ZTE FC – Paksi FC 2:5 (2:2)

ZTE: Köcse – Földvári (Pataky), Sebestyén, Bekő, Karóczkai (Gyöngyösi) – Kozma-Bognár, Szántó (Őr), Szökrönyös – Hegedűs, Abért (Megyesi), Bertalics (Fehér)

Gólszerző: Hegedűs (2)

Jók: Kozma-Bognár, Szökrönyös, Hegedűs

Bozsik József: 35 percen keresztül úgy futballoztunk, mint egy bajnokesélyes csapat, az ellenfélnek volt pár veszélyes kontrája, de gyakorlatilag végig a mi akartunk érvényesült. Sajnos a vezető gól után, ismét egy passzív, második szándékra berendezkedő „kis csapatot” láttam a pályán. Fejlődnünk kell minden téren, de a legfontosabb, hogy mentálisan erősebbé váljon a társaság. Tudom, hogy lesz minden mérkőzésen olyan periódus, amikor fölénk nő az ellenfél, de ezeket le kell rövidíteni és utána ott kell folytatni ahol 2-1 előtt abbahagytuk!

U17

Kecskeméti TE – ZTE FC 2:2 (1:2)

ZTE: Németh – Sipőcz, Dömötörfy (Millei), Gyarmati, Jóna – Kovács, Kotsis (Péterfi), Szabó – Csóka (Takács), Mészáros (Kecskés), Simon

Gólszerző: Simon (2)

Jó: Simon

Horváth Elemér: Egy jó iramú mérkőzést játszottunk a tavalyi bajnokságot aranyéremmel záró csapat ellen. A mérkőzésen domináltunk, de sajnos a kapu elött sok rossz döntésünknek köszönhetően nem sikerült megszerezni a 3 pontot.

U16

Kecskeméti TE – ZTE FC 6:1 (2:1)

ZTE: Sinkó (Szabó Bal.) – Szabó Bar., Májer, Bolla, Bedővári (Rácz) – Kámi, Töttő (Gulyás), Máté – Györe (Kovács-Braun), Fábián, Kryvotsiuk

Gólszerző: Györe

Mihalecz Péter: Sokkal több volt a mai meccsben. Jól játszottunk, megszereztük a vezetést és működött a védekezésünk is. Csak indítások után és pontrúgásból volt veszélyes az ellenfél. Második félidőben 20 perc alatt kaptunk két gólt ami után már hittünket vesztettük és fejetlenül rohantunk előre.

U15

ZTE FC – Lurkó UFC 5:0 (2:0)

ZTE: Mörk Má. – Benczik (Kaj), Dobos, Gumhert, Király (Dézsenyi) – Horváth, Szőke (Mecséri), Pálinkás – Csonka, Cserkuti-Németh (Pers), Németh

Gólszerzők: Szőke, Cserkuti-Németh, Németh(2), Csonka

Jók: Gumhert, Cserkuti-Németh, Németh, Mecséri, Dézsenyi

László Dávid: Az első félidő nagyon nem tetszett, bár mi vezettünk a játékkal nagyon nem voltam elégedett. Szünetben átbeszéltük a problémákat a srácokkal és úgy gondolom, hogy a második félidő jó és eredményes játékot hozott.

U14

ZTE FC – Lurkó UFC 7:0 (3:0)

ZTE: Barbarics (Tóth) – Nagy (Fábián), Bodrogi (Szirmai), Vígh (Kovács), Deme – Kiss, Szabó (Horváth), Soós – Szemes (Anti), Wolf, Mulasics

Gólszerzők: Mulasics (3), Wolf (2), Soós (2)

Horváth Gábor: Az első perctől kezdve mi uraltuk a mérkőzést. Játékosaim a megbeszélt feladatokat betartva futballoztak,látványos támadásokat vezetve szép gólokat szerezve,teljesen megérdemelt győzelmet arattunk a szervezetten védekező ellenfelünkkel szemben. Gratulálok csapatomnak a mérkőzésen nyújtott teljesítményükhöz!