ZTE FC – KTE 4:5 (1:2)

ZTE: Németh – Nagy (Pataky), Földvári, Bekős, Karóczkai (Gyöngyösi) – Megyesi, Szántó, Őr (Kiss) – Abért, Szökrönyös, Bertalics (Pap)

Gólszerzők: Bekő, Szántó, Nagy, Pap

Jók: Szántó, Szökrönyös

Bozsik József: Közönség szórakoztató, gól gazdag mérkőzést láthattak a kilátogatók, sajnos vendég győzelemmel. Ennek oka a védekezésben elkövetett súlyos egyéni hibák, gyakorlatilag ajándékba kapta a Kecskemét a gólokat. Ennek ellenére óriási pozitívum, hogy 1-3 után fordítani tudott a csapat, viszont utána nem kikapni kellett volna, hanem okos játékkal kivégezni az ellenfelet, azonban a futballban nincsen volna!

U17

Dunaújváros PASE – ZTE FC 0:1 (0:1)

ZTE: Sinkó – Péterfi, Jóna, Gyarmati, Simon – Kámi, Kotsis, Szabó – Sipőcz (Kovács), Millei (Farkas), Kecskés (Mészáros)

Gólszerző: Millei

Jók: Sinkó, Simon, Kovács

Horváth Elemér: Nagyon nehezen, de annál értékesebb győzelmet sikerült szereznünk egy nagyon zártan védekező és jól felkészített Dunaújvárosi csapat ellen.

U16

Dunaújváros PASE – ZTE FC 1:7 (1:3)

ZTE: Szakonyi – Nagy D. (Kovács-Braun), Májer, Bolla, Bedővári – Töttő, Györe, Máté (Kryvotsiuk) – Fábián (Gulyás), Kovács, Csóka

Gólszerzők: Csóka (3), Bolla, Fábián, Bedővári, Kovács-Braun

Jók: Bolla, Györe, Fábián, Kovács, Csóka

Mihalecz  Péter: Sikerült végig kontroll alatt tartanunk a mérkőzést. Ugyan az első félidőben még sok esetben kapkodva, sok érintővel játszottunk.  Másodikban már ezt jobban, labdabiztosabban tettük és  szép gólokat szerezve magabiztos győzelmet szereztünk.

U15

ZTE FC – Gyirmót FC 0:2 (0:2)

ZTE: Mörk Má. – Benczik, Dobos, Gumhert, Király (Mörk Mi.) – Horváth (Szőke), Szabó Bar., Pálinkás – Németh, Pers (Dézsenyi), Cserép (Kaj)

Jók: Gumhert, Dobos, Pálinkás

László Dávid: Egy jó iramú, színvonalas mérkőzést játszottunk a Gyirmóttal. Az első félidőben inkább ők, a másodikban inkább mi irányítottuk a játékot. A mi részünkről ez meddő dominanciának bizonyult, mert amíg ők gólra váltották nagy helyzetüket, mi 2 alkalommal sem tettük ezt meg és 2 óriási ziccert hibáztunk. Ez a 4 kimondott helyzet volt a mérkőzésen. Gratulálok ellenfelünknek ma jobbak voltak nálunk és a mi csapatjátékukban is láttam szép dolgokat.

U14

ZTE FC – Gyirmót FC 6:0 (2:0)

ZTE: Tóth (Barbarics) – Nagy (Fábián), Bodrogi, Vígh, Deme (Hóbor) – Kiss (Szabó), Mulasics (Horváth), Soós – Kálmán (Szemes), Cserkuti-Németh, Szindekovics (Wolf)

Gólszerzők: Mulasics, Wolf, Soós, Cserkuti-Németh, Kálmán, Bodrogi

Horváth Gábor: Ahogy mentünk bele a mérkőzésbe egyre nagyobb nyomás alá helyeztük az ellenfelünket, aminek meg is lett az eredménye hiszen az első félidő második felében meg is jött a vezető találatunk, majd ezt követően folyamatosan szereztük góljainkat. Minden dicséret megjár a csapatnak, hiszen a feladataikat betartva koncentráltan, fegyelmezetten futballoztak látványos élvezetes játékot mutatva. Gratulálok a csapatomnak!!!

U13

ZTE FC – Üstökös FC Győr 16:0 (5:0)

ZTE: Horváth L. – Papp, Dobos, Takács, Vincze – Németh D., Zsiga, Jándli – Horváth Z. (Németh G.), Reinprecht (Pál), Szente

Gólszerzők: Zsiga (3), Jándli (3), Reinprecht (3), Horváth Z., Németh D., Papp, Szente, Németh G., Pál, Vincze

Jók: az egész csapat

Bagó Gábor: Játékosok végig komolyan vették a mérkőzést és egy másodpercre sem engedtek ki. Szép és látványos támadásokat vezettek főleg a második félidőben. Mindenki csapatban gondolkodott és nem öncélúan futballoztak.

U12

ZTE FC – Üstökös FC Győr 13:0 (9:0)

ZTE: Bieder – Romoda-Ferenczi, Kovács, Jávor, Gyarmati – Liplin, Gájer (Baglady), Belső (Nyári), Farkas

Gólszerzők: Farkas (4) – mezőny legjobbja, Belső (3), Liplin (3), Gájer, Jávor, Nyári

Fujsz Ferenc: Ezen a mérkőzésen sikerült sok labdát szereznünk az ellenfél térfelén, azokból gyors befejezéseket követően gyors gólokat szereztünk. Jól használtuk a széleket és a beadott, begurított labdákat követően tudtunk gólokat szerezni. Ezen a mérkőzésen nem késztetet bennünket komoly védekezésre a vendég csapat, pedig igyekeztek bátran hátulról építkezve játszani. Ma minden pályára lépő játékosom a maximumra törekedett,  gratulálok a nyújtott játékukhoz.