ZTE: Németh – Jóna, Bekő, Dömötörfy, Karóczkai – Megyesi, Szántó, Kozma-Bognár – Csóka, Blasics, Mészáros

Csere: Péterfi, Bertalics, Kotsis, Péterfi, Szabó

ZTE FC – Kaposvári BFLA 1:2 (1:0)

ZTE: Mörk – Nagy (Farkas), Bresztovszky, Gulyás, Bedővári – Bolla, Máté (Töttő), Györe – Kovács-Braun, Fábián (Kovács), Kryvotsiuk

Gólszerző: Kovács-Braun

Jók: Bolla, Bedővári, Máté

Horváth Elemér: sajnos a helyzetkihasználásunknak, pontatlan játékunknak köszönhetően vereséget szenvedtünk egy szervezett, agresszív és nagyon mentalitású Kaposvár ellen. Tanulnunk kell a hibáinkból , hogy a bajnokságban ne forduljon elő hasonló vereség.

U16

ETO FC Győr – ZTE FC 7:1 (6:0)

ZTE: Szabó Bal. (Barbarics) – Szabó Bar. (Benczik), Mörk Mi., Gumhert, Király – Tóth (Horváth), Dobos, Csonka (Molnár), Cserép (Dézsenyi), Németh – Mecséri (Pers)

Gólszerző: Gumhert

Mihalecz Péter: magasabb osztályú, vagy jobb csapatok ellen lehetne megmutatni, hogy mire vagyunk képesek egyénileg és csapatként egyaránt, de sajnos nagyon könnyen megadtunk magunkat már az első félidőben. Sokkal több felelősség érzet kell a saját teljesítményünk miatt, illetve a csapat iránt!

U15

ZTE FC – FTC 1:3 (1:2)

ZTE: Tóth – Kasza (Hóbor), Szirmai, Vigh (Szabó), Deme – Kiss, Mulasics, Soós – Szemes (Fábián), Kálmán, Szindekovics

Gólszerző: Soós

Jók: Tóth, Hóbor, Deme, Soós, Szindekovics

László Dávid: 10-15 percre volt szükségünk, hogy felvegyünk az ellenfelünk által diktált játékritmust. Miután ez megtörtént egy ki-ki mérkőzés játszottunk. Sőt véleményem szerint 20-25 percig föléjük is kerekedtünk. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy míg mi a lehetőségeink nagy részét nem használtuk volt, hogy kaput sem találtunk addig hasonló szituációkból ők gólt szereztek vagy kaput és 2-szer a kapufát is eltalálták. Játékban felvettük a versenyt kiemelt akadémiai ellenfelünkkel szemben, eredmény szempontjából a minőség döntött az ő javukra. Viszont le a kalappal a srácok előtt!

U14

ZTE FC – FTC 3:3 (3:2)

ZTE: Tóth - Papp (Németh G.), Dobos, Takács, Vincze – Németh D., Zsiga, Nagy (Király) – Pál (Németh V.), Jándli, Reinprecht (Horváth Z.)

Gólszerzők: Renpreicht (2), Pál

Jók: az egész csapat

Horváth Gábor: elégedett vagyok csapatommal, hiszen teljesen egyenrangú ellenfelei tudunk lenni a fradinak, amit nem csak az eredmény mutat, hanem a játék képe is. Gratulálok csapatomnak a mérkőzésen nyújtott teljesítményükhöz!

U13

ZTE FC – ETO FC Győr 4:2 (1:0)

ZTE: Bieder (Farkas) – Vizi, Kovács Mil., Jávor, Gyarmati – Bagó, Baglady (Láng), Gájer – Liplin (Gerencsér), Belső (Kovács B.), Kovács Mir.(Somlói-Orbán)

Gólszerzők: Belső (2), Liplin, Bagó

Bagó Gábor: nagyon jó volt végig a játékosok hozzáállása és mentalitása. Sokat dolgoztak a pályán aminek meg lett az eredménye. Védekezésben voltak elcsúszások, amiket ki kell javítanunk illetve labdabirtoklásban is kell előre lépnünk. Gratulálok a srácoknak, hiszen egy kiemelt akadémia ellen mindig nagyon jó érzés győztesen elhagyni a pályát.

U12

ZTE FC – ETO FC Győr 0:1 (0:0)

ZTE: Lakos (Wolf, Fritz) – Tóth (Táncos), Szűcs, Vörös M., Tuboly (Vörös O.) – Csehkis, Pap (Papp), Kiss-Szécsényi (Csikós), Nyári (Király)

Fujsz Ferenc: mindkét csapat óriási energiákat fektetett a mérkőzésbe, az iram végig nagy volt, a játék pedig, sok esetben felnőtt labdarúgást időző megoldásokat hozott. Az első félidőben nekünk voltak kidolgozott tiszta helyzeteink, ellenfelüknek nem volt, a másodikban viszont a vendégeknek volt kicsivel több, ezért a döntetlen reálisabb lett volna, véleményem szerint. Gratulálok mindkét csapat játékosainak a színvonalas játékhoz.