ZTE FC  - Grosics Akadémia 1:0 (0:0)

ZTE: Kemes – Czuczi, Németh E., Sebestyén, Szép – Németh Á., Kiss (Abért), Szökrönyös (Pataky) – Héhn (Hegedűs), Horváth (Czene), Dorner (Lukács)

Góllövő: Pataky

Jók: Czuczi

Marian Sluka: Első félidőben lassan, körülményesen, sok labdavesztéssel játszottunk. Második félidőben felállást változtattam, valamivel jobb lett a játékunk, szép akcióból vezetést is megszereztük, amivel mint később kiderült, a győzelmet is. Gratulálok a fiúknak, egy agresszív, nagyon szervezett Grosics ellen sikerült megszerezni a 3 pontot.

U17

Grosics Akadémia – ZTE FC 2:4 (1:1)

ZTE: Köcse – Gyöngyösi, Földvári, Bekő, Jóna – Megyesi, Kozma-Bognár, Őr – Fehér, Simon, Karóczkai

Góllövők: Karóczkai (2), Simon, Őr

Jók: az egész csapat

Horváth Elemér: Nagyon értékes három pontot sikerült szereznünk idegenben a Grosics Akadémia otthonában. A csapat jó felfogásban és helyenként remek játékot mutatva szerzett 4 szép gólt. Gratulálok a srácoknak. Ezzel a mentalitással és hozzáállással kell folytani a bajnokságot.

U16

Grosics Akadémia – ZTE FC 1:2 (1:0)

ZTE: Németh – Péterfi, Dömötörfy, Gyarmati, Bedővári – Szabó, Kámi, Kotsis – Sipőcz (Csóka), Kecskés (Rózsás), Millei (Filó)

Góllövők: Millei (2)

Jók: Németh, Bedővári, Kámi, Kotsis, Sipőcz, Millei, Kecskés

Mihalecz Péter: Hatvan percig koncentráltan és szervezetten játszottunk., jól védekeztük le a felíveléseket és több helyzetünk volt. A második félidő elején sikerült is megfordítanunk a mérkőzést. Utolsó fél órában kicsit magunkra húztuk az ellenfelet, főleg pontrúgásokból veszélyeztettek , de ezeket jól hárítottuk. Gratulálok a srácoknak!

U15

ZTE FC  - FC Ajka 6:1 (2:0)

ZTE: Sinkó (Németh) – Gortka G. (Rohonczy), Májer, Bresztovszky, Gulyás – Györe, Fentős M., Fentős I. (Dömötör) – Horváth (Gortka D.), Kovács-Braun, Takács

Góllövők: Kovács-Braun (4), Gortka D., Gulyás

Jók: Takács (mezőny legjobbja), Gortka G., Gulyás, Kovács-Braun

László Dávid: Úgy gondolom, hogy végig mi irányítottuk a mérkőzést és mezőnyben is egész jól fociztunk bár az első félidőben néha indokolatlanul kapkodtunk. Sok helyzetet alakítottunk ki, amiket ha jobb százalékkal használunk ki akár ennél nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna. A mérkőzés egy 10-15 percet leszámítva tetszett ebben a periódusban mindenki gólt akart lőni és elfelejtette, hogy mi a feladata a pályán. Úgy érzem, hogy egyre jobban érik csapattá ez a társaság és ez nagyon pozitív számomra. Gratulálok a játékosaimnak, ellenfelünknek pedig sok sikert kívánok!

U14

ZTE FC – FC Ajka 2:1 (2:0)

ZTE: Mörk Má. – Szabó Bar., Dobos, Mörk Mi., Pálinkás – Horváth, Szőke M., Benczik (Király), Mecséri (Dézsenyi) – Sági, Csonka

Góllövők: Sági (2)

Kaj András: Egyszerű, eredményre törő játékot választottunk ma. A meccsen inkább a küzdelem dominált a részünkről, és az igazat megvallva a futballt az ajkai fiatalok játszották. Az éves cél miatt nagy a nyomás rajtunk, és habár a bajnokság színvonala roppant alacsony, még így is egyre jobban nyom minket a tét. Várom a szünetet, és szerintem a gyerekek is.

U13

Lurkó FC – ZTE FC 0:4 (0:3)

ZTE: Tóth (Borsos) – Fábián (Kálmán), Szirmai, Bodrogi, Deme (Kasza) – Kiss (Szabó), Soós, Mulasics (Horváth) – Anti (Szindekovics), Wolf, Cserkuti-Németh

Góllövők: Mulasics (2), Soós, Wolf

Jók: Tóth, Anti, Kiss, Mulasics, Soós, Wolf, Szabó, Horváth

Bagó Gábor: Végig magabiztosan és türelmesen játszottak a fiúk. Hátul stabilak voltunk,elől viszont nagyon gólratörően játszottak ami ismét nagyon tetszett. Elégedett voltam a mentalitásukkal és a csapatmunkával. Gratulálok Srácok.

U12

Lurkó FC – ZTE FC 0:0

ZTE: Horváth L. (Tóth) – Dobos (Németh G.), Lipták, Németh D. (Papp) – Horváth Z. (Németh A.), Zsiga (Nagy), Jándli, Pál (Nagy-Bognár) – Szente (Németh R.)

Jók: senki

Fujsz Ferenc: Ez volt az a mérkőzés ahol semmi sem jött össze, véleményem szerint nem tettünk meg mindent a győzelemért, de még ennél is jobban elszomorított, hogy nagyon sok technikai hibával és rengeteg rossz passzal játszottunk. Ennek ellenére megvoltak a 100%.-os helyzetek, de a hazaiak kapusán nem tudtunk kifogni, nagyszerű teljesítményt nyújtott, amikor már ő is verve volt akkor meg 3 méterről az üres kapuba sem találtunk be.