ZTE FC – AQVITAL FC CSÁKVÁR 1:1 (1:1)

ZTE FC: Zöldesi – Kónya, Szépe, Devecseri, Gergényi – Kiss M., Vojnovic - Gajdos, Hudák (Kulcsár, 79.p.), Madarász (Bedi, 58.p.) – Popin (Novák, 65.p.) Edző: Nagy Tamás

Csákvár: Tóth B. – Csilus, Kiprich, Csonka, Baranyai – Farkas, Mészáros, Molnár – Tamás, Bobál, Deutsch. Edző: Szijjártó István Gólszerző: Bobál (22.p.) 0:1, Gajdos (34.p.) 1:1

Pár percnyi ismerkedés után a vendégek bátran kezdeményeztek, két ízben a gólhoz is közel jártak, ám Deutsch próbálkozását Zöldesi, Farkas lövését pedig a kapufa hárította. A 22. percben a vezetést is megszerezte a Csákvár, ekkor Tamás bal oldali beadását Bobál ollózta a kapuba. A gól után csapatunk kezdeményezett, erőfeszítéseit a 34. percben koronázta siker, ekkor Gajdos a kiinduló kapus mellett ballal mesterien csavarta a labdát a kapu jobb alsó sarkába. Szünet után a ZTE játszott mezőnyfölényben, de a vendégek is pontos passzokkal, kulturáltan futballoztak. A hajrában mindkét csapat alakított ki helyzeteket, ám az eredmény már nem változott. Összességében mindkét csapatnak voltak jó periódusai, a pontosztozkodás reálisnak mondható.

Csapatunk a következő fordulóban Győrbe, az ETO otthonába látogat.