Bozsikos korosztályaink a 21/22-es szezontól új lebonyolítási rendszerben lépnek  pályára.

Ezúttal a kiemel Bozsik-tornák , hétvégenként egy-egy helyszínen három csapattal kerülnek megrendezésre 4x15 perces körmérkőzések formájában.

Az 1. fordulóban együttesünk fogadta a Veszprém és a Mosonmagyaróvár korosztályos csapatait.

Eredményeink:

U9

ZTE FC – Veszprém FC 19:2

Gólszerzők: Takács B. (4), Takács B. A. (2), Horváth (2), Bonyai (2), Molnár, Németh (5), Szabó (3)

ZTE FC – MTE 7:3

Gólszerzők: Horváth (3), Bonyai, Takács B, Szabó, Németh

Csapat tagjai: Molnár Atilla, Horváth Dávid, Bonyai Ádám, Takács Bálint, Takács Bálint András, Nagy Boldizsár, Bódis Máté, Mándli Áron, Szabó Gergő

Keszei Péter: Gratulálok minden egyes játékosomnak az eredményekhez és helyenként a mutatott játékhoz is. Minden meccsen és minden negyedben Mi domináltunk! Helyenként vezettünk szép támadásokat, bátran vettük be a kapusokat a játékba!

U10

ZTE FC – Veszprém FC 4:4

Gólszerzők: Lambing (2), Szíjártó, Varga-Sós

ZTE – MTE 5:4

Gólszerzők: Lambing (3), Kaj, Zsiga

Csapat tagjai: Mihály Huba, Németh Ákos, Zsiga Martin, Salamon Krisztián, Kaj Benett, Varga-Sós Lehel, Skáfár Mór, Lahocsinszky Lázár, Lambing Ruben, Szíjártó Kristóf

Jankovics Péter: Gratulálok a csapatomnak a két mérkőzésen nyújtott teljesítményéhez. Elégedett vagyok a látottakkal bátran és agresszívan futballoztunk mind a két találkozón.

U11

ZTE FC – Veszprém FC 5:0

Gólszerzők: Ferincz (2), Májer, Németh, Bodrogi

ZTE FC – MTE 5:3

Gólszerzők: Ferincz (2), Sziva, Józsa, Janiga

Csapat tagjai: Szemes Lóránt, Papp Pongor, Farkas Máté, Husz Milán, Horváth Gergely, Kónya Konor, Májer Dávid, Bodrogi Áron, Németh Flórián, Szabó Mihály, Janiga Domonkos, Józsa Levente, Ferincz Bence, Sziva Barnabás

Buzási Gábor: Gratulálok minden játékosomnak az eredményhez, domináns játékunkhoz és a nagy meleg ellenére a hozzáállásukhoz, akaraterejükhöz. Szép támadásokból értük el találatainkat.