U19

ZTE FC – MOL Vidi FC 2:2 (2:0)

ZTE: Szmola – Pataky (Nagy), Czuczi, Sebestyén, Hegedűs – Németh Á., Németh E., Kiss – Pap (Héhn), Szökrönyös, Abért

Gólszerzők: Szökrönyös, Abért

Kovács Tamás: Szerettük volna megszerezni a három pontot a bajnoki cím esélyesével szemben. Két gólos előnyt engedtünk ki a kezünkből, tovább fogunk dolgozni azon, hogy akaratban mentálitásban még erősebbek legyünk a hátralévő fordulókban.

U17

Újpesti TE – ZTE FC 0:3 (0:0)

ZTE: Köcse – Gyöngyösi, Földvári, Bekő, Jóna – Szabó, Kozma-Bognár, Szántó (Szekeres) – Fehér (Németh), Karóczkai, Bertalics (Őr)

Gólszerzők: Szántó, Kozma-Bognár, Karóczkai

Jók: az egész csapat

Horváth Elemér: A szezon legmagabiztosabb és egyben legjobb teljesítményét nyújtotta a csapat. Megérdemelten szereztük meg a 3 bajnoki pontot. Végig fegyelmezetten és maximális koncentrációval játszottunk. Gratulálok a csapatnak.

U16

Újpesti TE – ZTE FC 0:1 (0:0)

ZTE: Németh – Sipőcz, Dömötörfy, Gyarmati, Péterfi (Rózsás) – Kámi, Kotsis (Kovács), Máté (Csavari) – Mészáros, Millei (Kecskés), Simon

Gólszerző: Dömötörfy

Jók: Németh, Dömötörfy, Gyarmati, Péterfi, Simon

Mihalecz Péter: A mérkőzés első részében jól játszottak a srácok, sok ígéretes helyzetet dolgoztak ki, de sajnos nem sikerült kihasználni őket. Második félidőben egy pontrúgás után megszereztük a vezetést. Utána az Újpest birtokolta többet a labdát, kicsit hátrébb szorultunk, de védekezésünk stabil volt.  A csapat kitett magáért, értékes győzelmet arattunk.

U15

ZTE FC – Mosonmagyaróvári TE 4:0 (2:0)

ZTE: Szabó Bal. – Horváth (Pálinkás), Májer (Fentős M.), Bresztovszky, Gulyás (Gortka D.) – Györe, Fentős I. (Gortka G.), Kryvotsiuk (Dömötör), Fábián – Takács, Kovács

Gólszerzők: Kovács, Györe, Fábián, Takács

Jók: Györe

László Dávid: Simán nyertünk, győzelmünk nem forgott veszélyben. Ősszel nem bírtunk ezzel a Mosonmagyaróvárral idegenben, most javítottunk. Mindenki hozott egy átlagosan jó teljesítményt. A jelen lévők mind játéklehetőséget kaptak.

U14

ZTE FC – Mosonmagyaróvári TE 8:1 (3:0)

ZTE: Mörk Má. – Szabó Bar., Dobos, Mörk, Király – Benczik (Mecséri), Horváth, Szőke (Domján), Pálinkás – Csonka, Sági

Gólszerzők: Csonka (4), Sági (3), Domján

Kaj András: Bár az eredmény mást mutat, az ellenfelünk egy fizikálisan erős, futballozni akaró csapat volt, nem véletlenül vannak nagy harcban a dobogóért. Ezen a napon szinte minden játékosom megnyerte a párharcainak 70-80 százalékát mind védekezésben, mind támadásban, ezért rengeteg lehetőségünk adódott, amik közül ma szerencsére elég sokat gólra tudtunk váltani. Ez egy nagyszerű eredmény és nagyszerű játék volt, jár a gratuláció.

U13

ZTE FC – Mosonmagyaróvári TE 6:1 (2:0)

ZTE: Barbarics (Tóth)  Szirmai (Fábián), Kovács (Szabó), Bodrogi, Kasza (Deme) – Kiss (Anti), Mulasics, Soós – Szindekovics (Kálmán), Cserkuti-Németh, Wolf

Gólszerzők: Wolf (2), Cserkuti-Németh, Soós, Kálmán, Kiss

Jók: Barbarics, Bodrogi, Kiss, Wolf

Bagó Gábor: Ismét egy magabiztos győzelmet arattak fiúk. Az első félidő nem igazán tetszett annak ellenére, hogy uraltuk a játékot. Második félidőben valamivel koncentráltabbak voltak a játékosok és szép akciókat vezettek. Gratulálok a győzelemhez.

U12

ZTE FC – Mosonmagyaróvári TE 6:3 (4:2)

ZTE: Tóth (Horváth L.) – Németh G., Nagy (Lipták), Papp (Szente) – Horváth Z., Zsiga, Németh D., Nagy-Bognár (Németh A.), Jándli (Németh R.)

Gólszerzők: Német D. (2), Sznete (2), Jándli, Németh R.

Jók: Jándli, Zsiga, Németh D., Szente

Fujsz Ferenc: Egy érdekes mérkőzést játszottunk, mindkét csapat mutatott olyan dolgokat ami már-már a felnőtt futballra emlékeztetett. Mi elsősorban az első félidőben játszottunk kimagaslóan, ebben a részében a mérkőzésnek szereztünk 4 gólt és még mellette több helyzetet és büntetőt is elhibáztunk. A második félidőben már nem játszottuk a szél játékot ami eredményes volt az elsőben, inkább középen próbálkoztunk és ezekből  a mérkőzés vége felé ellenfelünk le tudott kontrázni bennünket. Gratulálok a játékosaimnak az első félidei teljesítményükhöz és a vendégeknek a kulturált bátor játékukhoz.