Zalaegerszeg, ZTE Aréna, 1285 néző. Jv.: Radványi (Máyer, Legeza).
ZTE FC: Zöldesi – Kónya, Lesjak, Devecseri, Gergényi – Hudák (Novák, 71.), Bedi – Babati, Barczi (Horváth K., 80.), Madarász (Németg E., 88.)- Gajdos. Vezetőedző: Dobos Barna.
DOROGI FC: Zima – Fürjes, Berkó (Vígh, 85.), Nagy Zs., Papp – Faragó (Városi (75.), Mészáros Á., Kitl, Szedlár – Hegedüs, Nagy I. Vezetőedző: Miskei Attila.
Gólszerzők: Barczi (43.), Gajdos (52.), illetve Hegedüs (46.).
Sárga lap: Hudák (66.).

A vendégek alaposan megszervezték védekezésüket, ennek ellenszerét sokáig nem találta csapatunk, így az első félidőben meglehetősen kevés eseményt tudtunk feljegyezni.
9. perc: Zöldesi előrerúgott labdája jó helyzetben találta Gajdost, aki 20 méterről fölé lőtt.
17. perc: Babati lövése aratott tapsot a nézőtéren.
37. perc: Fürjes lövése egyik védőnkön irányt változtatva, abszolút gólhelyzetben találta Mészárost, akinek közeli lövésébe Zöldesi belevetődött.
42. perc: Devecseri a jobb oldalon remekül hozta helyzetbe  Barczit, aki mintegy 10 méterről a hálóba lőtte a ZTE vezető gólját, 1:0!
45. perc: Devecseri saját kapuja előtt mentett önfeláldozó vetődéssel.
A szünetben a vendégek cseréltek, a Zalaegerszegen is sokak által kedvelt Paudits Patrik váltotta Nagy Istvánt.
47. perc: Óriási góllal egyenlített a Dorog, Mészáros 23 méteres szabadrúgásból gyönyörűen lőtte ki a zalaegerszegi kapu bal felső sarkát, 1:1!
52. perc: Ismét a Zeténél az előny! Egy hosszú indítás a védők feje fölött átszállva Gajdos  elé került, aki 15 méterről a kifutó kapus fölött higgadtan emelt a hálóba, 2:1!
59. perc: Jobb oldali szöglet után Paudits fejese már túljutott Zöldesin, ám Lesjak a gólvonalról tisztázott.
67. perc: Kitl 18 méteres szabadrúgását védte Zöldesi.
70. perc: Bedi beadása után Gajdos lövése nem sokkal kerülte el Zima kapuját.
89. perc: Szedlár lövése kevéssel kerülte el kapunk bal alsó sarkát.

Könnyen felejthető első játékrész  után lényegesen jobb, érdekesebb játékot láthattunk a második félidőben. A ZTE - bár játékán van még javítanivaló - értékes győzelmet aratott az idén idegenben már háromszor diadalmaskodó Dorog ellen és fellépett a tabella harmadik helyére.

MESTERMÉRLEG

Dobos Barna: – Hazai pályán adósak voltunk az eredményességgel. Küzdelmes mérkőzésen nyertünk, fokozottan szeretnénk javulni védekezésben és támadásban is. Zalaegerszegen óriási az elvárás, ennek meg kell felelnünk.
Miskei Attila: – Kaptunk két elkerülhető gólt, és küzdelmes találkozón vereséget szenvedtünk. A hajrában voltak lehetőségeink, igaz, ellenfelünknek is, így nem tudtuk döntetlenre hozni a meccset.