ZTE FC – Szolnoki MÁV Up. FC 4:2

ZTE: Kemes – Pataky, Czuczi, Sebestyén, Hegedűs – Németh Á., Kiss (Megyesi), Szökrönyös – Aczél, Héhn, Pap

Gólszerzők: Szökrönyös, Pap, Héhn, Megyesi

Jók: Pap, Németh Á., Hegedűs

Marian Sluka: tavaszi 3-ik fordulóban Szolnokot fogadtunk. Első félidőt nagy lendülettel, akarattal kezdtük. Kombinatív  gyors aktív játéknak köszönhetően  3:0 vezetés szereztünk. Sajnos második félidőben koncentráció már nem legmagasabb fokon volt, mivel sok  adódó helyzetekből már korábban kellet volna eldönteni eredményt. Gratulálok a csapatomnak jó teljesítményhez, 3 pont megszerzéséhez. Csak így tovább!

U17

Szolnoki MÁV Up. FC 2:1 (2:0)

ZTE: Köcse – Gyöngyösi (Szekeres), Földvári, Bekő, Jóna – Szabó, Karóczkai, Őr – Fehér, Simon (Németh), Sinkó

Gólszerző: Földvári

Jók: Szabó, Földvári

Horváth Elemér: Egy nagyon mélyen védekező, csak kontrára építő ellenféllel találkoztunk, akik kihasználták a hibáinkat és mindent megtettek a győzelemért. Sajnos mi nem éltünk a lehetőségeinkkel.

U16

Szolnoki MÁV Up. FC – ZTE FC 2:3 (0:2)

ZTE: Paksy – Péterfi, Dömötörfy, Gyarmati, Bedővári – Kámi (Csavari), Máté, Kotsis (Filó) – Sipőcz, Millei, Csóka (Rózsás)

Gólszerzők: Millei, Csóka, Csavari

Jók: Péterfi, Máté, Sipőcz, Csavari

Mihalecz Péter: Az első félidőben többet volt nálunk a  labda, szereztünk két gólt. A második félidőben a játékosok elhitték, hogy már megnyerték a meccset. Szervezettség és játék helyett elkezdtünk cselezni, öncélúan futballozni. Remélem a fiúk tanultak a mérkőzésből.

U15

ZTE FC – Sümeg VSE 12:0 (6:0)

ZTE: Sinkó – Gortka G., Pálinkás, Bresztovszky, Gulyás – Gortka D. (Horváth), Dömötör, Kryvotsiuk, Fábián – Kovács, Takács

Gólszerzők:  Pálinkás, Dömötör, Fábián (2), Takács (2), Horváth (3), Kovács (3)

Jók: Dömötör (mezőny legjobbja)

László Dávid: Nagyarányú győzelmet vártam a mérkőzés annak ellenére, hogy soha nem látott összeállításban léptünk pályára. Örülök, hogy láttam rengeteg dolgot az edzéseken gyakoroltakból, bár igaz ellenfelünk nem nagyon nehezítette meg a dolgunkat. Gratulálok a fiúknak. Nem értékelném túl a győzelmet, igazi „megmérettetéseink” 2-3 hét múlva kezdődnek.

U14

ZTE FC – Sümeg VSE 19:0 (7:0)

ZTE: Mörk Má. (Szabó Bal.) – Szabó Bar., Dobos (Szőke), Mörk Mi., Gumhert (Király) – Horváth(Cserép), Benczik  (Molnár), Pálinkás, Dézsenyi (Mecséri) – Csonka, Sági

Gólszerzők: Sági (8), Csonka (4), Cserép (4), Mecséri, Molnár, Pálinkás

Jók: Pálinkás, Molnár, Cserép

Kaj András: Nem nagyon tudok pozitív gondolatokat írni a mérkőzésről. Aki látta, talán egyetért velem. Megyünk tovább az úton.

U13

Győri ETO FC – ZTE FC 0:2 (0:1)

ZTE: Barbarics – Fábián (Anti), Kovács, Bodrogi, Deme – Kiss, Mulasics, Soós – Szindekovics, Cserkuti-Németh, Wolf

Gólszerzők: Szindekovics, Cserkuti-Németh

Jók: az egész CSAPAT

Bagó Gábor: Nagyon büszke vagyok a játékosokra. Egész meccsen nagyon fegyelmezetten és koncentráltan futballoztak. Lehetett érezni rajtuk,hogy az egyetlen vereség miatt  amit a Győr ellen szenvedtünk el a bajnokság során vissza akarnak vágni. Ez sikerült. Az első 10 percet leszámítva az történt amit mi szerettünk volna. A Győr nagyon labdát sem tudott kihozni a térfeléről mert nagyon jól támadtak le a fiúk agresszívek voltak és minden passzsávot lezártak. Óriásit küzdöttek és kívánom,hogy minden meccsen ilyen akarattal és elszántsággal lépjenek pályára. Gratulálok Srácok!!!

U12:

Győri ETO FC – ZTE FC 3:0 (2:0)

ZTE: Tóth (Horváth L.) – Szent (Németh G.), Nagy (Lipták), Dobos – Horváth Z., Zsiga, Németh D., Pál (Papp) – Jándli (Németh R.)

Jók: Dobos, Lipták

Fujsz Ferenc: Mezőnyben jobban játszó hazaiak ellen, mindent elkövettek a játékosaim, de a kapuk  előtti szituációkban ők jobb döntéseket hoztak vagy kihasználták a hibákat amit elkövettünk. Megvoltak azok a lehetőségeink amivel szorosabb eredményt érhettünk volna el, de a mai napon nem éltünk ezekkel.