Felnőtt csapatunk mellett, ezen a hétvégén az utánpótlás csapataink is verhetetlenek voltak. 👏👏
Hétvégén már minden versenyző korosztályunk elkezdte a bajnoki menetelést, ahol minden mérkőzésen sikerült győzelmet aratnunk!

U19

Szekszárdi UFC – ZTE FC 0:3(0:0)

ZTE: Kemes – Pataky (Aczél), Nagy, Sebestyén, Hegedűs (Németh Á.) – Németh E., Szökrönyös (Buti), Kiss – Czuczi, Abért, Pap (Héhn)

Góllövők: Héhn, Abért, Czuczi

Kiállítva: Németh E. 28.perc

Marian Sluka: Első félidőben egy zárt szervezett védelemmel álltunk szemben. Mi játékunkat a görcsösség, türelmetlenség jellemezte, nem voltak oldalváltások, ahol mozgattuk volna a védővonalat egyik oldalról a másikra, gyors de nyugodt egy-két érintős  támadás vezetés,létszám fölény kialakítása,  sok volt az eladott labda, fölösleges ívelés. Ember hátrányba kerültünk de így is két-három góllal kellett volna befejeznünk az első félidőt. Második félidőben az ellenfél feljebb hozta védővonalát, üres területek nyíltak meg, amit a csatáraink ki is használtak. Gratulálok a csapatnak, hogy megmutatták a stabilitásukat. Készülünk tovább.

U17

ZTE FC – Szekszárdi UFC 8:0 (4:0)

ZTE: Köcse – Gyöngyösi, Földvári, Bekő, Jóna – Megyesi, Szántó (Boncz), Őr (Németh) – Fehér, Karóczkai (Szekeres), Simon (Sinkó)

Góllövők: Földvári, Karóczkai, Simon, Szántó, Őr, Szekeres, Németh, Gyöngyösi

Jók: Szántó, Földvári, Bekő, Sinkó

Horváth Elemér: Nagyon magabiztosan sikerült begyűjtenünk a kötelező 3 pontot. Végig fegyelmezetten és koncentráltan viselkedtünk a pályán.

U16

ZTE FC – Szekszárdi UFC 5:0 (3:0)

ZTE: Paksy – Péterfi, Dömötörfy (Máté), Gyarmati, Bedővári – Szabó, Kámi (Rózsás), Kotsis (Filó) – Sipőcz, Millei (Csóka), Mészáros (Kecskés)

Góllövők: Gyarmati, Millei, Dömötörfy, Mészáros, Péterfi

Jók: Dömötörfy, Gyarmati, Péterfi, Bedővári, Kecskés

Mihalecz Péter: Sikerült végig kontroll alatt tartanunk a mérkőzést és magabiztos győzelmet szereztünk. Ugyanakkor középpályán sokszor kapkodva és sok érintéssel játszottunk, ebben mindenképpen fejlődnünk kell. Külön öröm számomra a becserélt játékosok jó teljesítménye.

U15

Andráshida SC – ZTE FC 0:5 (0:3)

ZTE: Sinkó – Pálinkás B., Májer (Dömötör), Bresztovszky, Gulyás – Gortka G. (Gortka D.), Pálinkás Á., Kryvotsiuk, Fábián – Kovács, Takács

Góllövők: Takács (2), Kovács (2), Pálinkás B.

Jók: Kovács, Pálinkás Á., Pálinkás B.

László Dávid: Győzelmünk nem volt veszélyben. Végig fölényben játszottunk és a mi akaratunk érvényesült. Rendkívül pozitív számomra, hogy a srácok nem foglalkoztak a körülményekkel, tették a dolgukat. Gratulálok csapatomnak az első tavaszi bajnokin elért sikerhez.

U13

ZTE FC – Király SZE 2:0 (1:0)

ZTE: Tóth – Fábián (Anti), Kovács (Szabó), Bodrogi, Kasza – Kiss (Horváth), Mulasics, Soós (Szirmai) – Szindekovics (Kálmán), Wolf, Cserkuti-Németh

Góllövők: Cserkuti-Németh, Mulasics

Jók: Bdorogi (mezőny legjobbja), Kasza

Bagó Gábor: Lejátszottuk idei első bajnoki mérkőzésünket. Egy nagyon masszív csapattal találtuk magunkat szembe akik fegyelmezetten védekeztek és megnehezítették a dolgunkat. Úgy érzem végig mi irányítottuk a mérkőzést és a két gólunk mellett lőttünk még 4-5 kapufát is. Örülünk a győzelemnek viszont a játékon még van még mit csiszolni.

U12

ZTE FC – Király SZE 3:1 (2:0)

ZTE: Tóth (Horváth L.) – Lipták (Németh G.), Nagy, Dobos – Horváth Z. (Pál), Zsiga, Németh D. (Nagy-Bognár), Papp (Németh A.) – Szente (Németh R.)

Góllövők: Pál (2), Zsiga

Jók: Németh D. (mezőny legjobbja), Zsiga, Pál

Fujsz Ferenc: Nagyszerűen kezdtük a mérkőzést, látványos játékkal futószalagon szállítottuk a helyzeteket, de már ekkor is látszott, hogy veszélyesek lehetnek ellenfelünk szórványos kontrái. A második félidő elején, nem  domináltunk olyan mértékben mint az első 20 percben, de a mérkőzés végére ismét a mi akaratunk érvényesült, ez újabb gólban és helyezetekben mutatkozott meg.