Szombaton több csapatunk is lejátszotta utolsó edzőmérkőzését a bajnokság kezdete előtt.
Hétvégén már élesben megy nekik is!🥉

U17: ZTE FC - Videoton 2:0 (1:0)

Góllövők: Fehér, Karóczkai

Jók: Köcse, Gyöngyösi, Megyesi

Horváth Elemér: Egy jó képességű és jól felkészített csapat ellen, aki bajnokesélyesként vág neki a bajnokságunknak sikerült eredményesen szerepelnünk. A játékban voltak hibák, de a kapu elött határozottak voltunk és eredményesek. Gratulálok a csapatnak.

U16: ZTE FC – Videoton 2:6 (0:4)

Góllövők: Csavari, Sipőcz

Jók: Paksy, Péterfi, Csavari

Mihalecz Péter: Az első félidőben hit, önbizalom, koncentráció nélkül és sok egyéni hibával futballoztunk. Nagy különbség volt a két csapat között. Második félidőben már sokkal többet tettünk a jó teljesítményért. Jobb felfogásban és szervezettebben próbáltunk szinte végig játszani.

U15: ZTE FC – Kaposvári Rákóczi 2:2 (1:2)

Góllövők: Csóka, Györe

Jók: Sinkó, Majer, Györe

László Dávid: Utolsó felkészülésünket játszottuk a bajnoki rajt előtt hazai pályán. Úgy érzem, hogy jó úton haladunk de hazudnék ha azt mondanám, hogy teljesen kész van a csapat. A játék egyeltalán nem tetszett, a keddi Illés Akadémia elleni mérkőzésen sokkal jobban néztünk ki főleg a második félidőben. A Kaposvár ellen tompán fociztunk, nem mertük felvállalni a játékot, sokszor elbújtunk a játék elől, ami nagyon nem tetszett. Az első gólt 40m-ről szélről kaptuk szabadrúgásból (kapus gól), ami megfogta egy kicsit a társaságot és utána ez játékban is megmutatkozott. Az utolsó 20 perc tetszett a mérkőzésen, akár meg is fordíthattuk volna a mérkőzést erőnlétben ellenfelünk fölé kerekedtünk.

U14: ZTE FC – Kaposvári Rákóczi 5:1 (1:0)

Góllövők: Dézsenyi, Csonka (2), Molnár, Németh

Jók: Dobos, Mörk Milán, Cserép, Benczik, Csonka, Molnár

Kaj András: Borzasztó azt tudomásul venni, hogy az én csapatom játszik a másodosztályban, ellenfelünk pedig az NB1-ben. Ha a két kezdő belső támadóm itt van, akkor 8-10 van közte. Ami viszont nagyszerű, hogy erőnlétben és játéktudásban is magasan felülmúltuk a Kaposvárt. Bizakodó vagyok.