02.01.

U19

Slaven Belupo – ZTE FC 2:0 (1:0)

Jók: Hegedűs, Őr, Kiss

Bozsik József: Tipikus idegenbeli mérkőzést produkált a csapat! Mezőnyben hoztuk a megszokott domináns játékot, azonban a kapuk előtt nem voltunk elég „élesek”. Egy gólos hátrányban több lehetőségünk is volt az egyenlítésre, azonban nem éltünk velük és a foci olyan játék, hogy ilyen esetben általában megbüntet, így lett az utolsó pillanatokban döntetlen helyett 0-2.

U17

Slaven Belupo – ZTE FC 1:0 (1:0)

Jók: Simon, Németh, Jóna

Horváth Elemér: Nagyon jó iramú mérkőzésen szenvedtünk egy gólos vereséget, egy meghatározó horvát csapat otthonában. Sajnos ezen a mérkőzésen agresszivitásban fölénk nőttek, ennek ellenére megvoltak a lehetőségeink.

U16

Slaven Belupo – ZTE FC 2:1 (2:0)

Gólszerző: Kovács

Jó: Kámi

Mihalecz Péter: Küzdelmes mérkőzésre számítottam a pálya mérete és rossz állapota miatt. És ez is történt. Sajnos egy félidő kellett ahhoz, hogy alkalmazkodni tudjunk hozzá és felvegyük a versenyt az ellenféllel. Második félidő már rendben volt és a mentalitással is elégedett voltam.

U15

ZTE FC – Medimurje Cakovec 0:3 (0:1)

Jók: Szabó Bar., Dobos, Király

László Dávid: Már mérkőzés előtt nagyjából lehetett tudni, hogy ez nem a mi napunk lesz. Úgy éreztem, hogy az utóbbi időben sok dolog lett kicsit fontosabb a focinál. Beszélgettünk erről a srácokkal és szerintem mivel értelmes gyerekekről van szó, megértették a mondandóm lényegét. Nem nyújtottunk jó teljesítményt, szerintem az okait is megkerestük és tudjuk. Nagy probléma nincs dolgozunk tovább együtt!

U14

ZTE FC – Medimurje Cakovec 2:1 (1:1)

Gólszerzők: Soós, Kálmán

Horváth Gábor: Remekül szolgálta a mérkőzés a játékosok valamint a csapat fejlődését ami a legfontosabb. Az még mindenképp pozitív hogy 0-1-ről meg fordítottuk a mérkőzést egy erős ellenféllel szemben. Gratulálok csapatomnak!

U13

MOL Fehérvár FC – ZTE FC 1:2 (1:0)

Gólszerzők: Németh G., Németh D.

Jók: az egész csapat

Bagó Gábor: Végig fegyelmezetten és koncentráltan játszottak a fiúk. Védekezésben nyújtottak nagyon jó teljesítményt egy nagyon labdabiztos és technikás játékosokból álló csapat ellen. Főként a  második félidőben öröm volt nézni ahogy kisegítették egymást a játékosok és ahogy az utolsó percig nem adták fel és megakarták nyerni a mérkőzést. Gratulálok nekik a teljesítményükhöz és a győzelemhez.

U12

MOL Fehérvár FC – ZTE FC 6:3 (2:1)

Gólszerzők: Gerencsér (2), Belső

Jók: Gerencsér, Romoda-Ferenczi, Tóth

Fujsz Ferenc: Egy nagyszerű ellenfél ellen 45 percig jól helyt álltunk, de a mérkőzés utolsó felében már kihasználták a hibáinkat és megérdemelten nyertek. Ennek ellenére voltak a mérkőzésnek fordulópontjai, amikor vezetést szerezhettünk volna, mi kihagytuk a nagy helyzetet az ellentámadásból ők gólt szereztek. Gratulálok a srácoknak, de a jövőben a hétköznapokban keményebben szükséges dolgoznunk, hogy ennyire jó ellenfelek ellen is fel tudjuk venni a ritmust.