ZTE FC – Gyirmót FC 5:0 (3:0)

ZTE: Köcse – Földvári, Sebestyén, Bekő (Gyöngyösi), Karóczkai – Kozma-Bognár (Megyesi), Szántó (Őr), Szörkönyös (Kiss) – Hegedűs, Abért, Bertalics (Fehér)

Gólszerzők:Sebestyén, Abért, Bekő, Szántó, Hegedűs

Jók: az egész csapat

Bozsik József: Gratulálok a csapatnak, mert az egész mérkőzésen jól futballoztak! Végig jó tempóban, agresszíven, magas intenzitással és ami a legfontosabb, eredményesen!

U17

ZTE FC – DVTK 0:2 (0:1)

ZTE: Németh – Sipőcz, Jóna, Gyarmati, Péterfi (Kecskés) – Szabó, Kotsis (Takács), Kámi – Csóka, Millei, Simon

Jók: Jóna, Simon, Kámi

Horváth Elemér: Sajnos az első félidőben nagyon tiszteltük az ellenfelet és nem voltunk kellőképpen agresszívek. A második félidőben már sokkal jobb arcát mutatta a csapat, de sajnos a helyzeteinket nem tudtuk értékesíteni, ellenfelünk pedig két pontrúgással eldöntötte a mérkőzést.

U16

ZTE FC – DVTK 0:4 (0:2)

ZTE: Sinkó – Szabó (Rácz), Májer, Bolla, Gulyás – Györe, Töttő (Kovács-Braun), Kryvotsiuk (Csonka) – Fábián (Németh), Kovács, Bedővári (Pálinkás)

Mihalecz Péter: A mérkőzés elején olyan hibák után kaptuk a gólokat, amelyekre külön készültünk és felhívtam a játékosok figyelmét. Második félidőben ugyan feljavult a játékunk és helyzeteket is dolgoztunk ki amivel szorossá tudtuk volna tenni a mérkőzést, de aztán ismét súlyos hibákat követtünk el.

U13

FC Nagykanizsa – ZTE FC 0:5 (0:0)

ZTE: Horváth L. – Papp, Dobos, Takács (Lipták), Vincze – Németh D. (Nagy), Zsiga (Nagy-Bognár), Jándli (Németh R.) – Horváth Z. (Németh A.), Pál (Reinprecht), Szente (Németh G.)

Gólszerzők: Zsiga (2), Szente, Németh R., Németh A.

Jók: Papp, Zsiga, Horváth Z., Szente

Bagó Gábor: Gratulálok a fiúknak a mérkőzéshez hiszen nagyon fegyelmezetten és végig koncentrálva kézben tartották a mérkőzést. Nagyon sok lehetőséget alakítottak ki és ennek csak egy részét értékesítették de bízom benne,hogy ezentúl nagyobb önbizalommal lépnek pályára és amire valójában képesek azt mérkőzésen is megtudják mutatni.

U12

FC Nagykanizsa – ZTE FC 1:4 (0:4)

ZTE: Bieder – Romoda-Ferenczi, Tóth (Kovács B.), Tóth (Kovács B.), Gyarmati (Vizi) – Gájer (Somlói), Baglady (Kovács B.), Liplin (Belső) – Farkas (Gerencsér)

Gólszerzők: Liplin, Farkas, Somlói, Kovács B

Jók: Bieder, Farkas

Fujsz Ferenc: Jól kezdtük a mérkőzést, már a 11-dik percben 2-0 vezettünk, de ekkor is látható volt, hogy jól kontráztak a hazaiak. Az első félidőben további helyzeteket alakítottunk ki és kettő további góllal vonulhattunk a szünetre. A második félidőben is mi irányítottunk, de több nagy helyzetet is kihagytunk, ezért újabb gólt nem sikerült szereznünk.