Egyelőre úgy néz ki, hogy a ZTE FC NB II-es labdarúgócsapatának jobban megy idegenben, mint idehaza, ugyanis kétszer annyi pontot gyűjtött vendégként, mint házi­gazdaként. ZAOL sajtószemle.

A vasárnapi, Balmazújváros elleni hazai 2–2 is ezt erősíti. [...] A pontoknál maradva: az eddig megszerzett 15-ből öt jött össze hazai pályán, tíz pedig idegenben, ám korai lenne még tendenciára gyanakodni. A

Vasárnap sem úgy tűnt, hogy ebből pontvesztés lesz. Babati Benjamin már a 4. percben megszerezte a vezetést egy szép egyéni akcióval, s noha jött az egyenlítés, Kónya Kornél szép bombával azonnal válaszolt, így megint vezetett a ZTE FC. A második félidővel viszont már „baj” volt. Ezt az újonnan érkezett vezetőedző, Dobos Barna sem titkolta, s ahogy a meccs végi nyilatkozatában is jelezte: elfogytak, főleg a középpályán, amikor Kiss Máté is kivált sérülés miatt. A ZAOL teljes cikke itt olvasható.