helyzetig nagyon ritkán jutottak. Kontráink nagyon veszélyesek voltak és a gólokon kívül több helyzetet is kialakítottunk. Volt egy rövididőszak amikor mi is jól tartottuk a labdát és a labdakihozatalok is jól működtek, de ezen a területen még sokat szükséges fejlődnünk. Gratulálok a srácoknak a győzelemhez, a jó erőkből álló vendégek ellen.